Dni Ostrołęki

Założony przez mjetek
strony: 1
mjetek napisał(a):Prawdopodobnie ma być Mandaryna i Myslovitzciekawe gdzie będą te koncertyna chłopaków z Mysłowic to się wybiorę koniecznie.  byłem na ich koncercie w szczytnie - podobało mi się

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
10-04-2006, 22:32
#1
Prawdopodobnie ma być Mandaryna i Myslovitzciekawe gdzie będą te koncertyna chłopaków z Mysłowic to się wybiorę koniecznie.  byłem na ich koncercie w szczytnie - podobało mi się
near napisał(a):Tak też slyszałem ze beda CI wykonawcy u nas. Prawdopodobnie koncerty odbędą sie na hali lub stadionie. Bo jesli nie tam to gdzie?

near

Wpisów: 18
Dołączył: 10.04.2006
11-04-2006, 17:22
#2
Tak też slyszałem ze beda CI wykonawcy u nas. Prawdopodobnie koncerty odbędą sie na hali lub stadionie. Bo jesli nie tam to gdzie?
garif napisał(a):Słynne dni Ostrołeki wkoncu zostaly skrocone :D Przez dwa tygodnie nic w miescie sie  nie dzialo oprocz tylko jakis uroczystych sesji rady miejskiej czy jak to tam nazwac, jakis spotkan i tak dalej i tak dalej, jakies denne festyny osiedlowe na ktore prawie nikt nie przychodzil, ale to na szczescie juz przeszłosc . Mozemy  teraz zapomniec o tym i moze wkoncu jakos odczujemy to ze naprawe obchodzimy Dni Ostrołęki. Co do koncertu i wykonawcow to Mandaryna jest nie potrzeba bo i tak bedzie spiewala z "plejbeku "   i oczywiscie dowiemy sie od niej ze jestesmy "zajebisci " :D Koncert pewnie a raczej na pewno bedzie na stadionie tylko ciekawe czy darmowy, kto wie ludzi aktualnie siedzacych w naszym ratuszu stac na wiele.

garif

Wpisów: 25
Dołączył: 12.03.2006
12-04-2006, 19:12
#3
Słynne dni Ostrołeki wkoncu zostaly skrocone :D Przez dwa tygodnie nic w miescie sie  nie dzialo oprocz tylko jakis uroczystych sesji rady miejskiej czy jak to tam nazwac, jakis spotkan i tak dalej i tak dalej, jakies denne festyny osiedlowe na ktore prawie nikt nie przychodzil, ale to na szczescie juz przeszłosc . Mozemy  teraz zapomniec o tym i moze wkoncu jakos odczujemy to ze naprawe obchodzimy Dni Ostrołęki. Co do koncertu i wykonawcow to Mandaryna jest nie potrzeba bo i tak bedzie spiewala z "plejbeku "   i oczywiscie dowiemy sie od niej ze jestesmy "zajebisci " :D Koncert pewnie a raczej na pewno bedzie na stadionie tylko ciekawe czy darmowy, kto wie ludzi aktualnie siedzacych w naszym ratuszu stac na wiele.
Mati napisał(a):na WOŚP w Ostrołece nie bedzie gwiazd, ale warto sie wybra na scene przy kupcu. Program: http://www.strefaimprez.pl/ostroleka/wosp-2012-ostroleka-pro gram-finalu-80918

Mati

Wpisów: 3
Dołączył: 06.01.2012
06-01-2012, 23:21
#4
na WOŚP w Ostrołece nie bedzie gwiazd, ale warto sie wybra na scene przy kupcu. Program: http://www.strefaimprez.pl/ostroleka/wosp-2012-ostroleka-pro gram-finalu-80918

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów