Pediatra

Założony przez pszczółka maja
strony: wstecz 1 2 3 4
Gość napisał(a):Gdzie przyjmuje dr Monika Sikora Bedra? Oczywiście na nfz...Moje dziecko należy do przychodni RODZINA. Lekarza sobie chwalę, ale te Panie w zabiegowym, szczególnie jedna to porażka. Przy pobieraniu krwi u małego dziecka była niemiła i brak podejścia...

Gość

05-11-2010, 23:49
#1
Gdzie przyjmuje dr Monika Sikora Bedra? Oczywiście na nfz...Moje dziecko należy do przychodni RODZINA. Lekarza sobie chwalę, ale te Panie w zabiegowym, szczególnie jedna to porażka. Przy pobieraniu krwi u małego dziecka była niemiła i brak podejścia...
Gość napisał(a):bardzo proszę o pomoc gdzie przyjmuje dr Monika Sikora Bedra

Gość

06-12-2010, 21:48
#2
bardzo proszę o pomoc gdzie przyjmuje dr Monika Sikora Bedra
Gość napisał(a):Na ul.Syreny. Wjazd od Hallera.

Gość

07-12-2010, 20:27
#3
Na ul.Syreny. Wjazd od Hallera.
Gość napisał(a):A ja ostatnio trafiłam aż do Ostrowi do pediatry dr Czarnackiej, wcześniej w Ostrołęce 5 lekarzy dało 5 innych diagnoz. Dopiero w Ostrowi babka się nie pomylila. Wystarczy wpisać jej nazwisko na google i przeczytać jaka jest wychwalana przez wszystkich- to też o czymś świadczy

Gość

07-12-2010, 22:37
#4
A ja ostatnio trafiłam aż do Ostrowi do pediatry dr Czarnackiej, wcześniej w Ostrołęce 5 lekarzy dało 5 innych diagnoz. Dopiero w Ostrowi babka się nie pomylila. Wystarczy wpisać jej nazwisko na google i przeczytać jaka jest wychwalana przez wszystkich- to też o czymś świadczy
Gość napisał(a):Hej{usmiech}szukam jakiegos hematologa w ostrolece ktory przyjmuje prywatnie badz ma umowe z NFZ, mozecie mi kogos polecic?

Gość

21-04-2011, 22:21
#5
Hej{usmiech}szukam jakiegos hematologa w ostrolece ktory przyjmuje prywatnie badz ma umowe z NFZ, mozecie mi kogos polecic?
Gość napisał(a):witam! czy jest jakiś pediatra który przyjmuje w soboty?na nfz lub prywatnie(jaki koszt wizyty)?

Gość

26-04-2011, 19:16
#6
witam! czy jest jakiś pediatra który przyjmuje w soboty?na nfz lub prywatnie(jaki koszt wizyty)?
Gość napisał(a):a gdzie teraz przyjmuje dr Szulborska> w której przychodni?? I czy ma ktos namiary na dr Tańską? jak wyglada wizyta domowa np sytuacja gdy cos dzieje sie w nocy w weekend?

Gość

05-07-2011, 21:21
#7
a gdzie teraz przyjmuje dr Szulborska> w której przychodni?? I czy ma ktos namiary na dr Tańską? jak wyglada wizyta domowa np sytuacja gdy cos dzieje sie w nocy w weekend?
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

05-07-2011, 21:25
#8
{usmiech}
Gość napisał(a):W jakie dni i  jakich godzinach przyjmuje prywatnie dr Chełchowski?bardzo proszę o szybko odp.

Gość

09-09-2011, 12:01
#9
W jakie dni i  jakich godzinach przyjmuje prywatnie dr Chełchowski?bardzo proszę o szybko odp.
Gość napisał(a):czy dr pietrzykowska lub bedra przyjmuja prywatnie?

Gość

08-11-2011, 19:22
#10
czy dr pietrzykowska lub bedra przyjmuja prywatnie?
Gość napisał(a):Czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat pediatry pani Sobstyl?

Gość

27-01-2012, 07:51
#11
Czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat pediatry pani Sobstyl?
Gość napisał(a):drsobstyl nie jest pediatrą. Ogólnie jako lekarz tak sobie :-(

Gość

28-01-2012, 17:21
#12
drsobstyl nie jest pediatrą. Ogólnie jako lekarz tak sobie :-(
Gość napisał(a):Doktor Szulborska jest super lekarzem i przyjmuje w starym bloku koło starego szpitala..Problem jest tylko jeden!MA TRAGICZNĄ PIELĘGNIARKĘ-BARDZO NIEMIŁĄ,WREDNĄ I MAJĄCA PRETENSJE DO PACJENTÓW O WSZYSTKO!MAM WRAŻENIE,ŻE TO PIELĘGNIARKA RZĄDZI DOKTOR A NIE ODWROTNIE!TA PANI BARDZO STRESUJE LUDZI I WIEM,ŻE WIELU MYŚLI O PRZENIESIENIU GDZIE INDZIEJ WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA TĄ PANIĄ!{zly}Szkoda,bo Doktor Szulborska jest wspaniałym,dobrym i ciepłym lekarzem!Powinna zmienić pielęgniarkę i wtedy wszystko byłoby super!!!{nie}

Gość

27-02-2012, 13:50
#13
Doktor Szulborska jest super lekarzem i przyjmuje w starym bloku koło starego szpitala..Problem jest tylko jeden!MA TRAGICZNĄ PIELĘGNIARKĘ-BARDZO NIEMIŁĄ,WREDNĄ I MAJĄCA PRETENSJE DO PACJENTÓW O WSZYSTKO!MAM WRAŻENIE,ŻE TO PIELĘGNIARKA RZĄDZI DOKTOR A NIE ODWROTNIE!TA PANI BARDZO STRESUJE LUDZI I WIEM,ŻE WIELU MYŚLI O PRZENIESIENIU GDZIE INDZIEJ WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA TĄ PANIĄ!{zly}Szkoda,bo Doktor Szulborska jest wspaniałym,dobrym i ciepłym lekarzem!Powinna zmienić pielęgniarkę i wtedy wszystko byłoby super!!!{nie}
Gość napisał(a):{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!} Jeśli chcecie konsultacji i prawdziwym pediatrą polecam Romana Antosiuka przyjmuje prywatnie w Białymstoku ale NAPRAWDĘ WARTO SIĘ WYBRAĆ{!}{!}{!}{!}{!}Koszt 60-80zł. a przebada dziecko kompleksowo. My z córeczką jeździmy od urodzenia, i malutka przy każdej wizycie miała robione USG brzuszka, główki itp. Jeśli uważa, że coś morze być nie tak to zleca wykonanie badań o których niejeden doktorek z Ostrołęki nawet nie wie.  Raz byliśmy w Ostrołęce zapłaciliśmy 100zł i niczego się nie dowiedzieliśmy.Jeśli macie możliwość jechać do Białegostoku to serdecznie polecam doktora.

Gość

08-12-2014, 20:27
#14
{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!} Jeśli chcecie konsultacji i prawdziwym pediatrą polecam Romana Antosiuka przyjmuje prywatnie w Białymstoku ale NAPRAWDĘ WARTO SIĘ WYBRAĆ{!}{!}{!}{!}{!}Koszt 60-80zł. a przebada dziecko kompleksowo. My z córeczką jeździmy od urodzenia, i malutka przy każdej wizycie miała robione USG brzuszka, główki itp. Jeśli uważa, że coś morze być nie tak to zleca wykonanie badań o których niejeden doktorek z Ostrołęki nawet nie wie.  Raz byliśmy w Ostrołęce zapłaciliśmy 100zł i niczego się nie dowiedzieliśmy.Jeśli macie możliwość jechać do Białegostoku to serdecznie polecam doktora.
Gość napisał(a):Pani Sobstyl jest zbyt leniwa, żeby nawet zbadać pacjenta. Miałam wątpliwą przyjemność być na wizycie u pani doktor kilka lat temu. Usłyszałam, że za 5 lat będę miała takie zwyrodnienia stawów kolanowych, że nie będę w stanie chodzić. Diagnozę wystawiła nawet nie badając kolan, nie dotykając, mogłoby mnie wcale na tej wizycie nie być {usmiech}) Dała jakieś lekarstewka, na które pewnie miała podpisaną umowę. Byłam potem u ortopedy na usg i wszystko było w porządku, powiedział, żeby tego świństwa nie brać! Dziś mija właśnie 5 lat i czuję się wyśmienicie, kolana w żaden sposób nie dokuczają, szkoda, że wówczas wzięłam sobie do serca tę "diagnozę".

Gość

20-03-2017, 12:02
#15
Pani Sobstyl jest zbyt leniwa, żeby nawet zbadać pacjenta. Miałam wątpliwą przyjemność być na wizycie u pani doktor kilka lat temu. Usłyszałam, że za 5 lat będę miała takie zwyrodnienia stawów kolanowych, że nie będę w stanie chodzić. Diagnozę wystawiła nawet nie badając kolan, nie dotykając, mogłoby mnie wcale na tej wizycie nie być {usmiech}) Dała jakieś lekarstewka, na które pewnie miała podpisaną umowę. Byłam potem u ortopedy na usg i wszystko było w porządku, powiedział, żeby tego świństwa nie brać! Dziś mija właśnie 5 lat i czuję się wyśmienicie, kolana w żaden sposób nie dokuczają, szkoda, że wówczas wzięłam sobie do serca tę "diagnozę".
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Bardzo jest doba dr Gronowska przyjmuje na gorbatowa nad ccc w przychodni Rodzina [polecam przyjmuje na nfz {ok}

Jest beznadziejna

Gość

01-02-2019, 14:39
#16
Gość napisał(a):Bardzo jest doba dr Gronowska przyjmuje na gorbatowa nad ccc w przychodni Rodzina [polecam przyjmuje na nfz {ok}

Jest beznadziejna

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Bardzo jest doba dr Gronowska przyjmuje na gorbatowa nad ccc w przychodni Rodzina [polecam przyjmuje na nfz {ok}

Jest beznadziejna

Gość

01-02-2019, 14:39
#17
Gość napisał(a):Bardzo jest doba dr Gronowska przyjmuje na gorbatowa nad ccc w przychodni Rodzina [polecam przyjmuje na nfz {ok}

Jest beznadziejna

Gość napisał(a):

Dr Pietrzykowska jest ok, ale kobiety z recepcji to porażka. Traktuja kazdego z wielką łaską, trudno się czegokolwiek dowoedzieć czy uzyskac informacje. Mało kompetentne

Gość

17-07-2019, 08:28
#18

Dr Pietrzykowska jest ok, ale kobiety z recepcji to porażka. Traktuja kazdego z wielką łaską, trudno się czegokolwiek dowoedzieć czy uzyskac informacje. Mało kompetentne

Gość napisał(a):
  • Gość napisał(a):

    Dr Pietrzykowska jest ok, ale kobiety z recepcji to porażka. Traktuja kazdego z wielką łaską, trudno się czegokolwiek dowoedzieć czy uzyskac informacje. Mało kompetentne

    Zgodzę się. Dr. Pietrzykowski jest w porządku. Rejestracja -kiepsko...

Gość

21-07-2019, 07:30
#19
  • Gość napisał(a):

    Dr Pietrzykowska jest ok, ale kobiety z recepcji to porażka. Traktuja kazdego z wielką łaską, trudno się czegokolwiek dowoedzieć czy uzyskac informacje. Mało kompetentne

    Zgodzę się. Dr. Pietrzykowski jest w porządku. Rejestracja -kiepsko...
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Dr Pietrzykowska jest ok, ale kobiety z recepcji to porażka. Traktuja kazdego z wielką łaską, trudno się czegokolwiek dowoedzieć czy uzyskac informacje. Mało kompetentne

Ja też się zgadzam. Dr Pietrzykowska super babka, bardzo miła i sympatyczna, super podejście do pacjenta. Dlatego ma dużo swoich pacjentów. Natomiast Panie z recepcji to porażka. Nie potrafią nawet dziecku krew pobrać. Szok!!!

Gość

21-07-2019, 14:12
#20
Gość napisał(a):

Dr Pietrzykowska jest ok, ale kobiety z recepcji to porażka. Traktuja kazdego z wielką łaską, trudno się czegokolwiek dowoedzieć czy uzyskac informacje. Mało kompetentne

Ja też się zgadzam. Dr Pietrzykowska super babka, bardzo miła i sympatyczna, super podejście do pacjenta. Dlatego ma dużo swoich pacjentów. Natomiast Panie z recepcji to porażka. Nie potrafią nawet dziecku krew pobrać. Szok!!!


strony: wstecz 1 2 3 4
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów