Galeria

Założony przez mjetek
strony: 1
mjetek napisał(a):może pomówimy o zdjeciach z galeriitrzeba przyznać, że rewelacyjna sprawapodobają mi się zdjęcia z powodzi (dobrze są zrobione)bardzo dobry pomysł to Wschodzące słoneczka - ladnie ułożone opisy tych zdjec

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
10-04-2006, 22:25
#1
może pomówimy o zdjeciach z galeriitrzeba przyznać, że rewelacyjna sprawapodobają mi się zdjęcia z powodzi (dobrze są zrobione)bardzo dobry pomysł to Wschodzące słoneczka - ladnie ułożone opisy tych zdjec
Tubylec napisał(a):Te fotki starej Ostrołęki to super sprawa. Z tego co wiem to zainteresowanie rośnie. A może by tak stworzyć galerię użytkowników jak to jest na innej ostrołęckiej stronie? Na pewno wielu ludzi ma nie publikowane stare zdjęcia naszego miasta, mogliby wtedy pokazać je innym. Co administrator na to? Proszę rozważyć.

Tubylec

Wpisów: 4
Dołączył: 18.04.2006
18-04-2006, 22:37
#2
Te fotki starej Ostrołęki to super sprawa. Z tego co wiem to zainteresowanie rośnie. A może by tak stworzyć galerię użytkowników jak to jest na innej ostrołęckiej stronie? Na pewno wielu ludzi ma nie publikowane stare zdjęcia naszego miasta, mogliby wtedy pokazać je innym. Co administrator na to? Proszę rozważyć.
Administrator napisał(a):Pomysł godny uwagi. Pytanie zasadnicze jak to zrobić? Czekamy na podpowiedzi w tej sprawie.Jeżeli masz jakieś zdjecia rodzinne - prześlij je nam (od czegoś trzeba zaczynać).Jeżeli takich zdjeć będziemy mieli kilka - ruszymy z taką galerią.Myślę, że ciekawe by były stare fotografie rodzinne :)PozdrawiamTomekeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
19-04-2006, 09:19
#3
Pomysł godny uwagi. Pytanie zasadnicze jak to zrobić? Czekamy na podpowiedzi w tej sprawie.Jeżeli masz jakieś zdjecia rodzinne - prześlij je nam (od czegoś trzeba zaczynać).Jeżeli takich zdjeć będziemy mieli kilka - ruszymy z taką galerią.Myślę, że ciekawe by były stare fotografie rodzinne :)PozdrawiamTomekeOstroleka.pl
Gość napisał(a):Dlaczego nie działa w galerii "Ostrołęka dawniej" druga strona?

Gość

13-11-2013, 20:04
#4
Dlaczego nie działa w galerii "Ostrołęka dawniej" druga strona?

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów