Jakie są wasze preferencje politycznę?

Założony przez ochódzki ryszard
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):Ale jak widziałeś tylko kilka z bagatelizowałem (wytłumaczyłem). Na niektóre nie znałem odpowiedzi i masz racje że dostają.I trudno mi powiedzieć co kol wiek na ten temat.

Gość

06-04-2007, 08:46
#1
Ale jak widziałeś tylko kilka z bagatelizowałem (wytłumaczyłem). Na niektóre nie znałem odpowiedzi i masz racje że dostają.I trudno mi powiedzieć co kol wiek na ten temat.
Gość napisał(a):Mimo wszystko dyskusja była przyjemna. I na tym chyba zakończymy kwestie religijne. Może wrócimy do polityki?

Gość

06-04-2007, 10:40
#2
Mimo wszystko dyskusja była przyjemna. I na tym chyba zakończymy kwestie religijne. Może wrócimy do polityki?
Gość napisał(a):Jak miło mądrych ostrołęczan , poczytać. Szkoda tylko, że to powtarzanie tego co na co dzień słyszymy. Nikt nie podchodzi do sprawy obiektywnie , albo pis jest zły albo dobry , albo zydzi albo komuniści. Prawda jest taka, że każda partia ma swój elektorat stały i wybory to weryfikują. Pewne sprawy można ocenić na przełomie pewnego czasu i tak się stanie. Większość krzykaczy zmieni znowu po wyborach barwy bo z boku zawsze najlepsza jest pozycja wiecznego malkontenta. Mądry człowiek zawsze jak już ocenia to przemyśli i na podstawie wniosków pisze. Powtarzanie innych to popularne bicie piany.  

Gość

13-04-2007, 11:36
#3
Jak miło mądrych ostrołęczan , poczytać. Szkoda tylko, że to powtarzanie tego co na co dzień słyszymy. Nikt nie podchodzi do sprawy obiektywnie , albo pis jest zły albo dobry , albo zydzi albo komuniści. Prawda jest taka, że każda partia ma swój elektorat stały i wybory to weryfikują. Pewne sprawy można ocenić na przełomie pewnego czasu i tak się stanie. Większość krzykaczy zmieni znowu po wyborach barwy bo z boku zawsze najlepsza jest pozycja wiecznego malkontenta. Mądry człowiek zawsze jak już ocenia to przemyśli i na podstawie wniosków pisze. Powtarzanie innych to popularne bicie piany.  
Gość napisał(a):Przepraszam, ale do której to było wypowiedzi?Bo jak widzę to była mowa o marksizmie i katolicyzmie

Gość

13-04-2007, 15:21
#4
Przepraszam, ale do której to było wypowiedzi?Bo jak widzę to była mowa o marksizmie i katolicyzmie
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jak miło mądrych ostrołęczan , poczytać. Szkoda tylko, że to powtarzanie tego co na co dzień słyszymy. Nikt nie podchodzi do sprawy obiektywnie , albo pis jest zły albo dobry , albo zydzi albo komuniści. Prawda jest taka, że każda partia ma swój elektorat stały i wybory to weryfikują. Pewne sprawy można ocenić na przełomie pewnego czasu i tak się stanie. Większość krzykaczy zmieni znowu po wyborach barwy bo z boku zawsze najlepsza jest pozycja wiecznego malkontenta. Mądry człowiek zawsze jak już ocenia to przemyśli i na podstawie wniosków pisze. Powtarzanie innych to popularne bicie piany.  [/quote]Nie dziw się, że dyskutujemy mało obiektywnie. Przecież jesteśmy bez przerwy urabiani przez nachalną propagandę, która nazywana jest obecnie elegancko jako public relation (dziwoląg jezykowy:pijar). Ta propaganda zna mnóstow metod socjotechnicznych, które pozwalają wmówić ludziom dowolną bzdurę jako obowiązujacą prawdę. Gorzej jest, kiedy dyskusja przebiega według schematu:na argument Józefa,że Jan jest niesolidny, głupi Jan odpowiada, że Jóżef nie ma racji bo jest rudy.

Gość

14-04-2007, 09:50
#5
[quote=Gość]Jak miło mądrych ostrołęczan , poczytać. Szkoda tylko, że to powtarzanie tego co na co dzień słyszymy. Nikt nie podchodzi do sprawy obiektywnie , albo pis jest zły albo dobry , albo zydzi albo komuniści. Prawda jest taka, że każda partia ma swój elektorat stały i wybory to weryfikują. Pewne sprawy można ocenić na przełomie pewnego czasu i tak się stanie. Większość krzykaczy zmieni znowu po wyborach barwy bo z boku zawsze najlepsza jest pozycja wiecznego malkontenta. Mądry człowiek zawsze jak już ocenia to przemyśli i na podstawie wniosków pisze. Powtarzanie innych to popularne bicie piany.  [/quote]Nie dziw się, że dyskutujemy mało obiektywnie. Przecież jesteśmy bez przerwy urabiani przez nachalną propagandę, która nazywana jest obecnie elegancko jako public relation (dziwoląg jezykowy:pijar). Ta propaganda zna mnóstow metod socjotechnicznych, które pozwalają wmówić ludziom dowolną bzdurę jako obowiązujacą prawdę. Gorzej jest, kiedy dyskusja przebiega według schematu:na argument Józefa,że Jan jest niesolidny, głupi Jan odpowiada, że Jóżef nie ma racji bo jest rudy.
Gość napisał(a):Polacy chcą aby w przyszłej konstytucji Unii Europejskiej znalazł się zapis dotyczący tradycji chrześcijanskiej, która miała rzekomo największy wpływ na rozwój kultury europejskiej. Otóż istnieje wystarczająco duża ilość faktów pokazujących jak wiele intelektualnych i społecznych osiągnięć Europy zostało zdobyte wbrew silnemu oporowi Koscioła. Opór ten był upotrczywy w kluczowych punktach rozwoju nauki (Kopernik na indeksie Kościoła), w kształtowaniu nowoczesnych instytucji i idei demokratycznych (patrz : Syllabus Piusa IX), w prawodawstwie socjalnym i w tylu innych sprawach, załatwinych przez oświeconych ludzi świeckich, bez których Europa, jaką dzisiaj znamy, jest nie do pomyslenia. Humanizm, aby rozwinąć swoje możliwości, musiał przybrać formę laicką i gdyby trwał w granicach tradycji określonej przez Kosciół i pod patronatem duchowym teologicznej ortodoksji - nie byłby zdolny do zbudowania  owego klimatu umysłowego wyzwolenia, w którym miała się ukonstytuować Europa. Konstytucje demokratyczne głoszące niezbywalne prawa człowieka, były zwalczane i krytykowane przez Kościół, który jednocześnie nadużywał wyłącznie do celów retorycznych pojęcia osoby ludzkiej jako wartości najwyższej, stworzonej na obraz i podobieństwo Boga. Jest to jeden z wielu dowodów na to, ze tradycja chrześcijańska, jeśli jej się dobrze przyjrzeć, opiera sie na obłudzie, która stanowi głowny instrument Kościoła w oddziaływaniu na ludzi.

Gość

19-04-2007, 16:29
#6
Polacy chcą aby w przyszłej konstytucji Unii Europejskiej znalazł się zapis dotyczący tradycji chrześcijanskiej, która miała rzekomo największy wpływ na rozwój kultury europejskiej. Otóż istnieje wystarczająco duża ilość faktów pokazujących jak wiele intelektualnych i społecznych osiągnięć Europy zostało zdobyte wbrew silnemu oporowi Koscioła. Opór ten był upotrczywy w kluczowych punktach rozwoju nauki (Kopernik na indeksie Kościoła), w kształtowaniu nowoczesnych instytucji i idei demokratycznych (patrz : Syllabus Piusa IX), w prawodawstwie socjalnym i w tylu innych sprawach, załatwinych przez oświeconych ludzi świeckich, bez których Europa, jaką dzisiaj znamy, jest nie do pomyslenia. Humanizm, aby rozwinąć swoje możliwości, musiał przybrać formę laicką i gdyby trwał w granicach tradycji określonej przez Kosciół i pod patronatem duchowym teologicznej ortodoksji - nie byłby zdolny do zbudowania  owego klimatu umysłowego wyzwolenia, w którym miała się ukonstytuować Europa. Konstytucje demokratyczne głoszące niezbywalne prawa człowieka, były zwalczane i krytykowane przez Kościół, który jednocześnie nadużywał wyłącznie do celów retorycznych pojęcia osoby ludzkiej jako wartości najwyższej, stworzonej na obraz i podobieństwo Boga. Jest to jeden z wielu dowodów na to, ze tradycja chrześcijańska, jeśli jej się dobrze przyjrzeć, opiera sie na obłudzie, która stanowi głowny instrument Kościoła w oddziaływaniu na ludzi.
Gość napisał(a):Dobry polityk, tomartwy polityk. Ot co...To pisałem ja, Kojot.

Gość

05-08-2007, 02:40
#7
Dobry polityk, tomartwy polityk. Ot co...To pisałem ja, Kojot.
Stewie napisał(a):Ja jestem w 100% hetero{!} {mruga}

Stewie

Wpisów: 8
Dołączył: 10.08.2007
16-08-2007, 11:05
#8
Ja jestem w 100% hetero{!} {mruga}
Gość napisał(a):moje to Unia Polityki realnej, a wiec niskie i proste podatki, W 1 kolejności likwidacja podatku pogłownego na państwową telewizję, czyli abonamenty RTV. jak to misja ? programy rozrywkowe to POPISY  obleśnych starców, pijaczków i wszelkich mętów, jesli chodzi o rozrywkę apsurdalną to wole juz Kiepskiego lub Majewskiego - za darmo. Fan

Gość

16-08-2008, 18:35
#9
moje to Unia Polityki realnej, a wiec niskie i proste podatki, W 1 kolejności likwidacja podatku pogłownego na państwową telewizję, czyli abonamenty RTV. jak to misja ? programy rozrywkowe to POPISY  obleśnych starców, pijaczków i wszelkich mętów, jesli chodzi o rozrywkę apsurdalną to wole juz Kiepskiego lub Majewskiego - za darmo. Fan
Gość napisał(a):Preferencje polityczne stosunkowo szybko sie zmieniaja tak jak partie, ja jestem zwolennikiem PO, choc musze przyznac ze jestem roszczarowany tym ze nie powstala koalicja POPIs na ktora liczylem, mysle ze taka koalicja bylaby bardzo pozyteczna a dwie prawicowe partie mialyby ten sam cel przy czym wzajemnie chamowalyby swe zbyt wygorowane ambicje polityczne. No ale coz to juz przeszlosc. Dzis PO troche mnie rozczarowuje nie dotrzymywaniem slowa, ale ciagle wierze ze euro 2012 moze wypalic a wejscie do strefy euro w 2010 roku jest calkiem prawdopodobne. Reasumujac zwolennikiem Po pozostaje nadal ale czakam na realizacje zalozen politycznych.                                                                       PREZES

Gość

29-09-2008, 19:13
#10
Preferencje polityczne stosunkowo szybko sie zmieniaja tak jak partie, ja jestem zwolennikiem PO, choc musze przyznac ze jestem roszczarowany tym ze nie powstala koalicja POPIs na ktora liczylem, mysle ze taka koalicja bylaby bardzo pozyteczna a dwie prawicowe partie mialyby ten sam cel przy czym wzajemnie chamowalyby swe zbyt wygorowane ambicje polityczne. No ale coz to juz przeszlosc. Dzis PO troche mnie rozczarowuje nie dotrzymywaniem slowa, ale ciagle wierze ze euro 2012 moze wypalic a wejscie do strefy euro w 2010 roku jest calkiem prawdopodobne. Reasumujac zwolennikiem Po pozostaje nadal ale czakam na realizacje zalozen politycznych.                                                                       PREZES
Gość napisał(a):Witam, Ja głosowałem na PIS i będę nadal głosował.Bo oni potrafią rządzić.to do tej glupkowatej sondy na mojej-oceDokladnie zapraszam na http://www.porazkaroku.pl/tylko uwaga strona mocno przeciozona tam sa cuda opisane :D

Gość

16-11-2008, 20:40
#11
Witam, Ja głosowałem na PIS i będę nadal głosował.Bo oni potrafią rządzić.to do tej glupkowatej sondy na mojej-oceDokladnie zapraszam na http://www.porazkaroku.pl/tylko uwaga strona mocno przeciozona tam sa cuda opisane :D
Gość napisał(a):uwierz mi gościu że PIS to partia obrzydliwych świń - tylko koryto i nic więcej. To Folwark zwierzęcy. PO, a wiec Komorowski i Pitera to świnie,  Kaczyńscy to rodzaj małpy. A małpa jest złośliwa. kłamliwa nie można jej i nie poplega prawu

Gość

18-11-2008, 19:52
#12
uwierz mi gościu że PIS to partia obrzydliwych świń - tylko koryto i nic więcej. To Folwark zwierzęcy. PO, a wiec Komorowski i Pitera to świnie,  Kaczyńscy to rodzaj małpy. A małpa jest złośliwa. kłamliwa nie można jej i nie poplega prawu
Gość napisał(a):skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej

Gość

22-09-2010, 11:38
#13
skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej
Gość napisał(a):??!!

Gość

13-11-2010, 15:35
#14
??!!
Gość napisał(a):Moim zdaniem dosyć jest już wojenki Polsko-Polskiej. Najlepszym wyjściem z tego impasu jest partia lewicowa. Ruchu Palikota do tego zaliczyć nie mogę, bo mają niby poglądy lewicowe, ale co do gospodarki, polityki społecznej i wyrazu państwa, są drugą PO. Jedyną jak na razie partią lewicy jest wyłącznie SLD. I nie piszcie, że stary czerwony ze mnie, bo mam 23 lata i po prostu widzę co się dzieje. Dla młodych alternatywą może być tylko i wyłącznie SLD, lub tworzące się w Ostrołęce FMS.

Gość

14-05-2013, 19:26
#15
Moim zdaniem dosyć jest już wojenki Polsko-Polskiej. Najlepszym wyjściem z tego impasu jest partia lewicowa. Ruchu Palikota do tego zaliczyć nie mogę, bo mają niby poglądy lewicowe, ale co do gospodarki, polityki społecznej i wyrazu państwa, są drugą PO. Jedyną jak na razie partią lewicy jest wyłącznie SLD. I nie piszcie, że stary czerwony ze mnie, bo mam 23 lata i po prostu widzę co się dzieje. Dla młodych alternatywą może być tylko i wyłącznie SLD, lub tworzące się w Ostrołęce FMS.
Gość napisał(a):SLD nigdy nie był alternatywą, zwłaszcza dla młodych."Białe jest białe, czerwone jest wredne".

Gość

15-05-2013, 00:30
#16
SLD nigdy nie był alternatywą, zwłaszcza dla młodych."Białe jest białe, czerwone jest wredne".
Gość napisał(a):Bez urazy ale jak można głosować na sld ,przecież to drugie PO ,powiedz mi czym ci imponują ,Miller?Przypomnij sobie lata 2001-2005 ,rywina ,orlen ,masowe emigracje z kraju ,podobna sytuacja jest teraz. Po=Sld

Gość

14-10-2013, 23:28
#17
Bez urazy ale jak można głosować na sld ,przecież to drugie PO ,powiedz mi czym ci imponują ,Miller?Przypomnij sobie lata 2001-2005 ,rywina ,orlen ,masowe emigracje z kraju ,podobna sytuacja jest teraz. Po=Sld
laiokon napisał(a):Ja już całkowicie straciłem wiarę we wszystkie ugrupowania. Szkoda czasu - lepiej żyć swoim życiem.

laiokon

Wpisów: 3
Dołączył: 22.04.2014
22-04-2014, 13:59
#18
Ja już całkowicie straciłem wiarę we wszystkie ugrupowania. Szkoda czasu - lepiej żyć swoim życiem.
Gość napisał(a):Należę do tej bardziej inteligentnej, ok. 60-cio procentowej grupy społeczeństwa, która na wybory nie chodzi, bo nie chce maczać palców w tej hucpie. Te ok. 40% mniej inteligentnych myślą, że swoim głosem cos zmienią. Tym odpowiadam tak: Gdyby wybory miały coś zmienić to juz dawno by ich zakazano !  

Gość

22-04-2014, 14:50
#19
Należę do tej bardziej inteligentnej, ok. 60-cio procentowej grupy społeczeństwa, która na wybory nie chodzi, bo nie chce maczać palców w tej hucpie. Te ok. 40% mniej inteligentnych myślą, że swoim głosem cos zmienią. Tym odpowiadam tak: Gdyby wybory miały coś zmienić to juz dawno by ich zakazano !  
Gość napisał(a):Ja z przekory pójdę i zagóosuję na Korwina M. bo nic innego mi nie zostało

Gość

22-04-2014, 16:41
#20
Ja z przekory pójdę i zagóosuję na Korwina M. bo nic innego mi nie zostało

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów