Opiekunka do dziecka

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):Rozumiem ze Pani żadnej nie skończyła ...dlatego te dzieci tak tęsknią...? Śmieszne jest trochę to co Pani pisze...bo na studia pedagogiczne to wybierają się raczej ludzie którzy znają charakter swojej przyszłej pracy i zdają sobie sprawę z ogromu pracy jaki będą musieli włożyć w wychowywanie i kształtowanie młodych ludzi!!! I proszę mi uwierzyć ze magisterskie studia pedagogiczne są bardzo ważnym elementem życia każdego pedagoga...nie mówiąc już o nieustannym doszkalaniu się!!! Nie wystarczy poczytać poradników, informacji w internecie czy lubić dzieci...to trochę za mało i jak by nie o to w tym wszystkim chodzi!!!Pozdrawiam wszystkich Wtajemniczonych!!!!

Gość

03-12-2008, 14:21
#1
Rozumiem ze Pani żadnej nie skończyła ...dlatego te dzieci tak tęsknią...? Śmieszne jest trochę to co Pani pisze...bo na studia pedagogiczne to wybierają się raczej ludzie którzy znają charakter swojej przyszłej pracy i zdają sobie sprawę z ogromu pracy jaki będą musieli włożyć w wychowywanie i kształtowanie młodych ludzi!!! I proszę mi uwierzyć ze magisterskie studia pedagogiczne są bardzo ważnym elementem życia każdego pedagoga...nie mówiąc już o nieustannym doszkalaniu się!!! Nie wystarczy poczytać poradników, informacji w internecie czy lubić dzieci...to trochę za mało i jak by nie o to w tym wszystkim chodzi!!!Pozdrawiam wszystkich Wtajemniczonych!!!!
Gość napisał(a):[quote=efa1986]chcialabym sie zapytac  Rodzicow pociech jak i osob opiekujacych sie dziecmi :) ile placa opiekunkom i ile biora opiekunki :) i w jakim wymiarze czasu :) gdyz dziwi mnie to ze kobiety proponuja mi za 9h pracy 300 zl miesiecznie z tego co sie orientuje 300zl to bardzo malo.. i mozna bylo to zaproponowac komus pare lat temu :) lub same nie wiedza ile moga dac tylko sie pytaja ale jako tzw pracodawca te osoby same powinny sie okreslic :) prosze o wasze opinie i wypowiedzi :) Pozdrawiam[/quote]to smieszne wyzysk

Gość

03-12-2008, 17:01
#2
[quote=efa1986]chcialabym sie zapytac  Rodzicow pociech jak i osob opiekujacych sie dziecmi :) ile placa opiekunkom i ile biora opiekunki :) i w jakim wymiarze czasu :) gdyz dziwi mnie to ze kobiety proponuja mi za 9h pracy 300 zl miesiecznie z tego co sie orientuje 300zl to bardzo malo.. i mozna bylo to zaproponowac komus pare lat temu :) lub same nie wiedza ile moga dac tylko sie pytaja ale jako tzw pracodawca te osoby same powinny sie okreslic :) prosze o wasze opinie i wypowiedzi :) Pozdrawiam[/quote]to smieszne wyzysk
Gość napisał(a):to smieszna suma 300 zl  opieka nad dzieckiem jest ciezko praco i bardzo odpowiedzialno jesli kto bieze to sobie do serca i traktuje bardzo powaznie a trzeba byc tako osobo

Gość

03-12-2008, 17:09
#3
to smieszna suma 300 zl  opieka nad dzieckiem jest ciezko praco i bardzo odpowiedzialno jesli kto bieze to sobie do serca i traktuje bardzo powaznie a trzeba byc tako osobo
Gość napisał(a):Dla mnie największą wartością jest Dziecko, jego wychowanie i troska o jego rozwój.  Okres krytyczny w którym potrzebuje opieki dla dziecka wacha sie miedzy 3-5 latami. co to znaczy w perspektywie całego naszego życia, w którym to przeważnie najbardziej cenimy RODZINĘ!!! Nic a jednocześnie Aż! dla mnie nic dla Dziecka aż. Niezależnie ile zarabiam, wolę dać więcej opiekunce i mieć pewność, że moje Najdroższe Szczęście jest pod dobrym okiem, rezygnując z inwestycji w mieszkanie itp, bo Dziecko jest w tym momencie największą inwestycją. A prawda jest taka, że motywacja pracy jest uzależniona w wielkiej mierze od wynagrodzenia.  Praca z Dzieckiem wymaga wielkiej uwagi i wytrwałości. Dziecko jest bezcenne, więc jeśli nie chcesz stracić etatu może warto spojrzeć na wypłate dla opiekunki jako pracę nad Dzieckiem, jego wychowanie i prawidłowy rozwój, który ktoś mu zapewnia, a nie jakąś stratę? Pedagog i Matka

Gość

17-12-2008, 00:02
#4
Dla mnie największą wartością jest Dziecko, jego wychowanie i troska o jego rozwój.  Okres krytyczny w którym potrzebuje opieki dla dziecka wacha sie miedzy 3-5 latami. co to znaczy w perspektywie całego naszego życia, w którym to przeważnie najbardziej cenimy RODZINĘ!!! Nic a jednocześnie Aż! dla mnie nic dla Dziecka aż. Niezależnie ile zarabiam, wolę dać więcej opiekunce i mieć pewność, że moje Najdroższe Szczęście jest pod dobrym okiem, rezygnując z inwestycji w mieszkanie itp, bo Dziecko jest w tym momencie największą inwestycją. A prawda jest taka, że motywacja pracy jest uzależniona w wielkiej mierze od wynagrodzenia.  Praca z Dzieckiem wymaga wielkiej uwagi i wytrwałości. Dziecko jest bezcenne, więc jeśli nie chcesz stracić etatu może warto spojrzeć na wypłate dla opiekunki jako pracę nad Dzieckiem, jego wychowanie i prawidłowy rozwój, który ktoś mu zapewnia, a nie jakąś stratę? Pedagog i Matka
Gość napisał(a):Szukam pracy zajmę sie dzieckiem mam również swoje 10 miesięczne ktore jest spokojne i lubi zabawy z innymi dziecmi  

Gość

28-12-2008, 12:19
#5
Szukam pracy zajmę sie dzieckiem mam również swoje 10 miesięczne ktore jest spokojne i lubi zabawy z innymi dziecmi  
Gość napisał(a):Pracuje w Warszawie ,w godzinach 9-16  mam 2000 netto na reke, do moich obowiazkow nalezy  opieka nad dzieckiem; czyli przewijanie , karmienia, spacery  i prasowanie ubranek...dziecko ma 3.5  miesiaca.Dziewczyny walczcie o swoje, to jest praca jak kazda inna, odpowiedzialnosc jest byt duza,rodzice wam zostawia swoj najwiekszy slkarb, spedzacie z dzieckiem wiekszosc czasu.....to nie jest latwa praca, dzieci sa rozne, jedne grzeczne , drugie placza bez powodu...

Gość

04-01-2009, 17:08
#6
Pracuje w Warszawie ,w godzinach 9-16  mam 2000 netto na reke, do moich obowiazkow nalezy  opieka nad dzieckiem; czyli przewijanie , karmienia, spacery  i prasowanie ubranek...dziecko ma 3.5  miesiaca.Dziewczyny walczcie o swoje, to jest praca jak kazda inna, odpowiedzialnosc jest byt duza,rodzice wam zostawia swoj najwiekszy slkarb, spedzacie z dzieckiem wiekszosc czasu.....to nie jest latwa praca, dzieci sa rozne, jedne grzeczne , drugie placza bez powodu...
Gość napisał(a):witam, Tez pracuje w Warszawie, mam 15zl na godzine, praca z dzieckiem wymaga cierpliwosci i wytrwalosci, praca bym powiedziala bardzo odpowiedzialna, rodzice powierzaja nam to co maja najcenniejsze, swoj najwiekszy SKARB!!! 300 czy tez 500 zl to wyzysk, nie dajcie sie....

Gość

04-01-2009, 17:14
#7
witam, Tez pracuje w Warszawie, mam 15zl na godzine, praca z dzieckiem wymaga cierpliwosci i wytrwalosci, praca bym powiedziala bardzo odpowiedzialna, rodzice powierzaja nam to co maja najcenniejsze, swoj najwiekszy SKARB!!! 300 czy tez 500 zl to wyzysk, nie dajcie sie....
Gość napisał(a):Mam propozycję by raz w tygodniu spotkać się z mamami które mają dzieci w wieku od 0-2 lat. czy ktoś chciałby wymienić sie doświadczeniami w byciu rodzicem lub opiekunem małego dziecka.Jeśli zgłosi się dużo osób zainteresowanych wtedyustalimy datę i miejsce spotkania oczywiście razem z dziećmi.

Gość

12-01-2009, 14:54
#8
Mam propozycję by raz w tygodniu spotkać się z mamami które mają dzieci w wieku od 0-2 lat. czy ktoś chciałby wymienić sie doświadczeniami w byciu rodzicem lub opiekunem małego dziecka.Jeśli zgłosi się dużo osób zainteresowanych wtedyustalimy datę i miejsce spotkania oczywiście razem z dziećmi.
Gość napisał(a):chętnych zapraszam do zgłoszenia adres elizabethlr@o2.plmogą to być również rodzice i opiekunowie dzieci starszych do 5 lat

Gość

12-01-2009, 14:56
#9
chętnych zapraszam do zgłoszenia adres elizabethlr@o2.plmogą to być również rodzice i opiekunowie dzieci starszych do 5 lat
Gość napisał(a):HEJ KOBIETKI MAM PYTANIE. WIECIE MOŻE ILE PŁACI SIĘ OPIEKUNCE NA GODZINE. CHCIAŁABYM SIĘ ZORIENTOWAĆ.DZIĘKUJE Z GÓRY.

Gość

03-03-2009, 10:49
#10
HEJ KOBIETKI MAM PYTANIE. WIECIE MOŻE ILE PŁACI SIĘ OPIEKUNCE NA GODZINE. CHCIAŁABYM SIĘ ZORIENTOWAĆ.DZIĘKUJE Z GÓRY.
Gość napisał(a):Niedawno przechodziłam etap szukania opiekunki do mojego dziecka. Wiele Pań dzwoniło i pytało sie o to ile dostaną. Czy naprawdę żadna z tych Pań nie interesuje się zakresem obowiązków, godzinami pracy? Czy to oznacza, że jeśli ja chcę dać opiekunce, która będzie z dzieckiem przez 8,5 godziny, przez 5 dni w tygodniu, zajmującej się wyłącznie dzieckiem, 550zł to ZA MAŁO??? Z doświadczenia teraz wiem, że wystarczy ze powiem 600-650 żeby Panie chciały dalej rozmawiać. I wtedy mogę wymagać nawet 10 godzin, sprzątania, prasowania... Dla mnie to porażka.... Wydawało mi się, że za mniejszy zakes obowiązków jest mniejsze wynagrodzenie. No ale skoro za 100zł więcej będę miała także sprzątaczko-opiekunkę pracującą 10 godzin - to proszę bardzo :)) Same wybieracie.

Gość

09-03-2009, 13:14
#11
Niedawno przechodziłam etap szukania opiekunki do mojego dziecka. Wiele Pań dzwoniło i pytało sie o to ile dostaną. Czy naprawdę żadna z tych Pań nie interesuje się zakresem obowiązków, godzinami pracy? Czy to oznacza, że jeśli ja chcę dać opiekunce, która będzie z dzieckiem przez 8,5 godziny, przez 5 dni w tygodniu, zajmującej się wyłącznie dzieckiem, 550zł to ZA MAŁO??? Z doświadczenia teraz wiem, że wystarczy ze powiem 600-650 żeby Panie chciały dalej rozmawiać. I wtedy mogę wymagać nawet 10 godzin, sprzątania, prasowania... Dla mnie to porażka.... Wydawało mi się, że za mniejszy zakes obowiązków jest mniejsze wynagrodzenie. No ale skoro za 100zł więcej będę miała także sprzątaczko-opiekunkę pracującą 10 godzin - to proszę bardzo :)) Same wybieracie.
Gość napisał(a):Witam jestem mamą prawie dwulatka i poszukuje pilnie od zaraz opiekunki do dziecka na 6-7 godz dziennie od poniedziałku do piątku. 518 044 771{usmiech}

Gość

13-03-2009, 06:23
#12
Witam jestem mamą prawie dwulatka i poszukuje pilnie od zaraz opiekunki do dziecka na 6-7 godz dziennie od poniedziałku do piątku. 518 044 771{usmiech}
Gość napisał(a):Zaopiekuję się dzieckiem u siebie w domu (osiedle Centrum). Najlepiej dzieckiem w wieku od 2 lat. Jestem odpowiedzialną, sympatyczna osobą, mam dobry kontakt z dziećmi. Moj tel. kom. 604 878 838.

Gość

05-04-2009, 20:36
#13
Zaopiekuję się dzieckiem u siebie w domu (osiedle Centrum). Najlepiej dzieckiem w wieku od 2 lat. Jestem odpowiedzialną, sympatyczna osobą, mam dobry kontakt z dziećmi. Moj tel. kom. 604 878 838.
Gość napisał(a):[quote=Gość]to smieszna suma 300 zl  opieka nad dzieckiem jest ciezko praco i bardzo odpowiedzialno jesli kto bieze to sobie do serca i traktuje bardzo powaznie a trzeba byc tako osobo[/quote]   Kochana, śmieszna to jest opiekunka zapewne "wykształcony pedagog" która jest analfabetką. Masz tylko wymagania, a co z twoimi kwalifikacjami (oprócz tych że potrafisz żądać, wymagać, okazywać swoją beszczelność, prostactwo i chamstwo) jak śmiesz wypowiadać się w ogóle.    Widzę że najwięcej głosów dotyczących pieniędzy wnoszą tu "panienki" które chciały by leżeć i pachnieć, a i zarabiać przy tym min. 1,5 tyś. Chociaż opieka nad dzieckiem naprawdę jest prac[b]ą[/b] ci[b]ęż[/b]k[b]ą[/b] i bardzo odpowiedzialn[b]ą[/b] to są panie które są warte wszystkich pieniędzy, ale ogromna większość to tylko maszynki do oglądania seriali i spania w godzinach pracy.    Życzę wszystkim szczęścia i powodzenia w poszukiwaniu opiekunek z prawdziwego zdarzenia.   Rafał.

Gość

07-04-2009, 11:24
#14
[quote=Gość]to smieszna suma 300 zl  opieka nad dzieckiem jest ciezko praco i bardzo odpowiedzialno jesli kto bieze to sobie do serca i traktuje bardzo powaznie a trzeba byc tako osobo[/quote]   Kochana, śmieszna to jest opiekunka zapewne "wykształcony pedagog" która jest analfabetką. Masz tylko wymagania, a co z twoimi kwalifikacjami (oprócz tych że potrafisz żądać, wymagać, okazywać swoją beszczelność, prostactwo i chamstwo) jak śmiesz wypowiadać się w ogóle.    Widzę że najwięcej głosów dotyczących pieniędzy wnoszą tu "panienki" które chciały by leżeć i pachnieć, a i zarabiać przy tym min. 1,5 tyś. Chociaż opieka nad dzieckiem naprawdę jest prac[b]ą[/b] ci[b]ęż[/b]k[b]ą[/b] i bardzo odpowiedzialn[b]ą[/b] to są panie które są warte wszystkich pieniędzy, ale ogromna większość to tylko maszynki do oglądania seriali i spania w godzinach pracy.    Życzę wszystkim szczęścia i powodzenia w poszukiwaniu opiekunek z prawdziwego zdarzenia.   Rafał.
Gość napisał(a):ile bierze opiekunka za gozdine pracy? 5zl to chyba mało

Gość

16-06-2009, 14:42
#15
ile bierze opiekunka za gozdine pracy? 5zl to chyba mało
Gość napisał(a):up

Gość

17-06-2009, 10:23
#16
up
Gość napisał(a):5 zł.za godzinę w ostrołęce to wcale nie mało.Znam kilka opiekunek do dzieci i żadna nie ma 5 zł. Opieka nad dzieckiem to ciężka i odpowiedzialna praca,jednak w ostrołęce słabo płatna,średnio 600 zł.za miesiąc po osiem ,dziewięć  godzin dziennie.

Gość

17-06-2009, 21:27
#17
5 zł.za godzinę w ostrołęce to wcale nie mało.Znam kilka opiekunek do dzieci i żadna nie ma 5 zł. Opieka nad dzieckiem to ciężka i odpowiedzialna praca,jednak w ostrołęce słabo płatna,średnio 600 zł.za miesiąc po osiem ,dziewięć  godzin dziennie.
Gość napisał(a):Opiekuję się dzieckiem 9 godzin dziennie za 600 zł. miesięcznie. Myślę,że nie jest to wygórowana stawka. Gdybym miała 5 zł. za godzinę to byłoby naprawdę bardzo dobrze.  

Gość

24-06-2009, 19:07
#18
Opiekuję się dzieckiem 9 godzin dziennie za 600 zł. miesięcznie. Myślę,że nie jest to wygórowana stawka. Gdybym miała 5 zł. za godzinę to byłoby naprawdę bardzo dobrze.  
Gość napisał(a):to trzeba bylo ugadywac sie na godziny a nie na caly miesiac :P

Gość

25-06-2009, 19:28
#19
to trzeba bylo ugadywac sie na godziny a nie na caly miesiac :P
Gość napisał(a):To na jedno wychodzi ,bo wtedy oferują max.  3 zł.za godzinę,a 5 zł. to są wyjątki.

Gość

25-06-2009, 19:48
#20
To na jedno wychodzi ,bo wtedy oferują max.  3 zł.za godzinę,a 5 zł. to są wyjątki.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów