Opiekunka do dziecka

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):no coz czy opiekunka czy sprzedawczyni w sklepie za 8 h uwazam ze powinna byc najnizzsa krajowa ! jak kogos nie stac na opiekunke to niech sie zwolni z pracy i sam siedzi {usmiech}

Gość

28-05-2008, 11:11
#1
no coz czy opiekunka czy sprzedawczyni w sklepie za 8 h uwazam ze powinna byc najnizzsa krajowa ! jak kogos nie stac na opiekunke to niech sie zwolni z pracy i sam siedzi {usmiech}
Gość napisał(a):bardzo słuszna uwaga podzielam nikt nie bedzie sie zajmował cudzym dzieckiem za marne pare groszy kobiety te które pielą kwiatki i rąda mają duzo duzo wiecej i podobnie się namęczą

Gość

08-06-2008, 21:14
#2
bardzo słuszna uwaga podzielam nikt nie bedzie sie zajmował cudzym dzieckiem za marne pare groszy kobiety te które pielą kwiatki i rąda mają duzo duzo wiecej i podobnie się namęczą
Gość napisał(a):przyznaje racje :) i Popieram {usmiech}

Gość

10-06-2008, 07:05
#3
przyznaje racje :) i Popieram {usmiech}
Gość napisał(a):za 400 zł to chyba emerytka pracuje co ma już stałe pieniążki co miesiąc a te 400 złotych to na prezenty dla wnuków, kto pracuje za takie pieniądze wogóle? chyba tylko emerytka albo jakaś studentka. Ja pracuje w Warszawie jako opiekunka do dziecka,pracuje po 5 godz dziennie zajmuje się jedynie dzieckiem, i niczym pozatym i dostaje 2000 zł na ręke.

Gość

04-07-2008, 17:29
#4
za 400 zł to chyba emerytka pracuje co ma już stałe pieniążki co miesiąc a te 400 złotych to na prezenty dla wnuków, kto pracuje za takie pieniądze wogóle? chyba tylko emerytka albo jakaś studentka. Ja pracuje w Warszawie jako opiekunka do dziecka,pracuje po 5 godz dziennie zajmuje się jedynie dzieckiem, i niczym pozatym i dostaje 2000 zł na ręke.
Gość napisał(a):a ja zajmuje się jedną godzinę dzieckiem i drugą godzinę sobą się zajmuje i płacą mi za to 2879 zł nettoczasami tylko tatuś tego malucha się do mnie przytula, ale to miłewcześniej robiłam to cały czas i wychodziło mi po 500 zł dniówki, ale miałam dosyć,wszystko mnie bolało, przychodziłam do domu i nie mogłam buzi otworzyćwięc się wynajełam do dziecka i tatusia

Gość

07-07-2008, 01:20
#5
a ja zajmuje się jedną godzinę dzieckiem i drugą godzinę sobą się zajmuje i płacą mi za to 2879 zł nettoczasami tylko tatuś tego malucha się do mnie przytula, ale to miłewcześniej robiłam to cały czas i wychodziło mi po 500 zł dniówki, ale miałam dosyć,wszystko mnie bolało, przychodziłam do domu i nie mogłam buzi otworzyćwięc się wynajełam do dziecka i tatusia
Gość napisał(a):ostro... naprawde ta ostatnia wypowiedz to szok...

Gość

07-07-2008, 11:57
#6
ostro... naprawde ta ostatnia wypowiedz to szok...
Gość napisał(a):Ciekawa jestem,co na to mama tego dziecka?,bo na tatusia i na ciebie  można jedynie się wyrzygać!Mamy,które zatrudniacie pseudo opiekunki strzeżcie się!!!!!!!!!!

Gość

08-07-2008, 10:00
#7
Ciekawa jestem,co na to mama tego dziecka?,bo na tatusia i na ciebie  można jedynie się wyrzygać!Mamy,które zatrudniacie pseudo opiekunki strzeżcie się!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):jak to sie mowi sa ludzie i ludziska..

Gość

24-07-2008, 13:21
#8
jak to sie mowi sa ludzie i ludziska..
Gość napisał(a):{usmiech}Ja serdecznie zapraszam (już od 1.IX.) wszystkich rodziców i dzieci w wieku od 3 do 5 lat do nowo otwartego niepublicznego przedszkole w Ostrołęce!!!  Za niewielkie pieniążki znajdziecie państwo wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną!!! {usmiech}

Gość

25-07-2008, 08:52
#9
{usmiech}Ja serdecznie zapraszam (już od 1.IX.) wszystkich rodziców i dzieci w wieku od 3 do 5 lat do nowo otwartego niepublicznego przedszkole w Ostrołęce!!!  Za niewielkie pieniążki znajdziecie państwo wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną!!! {usmiech}
Gość napisał(a):A gdzie jest to przedszkole?

Gość

25-07-2008, 14:31
#10
A gdzie jest to przedszkole?
Gość napisał(a):bo jesli chcecie miec opiekunke to musicie bulic za nia a nie skuziaki zapłaca 350-400 zł. i mysla ze opiekunka bedzie nianczyła niewiadomo jak płacic min. 550 zło a nie dziadujecie tak i oszczedzacie tak na dzieciach swoich a jak nie stac to zwolnic sie z roboty i opiekowac sie i zobaczycie jaka to jest odpowiedzialnośc i trudna praca z dzieckiem

Gość

30-07-2008, 13:21
#11
bo jesli chcecie miec opiekunke to musicie bulic za nia a nie skuziaki zapłaca 350-400 zł. i mysla ze opiekunka bedzie nianczyła niewiadomo jak płacic min. 550 zło a nie dziadujecie tak i oszczedzacie tak na dzieciach swoich a jak nie stac to zwolnic sie z roboty i opiekowac sie i zobaczycie jaka to jest odpowiedzialnośc i trudna praca z dzieckiem
Gość napisał(a):Jesli chodzi o to prywatne przedszkole w Ostrolece to slyszalam ze sa wielkie problemy z lokalem, konkretnie z domem do wynajecia{smutny} a gmina nic w tej sprawie pomoc (podobno) nie moze...!!!

Gość

06-08-2008, 08:05
#12
Jesli chodzi o to prywatne przedszkole w Ostrolece to slyszalam ze sa wielkie problemy z lokalem, konkretnie z domem do wynajecia{smutny} a gmina nic w tej sprawie pomoc (podobno) nie moze...!!!
Gość napisał(a):JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!

Gość

09-08-2008, 08:37
#13
JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!
Gość napisał(a):nie na Lokalnej tylko na TARGOWEJ!!!!

Gość

11-08-2008, 07:34
#14
nie na Lokalnej tylko na TARGOWEJ!!!!
Gość napisał(a):Czy może ktoś napisać ile bierze teraz opiekunka ?

Gość

14-08-2008, 21:42
#15
Czy może ktoś napisać ile bierze teraz opiekunka ?
Gość napisał(a):Kochana opiekunka teraz nie weżmie byle czego minimalnie 500zł tylko teraz wejdzmy w położenie tych którzy sami zarobią 800-900 zł i muszą połowę oddać opiekunce. Jaki ten świat jest głupi.

Gość

18-08-2008, 11:48
#16
Kochana opiekunka teraz nie weżmie byle czego minimalnie 500zł tylko teraz wejdzmy w położenie tych którzy sami zarobią 800-900 zł i muszą połowę oddać opiekunce. Jaki ten świat jest głupi.
Gość napisał(a):nie głupi tylko rzeczywisty chciałabys siedziec z obcym dzieckiem

Gość

18-08-2008, 20:55
#17
nie głupi tylko rzeczywisty chciałabys siedziec z obcym dzieckiem
Gość napisał(a): {usmiech}Ja chetnie posiedze zOBCYM dzieciatkiem...zaproponuje rowniez zajecia edukacyjne i ruchowe oraz konsultacje i zajecia z logopeda i psychologiem...min 6godz dziennie za 450zl...max 9godz + obiad za 550zl...zapraszam do BAJKOWEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!!!! Ul:Targowa 11 juz od 1.X.2008r.{usmiech}

Gość

18-08-2008, 21:21
#18
{usmiech}Ja chetnie posiedze zOBCYM dzieciatkiem...zaproponuje rowniez zajecia edukacyjne i ruchowe oraz konsultacje i zajecia z logopeda i psychologiem...min 6godz dziennie za 450zl...max 9godz + obiad za 550zl...zapraszam do BAJKOWEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!!!! Ul:Targowa 11 juz od 1.X.2008r.{usmiech}
Gość napisał(a):5.IX O GODZ. 18.00 ZAPRASZAMY NA  UL: TARGOWA 11 GDZIE ODBEDZIE SIE SPOTKANIE W SPRAWIE ZAPISOW DO NASZEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!    SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICOW I DZIECI W WIEKU 2,5 -5,5 LAT.

Gość

25-08-2008, 12:09
#19
5.IX O GODZ. 18.00 ZAPRASZAMY NA  UL: TARGOWA 11 GDZIE ODBEDZIE SIE SPOTKANIE W SPRAWIE ZAPISOW DO NASZEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!    SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICOW I DZIECI W WIEKU 2,5 -5,5 LAT.
Gość napisał(a):rozmawiamy o opiekunkach i dzieciach.Ja sobie tak myślę,że nikt nie zastanowił się nad tym co jest wazne dla takiego małego człowieka przecież to są do 5 roku życia najważniejsze lata rozwojowe dla dziecka to od tych pierwszych lat zależy kim ten człowiek będzie w przyszłości. To że trafi na beznadziejną opiekunkę to może być gwarancja porazki bo pewne lęki i zachowania pozostaną do końca życia. Przedszkole- tu nauczy cię życia w społeczeństwie, nauczy się relacji z innymi. Ja rozumiem że są czasy ,że mamy muszą pracować ale myślę że spędzenie z dzieckiem intensywnie czasu nawet jeśli to będzie 5minut  da mu DUŻO. pozdrawiammenems

Gość

27-08-2008, 21:09
#20
rozmawiamy o opiekunkach i dzieciach.Ja sobie tak myślę,że nikt nie zastanowił się nad tym co jest wazne dla takiego małego człowieka przecież to są do 5 roku życia najważniejsze lata rozwojowe dla dziecka to od tych pierwszych lat zależy kim ten człowiek będzie w przyszłości. To że trafi na beznadziejną opiekunkę to może być gwarancja porazki bo pewne lęki i zachowania pozostaną do końca życia. Przedszkole- tu nauczy cię życia w społeczeństwie, nauczy się relacji z innymi. Ja rozumiem że są czasy ,że mamy muszą pracować ale myślę że spędzenie z dzieckiem intensywnie czasu nawet jeśli to będzie 5minut  da mu DUŻO. pozdrawiammenems

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów