Pytanie o salon tatuażu.

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):Do Łysego nie wysyłaj po tatuaż tylko swojej żonki , bo ci ją zbałamuci.  

Gość

16-10-2010, 00:53
#1
Do Łysego nie wysyłaj po tatuaż tylko swojej żonki , bo ci ją zbałamuci.  
Gość napisał(a):Łysy rysunki robi ok, ale napisy to jakaś porażka... Widać na stronie. Zdecydowanie osobiście nie chciałabym żeby mi robił tatuaż, gdyby miał być to napis.

Gość

16-10-2010, 10:51
#2
Łysy rysunki robi ok, ale napisy to jakaś porażka... Widać na stronie. Zdecydowanie osobiście nie chciałabym żeby mi robił tatuaż, gdyby miał być to napis.
Gość napisał(a):[quote=Gość]zet moze i ma talent ale bym sie obawial o to czy jest to w pelni sterylne{dobani} a z tym parapetem to podobno prawda ze tzyma w jakims plynie igly i jakies rury slyszalem juz od paru kolesi {tak}[/quote]Ja robiłam u niego i jakoś igieł w płynie na parapecie nie widziałam . . . Z czystym sumieniem mogę polecić Jarka :)

Gość

20-10-2010, 19:52
#3
[quote=Gość]zet moze i ma talent ale bym sie obawial o to czy jest to w pelni sterylne{dobani} a z tym parapetem to podobno prawda ze tzyma w jakims plynie igly i jakies rury slyszalem juz od paru kolesi {tak}[/quote]Ja robiłam u niego i jakoś igieł w płynie na parapecie nie widziałam . . . Z czystym sumieniem mogę polecić Jarka :)
Gość napisał(a):Ludzie co Wy piszecie... Kilka miesiecy temu Łysy robił mi tatuaż, chlopak ma wyobraznie i w 100 % wie co robi. {ok}  

Gość

01-12-2010, 23:03
#4
Ludzie co Wy piszecie... Kilka miesiecy temu Łysy robił mi tatuaż, chlopak ma wyobraznie i w 100 % wie co robi. {ok}  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Do Łysego nie wysyłaj po tatuaż tylko swojej żonki , bo ci ją zbałamuci.  [/quote]. to raczej do Zeta nie wysylaj zony bo on to dopiero balamuci :)

Gość

12-06-2011, 17:34
#5
[quote=Gość]Do Łysego nie wysyłaj po tatuaż tylko swojej żonki , bo ci ją zbałamuci.  [/quote]. to raczej do Zeta nie wysylaj zony bo on to dopiero balamuci :)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]zet moze i ma talent ale bym sie obawial o to czy jest to w pelni sterylne{dobani} a z tym parapetem to podobno prawda ze tzyma w jakims plynie igly i jakies rury slyszalem juz od paru kolesi {tak}[/quote]Ja robiłam u niego i jakoś igieł w płynie na parapecie nie widziałam . . . Z czystym sumieniem mogę polecić Jarka :) [/quote]     Igly na parapecie... PRAWDA sprawdzajcie czy wyciaga igle ze sterylnego opakowania jak juz tam traficie... nie polecan rury w proszku macza a maszynka bez oslony hmm od lat nie czyszczona bo nawet myjki nie posiada tylko spirytus i proszek hehehe PORAŹKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

12-06-2011, 17:40
#6
[quote=Gość][quote=Gość]zet moze i ma talent ale bym sie obawial o to czy jest to w pelni sterylne{dobani} a z tym parapetem to podobno prawda ze tzyma w jakims plynie igly i jakies rury slyszalem juz od paru kolesi {tak}[/quote]Ja robiłam u niego i jakoś igieł w płynie na parapecie nie widziałam . . . Z czystym sumieniem mogę polecić Jarka :) [/quote]     Igly na parapecie... PRAWDA sprawdzajcie czy wyciaga igle ze sterylnego opakowania jak juz tam traficie... nie polecan rury w proszku macza a maszynka bez oslony hmm od lat nie czyszczona bo nawet myjki nie posiada tylko spirytus i proszek hehehe PORAŹKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Do Łysego nie wysyłaj po tatuaż tylko swojej żonki , bo ci ją zbałamuci.  [/quote]. to raczej do Zeta nie wysylaj zony bo on to dopiero balamuci :) [/quote]Jak kobieta głupia to każdy ją zbałamuci. Nie mniej jednak słuchy chodzą, że robią tatuaże jak się z nimi dziewczyna prześpi {diabelek}

Gość

16-06-2011, 21:36
#7
[quote=Gość][quote=Gość]Do Łysego nie wysyłaj po tatuaż tylko swojej żonki , bo ci ją zbałamuci.  [/quote]. to raczej do Zeta nie wysylaj zony bo on to dopiero balamuci :) [/quote]Jak kobieta głupia to każdy ją zbałamuci. Nie mniej jednak słuchy chodzą, że robią tatuaże jak się z nimi dziewczyna prześpi {diabelek}
Gość napisał(a):NA GŁOWACKIEGO OTWIERAJĄ SALON TATUAŻU PIERCINGU I KOSMETYKI

Gość

24-01-2012, 20:50
#8
NA GŁOWACKIEGO OTWIERAJĄ SALON TATUAŻU PIERCINGU I KOSMETYKI
Gość napisał(a):http://www.facebook.com/Patotattoo  ponoć ten chłopak dobrze dziarga.

Gość

24-01-2012, 22:44
#9
http://www.facebook.com/Patotattoo  ponoć ten chłopak dobrze dziarga.
Gość napisał(a):Łysy roił mi dziarę i polecam go w 100% a To Jest Łysego     to jego Strona  http://www.lysytattoo.pl/component/option,com_frontpage/Item id,4/{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diab elek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diab elek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diab elek}

Gość

04-08-2013, 01:45
#10
Łysy roił mi dziarę i polecam go w 100% a To Jest Łysego     to jego Strona  http://www.lysytattoo.pl/component/option,com_frontpage/Item id,4/{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diab elek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diab elek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diab elek}
Gość napisał(a):hahahaha wy gówno umiecie wszyscy robić a nie tatuaże {diabelek}

Gość

09-08-2013, 19:19
#11
hahahaha wy gówno umiecie wszyscy robić a nie tatuaże {diabelek}
Gość napisał(a):Jak ktoś chce coś na prawdę zaj****tego to polecam Łysego w Ostrołęce. Jednak do Łysego trzeba sporo czekać rok, może nawet więcej. Jest tez typ z Przasnysza taki młody gość, ale on raczej nic bardziej ambitnego dobrze nie zrobi. Jakieś napisy, proste wzorki na pewno nic większego nie polecam. Do tego typa trzeba czekać może z miesiąc ogólnie stosunkowo krótki czas oczekiwania. Co do cen to Łysy naprawdę spoko. Typek z Przasnysza przy czymś bardziej skomplikowanym potrafi zawyżać ceny. No i podejście do tatuowania Łysy podchodzi bardzo ambitnie do swojej pracy i mówi to co myśli, bardzo szczery człowiek. Typek z Przasnysza raczej Ci nie podpowie nic co do tatuażu. Jeśli będziesz chciał 2 kutasy i kwiatka, to uzna że to Twoje ciało i Twoja sprawa i Ci je zrobi. Łysy natomiast w bardzo brutalnych słowach próbowałby Ci wytłumaczyć, że to nie najlepszy pomysł. Podsumowując Łysy bezkonkurencyjny jeśli chodzi o ten fach, ale trza być cierpliwym, bo chętnych nie brakuje:-) Typek z Przasnysza jeszcze musi się dużo nauczyć, ale jakieś proste projekty można mu polecić

Gość

20-01-2016, 20:19
#12
Jak ktoś chce coś na prawdę zaj****tego to polecam Łysego w Ostrołęce. Jednak do Łysego trzeba sporo czekać rok, może nawet więcej. Jest tez typ z Przasnysza taki młody gość, ale on raczej nic bardziej ambitnego dobrze nie zrobi. Jakieś napisy, proste wzorki na pewno nic większego nie polecam. Do tego typa trzeba czekać może z miesiąc ogólnie stosunkowo krótki czas oczekiwania. Co do cen to Łysy naprawdę spoko. Typek z Przasnysza przy czymś bardziej skomplikowanym potrafi zawyżać ceny. No i podejście do tatuowania Łysy podchodzi bardzo ambitnie do swojej pracy i mówi to co myśli, bardzo szczery człowiek. Typek z Przasnysza raczej Ci nie podpowie nic co do tatuażu. Jeśli będziesz chciał 2 kutasy i kwiatka, to uzna że to Twoje ciało i Twoja sprawa i Ci je zrobi. Łysy natomiast w bardzo brutalnych słowach próbowałby Ci wytłumaczyć, że to nie najlepszy pomysł. Podsumowując Łysy bezkonkurencyjny jeśli chodzi o ten fach, ale trza być cierpliwym, bo chętnych nie brakuje:-) Typek z Przasnysza jeszcze musi się dużo nauczyć, ale jakieś proste projekty można mu polecić
Gość napisał(a):Witam kupie gdzies w Ostrołęce igły i tusz do tatułażu ? dzięki z gory za odpowiedzi [color=#ff0000][/color][size=18][/size]

Gość

04-05-2016, 10:59
#13
Witam kupie gdzies w Ostrołęce igły i tusz do tatułażu ? dzięki z gory za odpowiedzi [color=#ff0000][/color][size=18][/size]
Gość napisał(a):Na tatuażu nie warto oszczędzać, czasami lepiej poświęcić dzień, żeby pojechać do dobrego salonu tatuażu, niż później żałować. Mam dwie dziary robione przez Huberta z Jah Love Tattoo: http://jahlove.pl/hubert świetna robota - bardzo dobra kreska, pełen profesjonalizm.

Gość

14-10-2017, 00:38
#14
Na tatuażu nie warto oszczędzać, czasami lepiej poświęcić dzień, żeby pojechać do dobrego salonu tatuażu, niż później żałować. Mam dwie dziary robione przez Huberta z Jah Love Tattoo: http://jahlove.pl/hubert świetna robota - bardzo dobra kreska, pełen profesjonalizm.
Gość napisał(a):

Witam

Nie mogę stworzyć nowego tematu to zapytam tutaj.
Jakie są wasze opinie o Studio Tatuażu AERO LNK w Ostrołęce? Polecacie wykonanie tam tatuażu?

Gość

12-03-2021, 10:51
#15

Witam

Nie mogę stworzyć nowego tematu to zapytam tutaj.
Jakie są wasze opinie o Studio Tatuażu AERO LNK w Ostrołęce? Polecacie wykonanie tam tatuażu?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Witam

Nie mogę stworzyć nowego tematu to zapytam tutaj.
Jakie są wasze opinie o Studio Tatuażu AERO LNK w Ostrołęce? Polecacie wykonanie tam tatuażu?

Miałam robiony tam tatuaż we wrześniu.Koleś jest spoko, doradzi,dokladny,staranny warunki sanitarne na poziomie.Jedyny minus jest taki że miał się odezwać z propozycją przeróbki drugiego tatuażu i niestety się nie odezwał 😕

Gość

14-03-2021, 15:48
#16
Gość napisał(a):

Witam

Nie mogę stworzyć nowego tematu to zapytam tutaj.
Jakie są wasze opinie o Studio Tatuażu AERO LNK w Ostrołęce? Polecacie wykonanie tam tatuażu?

Miałam robiony tam tatuaż we wrześniu.Koleś jest spoko, doradzi,dokladny,staranny warunki sanitarne na poziomie.Jedyny minus jest taki że miał się odezwać z propozycją przeróbki drugiego tatuażu i niestety się nie odezwał 😕

Gość napisał(a):

Witam

Nie mogę stworzyć nowego tematu to zapytam tutaj.
Jakie są wasze opinie o Studio Tatuażu AERO LNK w Ostrołęce? Polecacie wykonanie tam tatuażu?

Gość

14-03-2021, 17:46
#17

Witam

Nie mogę stworzyć nowego tematu to zapytam tutaj.
Jakie są wasze opinie o Studio Tatuażu AERO LNK w Ostrołęce? Polecacie wykonanie tam tatuażu?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Witam

Nie mogę stworzyć nowego tematu to zapytam tutaj.
Jakie są wasze opinie o Studio Tatuażu AERO LNK w Ostrołęce? Polecacie wykonanie tam tatuażu?

Sory za tyle takich samych postów. Co włączyłem kompa to odświeżało i dodawało ten sam post.

Gość

14-03-2021, 17:50
#18
Gość napisał(a):

Witam

Nie mogę stworzyć nowego tematu to zapytam tutaj.
Jakie są wasze opinie o Studio Tatuażu AERO LNK w Ostrołęce? Polecacie wykonanie tam tatuażu?

Sory za tyle takich samych postów. Co włączyłem kompa to odświeżało i dodawało ten sam post.

Gość napisał(a):

Bardzo ważne jest to, aby wiedzieć jak zadbać o tatuaż. Świeży wymaga szczególnej pielęgnacji i istnieje duże ryzyko powstania zakażenia. Właśnie dlatego na ten okres czasu polecam zaopatrzyć się w Octenisept. Super odkazi tatuaż i sprawi, że szybko się zagoi.

Gość

30-03-2021, 08:34
#19

Bardzo ważne jest to, aby wiedzieć jak zadbać o tatuaż. Świeży wymaga szczególnej pielęgnacji i istnieje duże ryzyko powstania zakażenia. Właśnie dlatego na ten okres czasu polecam zaopatrzyć się w Octenisept. Super odkazi tatuaż i sprawi, że szybko się zagoi.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):ja bym polecił kolesia z Przasnysza,zdecydowanie lepiej zna się na swojej robocie.

Możesz podać namiary?

Gość

03-11-2022, 18:45
#20
Gość napisał(a):ja bym polecił kolesia z Przasnysza,zdecydowanie lepiej zna się na swojej robocie.

Możesz podać namiary?


strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów