Pytanie o salon tatuażu.

Założony przez Gość
strony: 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):łysy tatoo -robi w ostrołęce

Gość

13-04-2008, 12:22
#1
łysy tatoo -robi w ostrołęce
Gość napisał(a):ja bym polecił kolesia z Przasnysza,zdecydowanie lepiej zna się na swojej robocie.

Gość

24-04-2008, 23:52
#2
ja bym polecił kolesia z Przasnysza,zdecydowanie lepiej zna się na swojej robocie.
Gość napisał(a):Słabo się zna, tylko dużo szumu robi {dobani}

Gość

25-04-2008, 10:43
#3
Słabo się zna, tylko dużo szumu robi {dobani}
Gość napisał(a):ja mam inne zdanie potrafi konkretnie doradzic i porządnie wykonac mam tatuaz wykonany przez niego i jestem bardzo zadowolony,wiec z tym szumem to chyba przesadziłes,ale kazdy ma swoje zdanie

Gość

26-04-2008, 14:27
#4
ja mam inne zdanie potrafi konkretnie doradzic i porządnie wykonac mam tatuaz wykonany przez niego i jestem bardzo zadowolony,wiec z tym szumem to chyba przesadziłes,ale kazdy ma swoje zdanie
Gość napisał(a):http://www.wojtekbienkowski.org/news.php tu jest galeria gdzie jest kilka jego prac,uwazam ze mówi sama za siebie pozdrawiam

Gość

26-04-2008, 14:28
#5
http://www.wojtekbienkowski.org/news.php tu jest galeria gdzie jest kilka jego prac,uwazam ze mówi sama za siebie pozdrawiam
Gość napisał(a):chłopak cały czas się rozwija, ma talent. Ma skończoną szkołę plastyczną. Jest zdecydowanie najlepszy na rejony Mławy, Ostrołęki, Ciechanowa, czy Olsztyna.

Gość

26-04-2008, 16:32
#6
chłopak cały czas się rozwija, ma talent. Ma skończoną szkołę plastyczną. Jest zdecydowanie najlepszy na rejony Mławy, Ostrołęki, Ciechanowa, czy Olsztyna.
Gość napisał(a):SKoro trzeba mu taką lewę reklamę robić, to raczej najlpeszy nie jest :P

Gość

27-04-2008, 15:40
#7
SKoro trzeba mu taką lewę reklamę robić, to raczej najlpeszy nie jest :P
Gość napisał(a):ach, mój drogi !jakaż to lewa reklama ?Czyż nie jest to dotarcie do świadomości ludzi ?A niby skąd mają wiedzieć ? Niby jak ?Zauważ, że każde studio tattoo, robi to samo. Zakłada fora, strony internetowe, tworzy galerię prac. Naturalny proces. Człowiek mój drogi, jeśli już chce wykonać tatuaż, szuka miejsca dobrego, jednak blisko miejsca zamieszkania. A gdzie szuka ? W internecie.Do tego jest forum, reklamujemy się, wyrażamy opinię. Tworzy się szum, jest zdobywana wiedza, że jest ktoś i blisko. Naturalny proces.NIkt nie mówi, uwierz na słowo- w Przasnyszu jest dobry tatuator - jest podany link do galerii, każdy może wejsc, obejrzeć prace, zastanowić się czy chce akurat tam wykonać tatuaż. Gdzież tu lewa reklama ?Wiadomość o tym, że ktoś w okolicach tworzy tatuaże, nie spada z nieba. To nie meteoryt z kosmosu nie zleci. A skąd np. ktoś wie, że Studio Viking z Zielonej Góry jest jednym z najlepszych ? Z reklamy w internecie, z opinni na forum. A kto wystawia te opinnie ? Prezydent? Czy osoba która wykonała akurat tam tatuaż ?A z czasem kilka osób i następne kilka. Forum jest po to. aby przekazywać informacje. Informacja została przekazana. wygląda ona tak :http://www.wojtekbienkowski.org/news.phpproste, czytelne. Jednoznaczne.

Gość

27-04-2008, 16:03
#8
ach, mój drogi !jakaż to lewa reklama ?Czyż nie jest to dotarcie do świadomości ludzi ?A niby skąd mają wiedzieć ? Niby jak ?Zauważ, że każde studio tattoo, robi to samo. Zakłada fora, strony internetowe, tworzy galerię prac. Naturalny proces. Człowiek mój drogi, jeśli już chce wykonać tatuaż, szuka miejsca dobrego, jednak blisko miejsca zamieszkania. A gdzie szuka ? W internecie.Do tego jest forum, reklamujemy się, wyrażamy opinię. Tworzy się szum, jest zdobywana wiedza, że jest ktoś i blisko. Naturalny proces.NIkt nie mówi, uwierz na słowo- w Przasnyszu jest dobry tatuator - jest podany link do galerii, każdy może wejsc, obejrzeć prace, zastanowić się czy chce akurat tam wykonać tatuaż. Gdzież tu lewa reklama ?Wiadomość o tym, że ktoś w okolicach tworzy tatuaże, nie spada z nieba. To nie meteoryt z kosmosu nie zleci. A skąd np. ktoś wie, że Studio Viking z Zielonej Góry jest jednym z najlepszych ? Z reklamy w internecie, z opinni na forum. A kto wystawia te opinnie ? Prezydent? Czy osoba która wykonała akurat tam tatuaż ?A z czasem kilka osób i następne kilka. Forum jest po to. aby przekazywać informacje. Informacja została przekazana. wygląda ona tak :http://www.wojtekbienkowski.org/news.phpproste, czytelne. Jednoznaczne.
Gość napisał(a):podpisuje sie w 100% z tą tak obfitą wypowiedzią,nie znam kolesia co dziarga,ale jego prace mi sie podobają co tu ukrywac więc co do tej lewej reklamy to sorki ale ta osoba żyje chyba w innym swiecie,forum,rozmowa,opinnie ludzi służą do wymienienia swojego zdania na jakis temat a tu rozmawiamy o konkretnym

Gość

27-04-2008, 18:26
#9
podpisuje sie w 100% z tą tak obfitą wypowiedzią,nie znam kolesia co dziarga,ale jego prace mi sie podobają co tu ukrywac więc co do tej lewej reklamy to sorki ale ta osoba żyje chyba w innym swiecie,forum,rozmowa,opinnie ludzi służą do wymienienia swojego zdania na jakis temat a tu rozmawiamy o konkretnym
Gość napisał(a):DO wymieniania swojego zdania - TAK, ale do reklamy - NIE. Jeżeli ktoś ma dobra opinię to nie musi sam o sobie na forum pisać{dobani}

Gość

27-04-2008, 22:57
#10
DO wymieniania swojego zdania - TAK, ale do reklamy - NIE. Jeżeli ktoś ma dobra opinię to nie musi sam o sobie na forum pisać{dobani}
Gość napisał(a):Poczekaj jeszcze chwilę, aż galerię się powiększy. chwilowo wszystko wygląda coś ubogo, gdyż amin strony za ocean wpław wybył. Pierwsza rzecz. która jest najważniejsza to budowanie zainteresowania. Podanie linku do prac, wielkiego efektu nie daje. Szum musi być. Przeglądając różne tematyczne fora, zauważyć można taką rzecz, że nawet  w dużych miastach gdzie jest kilka do wyboru salonów ludzie tacy zwykli z ulicy nie wiedzą , które jest dobre a które robi pasztety.Przecież tatuator z Ostrołęki, nie powie do klienta- wiesz może do Przasnysza pojedź on lepszy jest- nie powie tak, ani ten z Ciechanowa, ani z Olsztyna. Potwierdzeniem słów ma być galeriia, a to początek, plany są dalekosiężne, ale od czegoś każdy zaczyna. Stąd też obecność na forum. Dla przykładu- w Olsztynie jest studio chyba o nazwie \"Zbych\" i ludzie robią tam tatuaże, a ile osób wie, że akurat to studio znajduje się na niezbyt chlubnej liscie salonów których należy unikać. Skoro tam robią, to raczej nie wiedzą. Więc trzeba robić rozgłos aby istnieć.

Gość

28-04-2008, 10:01
#11
Poczekaj jeszcze chwilę, aż galerię się powiększy. chwilowo wszystko wygląda coś ubogo, gdyż amin strony za ocean wpław wybył. Pierwsza rzecz. która jest najważniejsza to budowanie zainteresowania. Podanie linku do prac, wielkiego efektu nie daje. Szum musi być. Przeglądając różne tematyczne fora, zauważyć można taką rzecz, że nawet  w dużych miastach gdzie jest kilka do wyboru salonów ludzie tacy zwykli z ulicy nie wiedzą , które jest dobre a które robi pasztety.Przecież tatuator z Ostrołęki, nie powie do klienta- wiesz może do Przasnysza pojedź on lepszy jest- nie powie tak, ani ten z Ciechanowa, ani z Olsztyna. Potwierdzeniem słów ma być galeriia, a to początek, plany są dalekosiężne, ale od czegoś każdy zaczyna. Stąd też obecność na forum. Dla przykładu- w Olsztynie jest studio chyba o nazwie \"Zbych\" i ludzie robią tam tatuaże, a ile osób wie, że akurat to studio znajduje się na niezbyt chlubnej liscie salonów których należy unikać. Skoro tam robią, to raczej nie wiedzą. Więc trzeba robić rozgłos aby istnieć.
Gość napisał(a):Hej!A czy drogi tatooatorze z Przasnysza ;) podjąłbyś się nie wydziargania, a  malunku na skórze ?

Gość

28-04-2008, 10:21
#12
Hej!A czy drogi tatooatorze z Przasnysza ;) podjąłbyś się nie wydziargania, a  malunku na skórze ?
Gość napisał(a):w kwestii formalnej- nie jestem tatuatorem z Przasnysza. Jednakże noszę 5 tatuaży tam wykonanych ( jeden w galerii, dwa kolejne pojawią się wkrótce). Jednak przeglądam róznej maści fora tematyczne, oglądam galerie tatuaży różnych studio. I określam. Chcesz mnieć pasztet na ciele ? Ja nie. Więc piszę- co, gdzie i jak.Jestem bardzo w temacie, tego jakie są plany na rozbudowę studio w Przasnyszu, gdyż znam chłopaka od 5 lat. Nad jednym z moich tatuaży, czuwał jeden z najlepszych polskich tatuatorów ( wytykanie błędów itp, sugerowane poprawki).Wiem jak jest obecnie, jak ma być w przyszłości. Widzę jaki robi postęp chłopak. Smiem więc twierdzić, że jest najlepszy na okolice. Chłopak ma doskonały warsztat, jeśli chodzi o rysunek. Chcesz mnieć tatuaż wykonany u kogoś, kto nie potrawi rysować ?Przecież to absolutna podstawa to i technika tatuowania. Tatuaż to sztuka na ciele. Bardzo ważne jest więc, aby było sztuką, a nie paprochem. Co jest ważne dla mnie osobiście- to zmiana wizerunku osób wytatuowanych, nie nastąpi ogólna społeczna akceptacja dopóty będą robiobne tatuaże na wzór kryminalnych.

Gość

28-04-2008, 10:49
#13
w kwestii formalnej- nie jestem tatuatorem z Przasnysza. Jednakże noszę 5 tatuaży tam wykonanych ( jeden w galerii, dwa kolejne pojawią się wkrótce). Jednak przeglądam róznej maści fora tematyczne, oglądam galerie tatuaży różnych studio. I określam. Chcesz mnieć pasztet na ciele ? Ja nie. Więc piszę- co, gdzie i jak.Jestem bardzo w temacie, tego jakie są plany na rozbudowę studio w Przasnyszu, gdyż znam chłopaka od 5 lat. Nad jednym z moich tatuaży, czuwał jeden z najlepszych polskich tatuatorów ( wytykanie błędów itp, sugerowane poprawki).Wiem jak jest obecnie, jak ma być w przyszłości. Widzę jaki robi postęp chłopak. Smiem więc twierdzić, że jest najlepszy na okolice. Chłopak ma doskonały warsztat, jeśli chodzi o rysunek. Chcesz mnieć tatuaż wykonany u kogoś, kto nie potrawi rysować ?Przecież to absolutna podstawa to i technika tatuowania. Tatuaż to sztuka na ciele. Bardzo ważne jest więc, aby było sztuką, a nie paprochem. Co jest ważne dla mnie osobiście- to zmiana wizerunku osób wytatuowanych, nie nastąpi ogólna społeczna akceptacja dopóty będą robiobne tatuaże na wzór kryminalnych.
Gość napisał(a):tak dla porównania prac.Umiejętnosci, jakości wykonania i talentu wogóle. Zapraszam do porównań ----- Przasnysz(na dniach kolejnych około 20 prac).http://www.wojtekbienkowski.org/obrazy/tatuaze/album1/ index.html         teraz z Ostrołęki, skoro galeria w internecie to można pokazać.http://www.miki.hg.pl/galeria_tattoo_tatoo/main.php ?g2_itemId=12709Może teraz się ktoś wypowie ?Nie chodzi o to aby zabrać komuś klienta, lecz o to co nosimy na sobie.Pamiętajcie, że tatuaż na ciele ma upiększać ! Ma doskonalić cielesną formę, być dopełnieniem. Wyrazem własnego Ja. To opinia kogoś kto nosi tatuaże. Pozdrawiam.

Gość

04-05-2008, 17:00
#14
tak dla porównania prac.Umiejętnosci, jakości wykonania i talentu wogóle. Zapraszam do porównań ----- Przasnysz(na dniach kolejnych około 20 prac).http://www.wojtekbienkowski.org/obrazy/tatuaze/album1/ index.html         teraz z Ostrołęki, skoro galeria w internecie to można pokazać.http://www.miki.hg.pl/galeria_tattoo_tatoo/main.php ?g2_itemId=12709Może teraz się ktoś wypowie ?Nie chodzi o to aby zabrać komuś klienta, lecz o to co nosimy na sobie.Pamiętajcie, że tatuaż na ciele ma upiększać ! Ma doskonalić cielesną formę, być dopełnieniem. Wyrazem własnego Ja. To opinia kogoś kto nosi tatuaże. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):A wrazie gdyby nie weszla zaraz galeria chłopaka z Ostrołeki to trzeba zrobić tak : wejść w katalog: \"Wasze wzory i zdjecia\", następnie znaleść katalog :Jarek Zatryb Zet Tattoo Ostrołęka 2007I wszystko jasne. Galeria jest w internecie, więc nie będzie chyba pretensji, że podałem adres stronki ?

Gość

04-05-2008, 19:11
#15
A wrazie gdyby nie weszla zaraz galeria chłopaka z Ostrołeki to trzeba zrobić tak : wejść w katalog: \"Wasze wzory i zdjecia\", następnie znaleść katalog :Jarek Zatryb Zet Tattoo Ostrołęka 2007I wszystko jasne. Galeria jest w internecie, więc nie będzie chyba pretensji, że podałem adres stronki ?
Gość napisał(a):a maże któryś z was orientuje sie w cenniku tatuaży{?} [color=#ff0000][/color]

Gość

20-07-2008, 10:13
#16
a maże któryś z was orientuje sie w cenniku tatuaży{?} [color=#ff0000][/color]
Gość napisał(a):up

Gość

26-07-2008, 19:13
#17
up
Gość napisał(a):a mozecie podac mi stronke łysego z ostrołęki bo znalesc nie moge {usmiech}

Gość

24-08-2008, 19:57
#18
a mozecie podac mi stronke łysego z ostrołęki bo znalesc nie moge {usmiech}
Gość napisał(a):wlasnei jak znalezc tego Lysego??... kurcze noo chce sobie u niego tatuaz zrobic a nie mam a ni adresu zeby pojechac ani stronki... jak cos ktos wie wysylajcie wiadomosci na maila robert.s.13@wp.pl

Gość

12-09-2008, 17:09
#19
wlasnei jak znalezc tego Lysego??... kurcze noo chce sobie u niego tatuaz zrobic a nie mam a ni adresu zeby pojechac ani stronki... jak cos ktos wie wysylajcie wiadomosci na maila robert.s.13@wp.pl
Gość napisał(a):www.lysytattoo.pl - stronka łysego

Gość

13-09-2008, 15:53
#20
www.lysytattoo.pl - stronka łysego

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów