jest w ostrolece ....

Założony przez Gość
strony: 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):jest w ostrolece sklep z filmami DVD{?}[color=#ff0000][/color][color=#ff0000][/color]

Gość

20-12-2007, 15:53
#1
jest w ostrolece sklep z filmami DVD{?}[color=#ff0000][/color][color=#ff0000][/color]
Gość napisał(a):niestety nie ma, chyba ze w wypozyczalni dvd cos mają

Gość

20-12-2007, 22:33
#2
niestety nie ma, chyba ze w wypozyczalni dvd cos mają
Gość napisał(a):Mam pytanie,może ktos wie kiedy chodzi ksiadz po kolendzie na dobrzańskiego 14??Byłabym wdzieczna za odpowiedź

Gość

04-01-2008, 10:39
#3
Mam pytanie,może ktos wie kiedy chodzi ksiadz po kolendzie na dobrzańskiego 14??Byłabym wdzieczna za odpowiedź
Gość napisał(a):mam ogromna prosbe.chce otworzyc pierwszy raz wlasna dzialalnosc gospodarcza. skad moge na to pozyskac srodki ,np unijne??nie mam wlasnych.czy w ostrolece jest jakies bioro od tego??

Gość

17-01-2008, 12:06
#4
mam ogromna prosbe.chce otworzyc pierwszy raz wlasna dzialalnosc gospodarcza. skad moge na to pozyskac srodki ,np unijne??nie mam wlasnych.czy w ostrolece jest jakies bioro od tego??
Gość napisał(a):W sprawie dofinansowania unijnego:Należy przedewszystkim wykonać biznes plan zawierający spis materiałów i innych kosztów związanych z Twoją działalnością.Jeśli już wcześniej ktoś prowadził działalność to może zapomnieć o dofinansowaniu ze środków unijnych.Pozdrawiam

Gość

17-01-2008, 19:46
#5
W sprawie dofinansowania unijnego:Należy przedewszystkim wykonać biznes plan zawierający spis materiałów i innych kosztów związanych z Twoją działalnością.Jeśli już wcześniej ktoś prowadził działalność to może zapomnieć o dofinansowaniu ze środków unijnych.Pozdrawiam
Gość napisał(a):a czy ktos wie moze gdzie znajduja sie w ostrolece oddzialy  instytucji zajmujac**esie przyznawaniem tych srodkow unijnych.z gory serdecznie dziekuje za pomoc.dodam tylko ,ze pozyczka z urzedu pracy nie wchodzi w gre,gdyz mi nie przysluguje.jestem osoba pracujaca.

Gość

20-01-2008, 10:04
#6
a czy ktos wie moze gdzie znajduja sie w ostrolece oddzialy  instytucji zajmujac**esie przyznawaniem tych srodkow unijnych.z gory serdecznie dziekuje za pomoc.dodam tylko ,ze pozyczka z urzedu pracy nie wchodzi w gre,gdyz mi nie przysluguje.jestem osoba pracujaca.
Gość napisał(a):Proponuję google.pl

Gość

20-01-2008, 10:22
#7
Proponuję google.pl
Gość napisał(a):czy w ostrolece jest ktos ,kto napisze fachowo biznes plan{?}{?}{?}

Gość

20-01-2008, 16:39
#8
czy w ostrolece jest ktos ,kto napisze fachowo biznes plan{?}{?}{?}
Gość napisał(a):naucz sie najpierw pisac i wez sie do roboty. Jak chcesz prowadzic Firmę , jak nie masz o tym bladego pojecia i chcesz na to pieniadze jeszcze? dobre...

Gość

05-02-2008, 21:36
#9
naucz sie najpierw pisac i wez sie do roboty. Jak chcesz prowadzic Firmę , jak nie masz o tym bladego pojecia i chcesz na to pieniadze jeszcze? dobre...
Gość napisał(a):co do środków unijnych - jest takie biuro w tym trzecim (nie Kupcu, nie Handlowcu) kompleksie handlowym, pierwsze piętro, dziedziniec najbliżej poczty

Gość

07-06-2008, 16:17
#10
co do środków unijnych - jest takie biuro w tym trzecim (nie Kupcu, nie Handlowcu) kompleksie handlowym, pierwsze piętro, dziedziniec najbliżej poczty
Gość napisał(a):Dzisiaj wystarczy pomysł by rozkręcić interes. Nie trzeba wcale się znać na "papierkowych" sprawch. Po co trudzić się samemu jak mogą zrobić to inni ??  {chytry}

Gość

05-08-2008, 16:57
#11
Dzisiaj wystarczy pomysł by rozkręcić interes. Nie trzeba wcale się znać na "papierkowych" sprawch. Po co trudzić się samemu jak mogą zrobić to inni ??  {chytry}
Gość napisał(a):jest w ostrołęce dietetyk? jesli trak to gdzie i ile bierze za porade?

Gość

12-09-2008, 09:08
#12
jest w ostrołęce dietetyk? jesli trak to gdzie i ile bierze za porade?
Gość napisał(a):W jaki sposób mogę w internecie słuchać radia oko, skoro nigdzie nie jest dostępne proszę o pomoc podnie adresu, gdzie mógłbym połączyć się i słuchać tegoż radia

Gość

26-10-2008, 20:25
#13
W jaki sposób mogę w internecie słuchać radia oko, skoro nigdzie nie jest dostępne proszę o pomoc podnie adresu, gdzie mógłbym połączyć się i słuchać tegoż radia
Gość napisał(a):Radia Oko możesz słuchać wchodząc na [b]www.klubowa.eostroleka.pl[/b]

Gość

26-10-2008, 20:36
#14
Radia Oko możesz słuchać wchodząc na [b]www.klubowa.eostroleka.pl[/b]
Gość napisał(a):ale w weekendy nie działa {smutny}

Gość

26-10-2008, 20:37
#15
ale w weekendy nie działa {smutny}
Gość napisał(a):Wszystkich zainteresowanych Multi Level Marketingiem zapraszam do współpracy. http://www.fmpolska.fm-world.org  Konsultantów Avon, Oriflame także zapraszam! Dużo większe zarobki!Mała konkurencja na terenie Ostrołęki!

Gość

16-01-2009, 14:35
#16
Wszystkich zainteresowanych Multi Level Marketingiem zapraszam do współpracy. http://www.fmpolska.fm-world.org  Konsultantów Avon, Oriflame także zapraszam! Dużo większe zarobki!Mała konkurencja na terenie Ostrołęki!
Gość napisał(a):Witam.A ja kolejny już raz mam problem z niedobrą wodą w naszym mieście.Czy to się kiedyś zmieni?Dlaczego ma taki wstrętny smak?Czy już na zawsze jesteśmy skazani na kupowanie wody pitnej?Mieszkam na 11 Listopada.I nie tylko ja mam ten problem.Ludzie przestali już o tym mówić bo nie ma sensu.Żadnej reakcji a tym bardziej zmian w tej sprawie.Pozdrawiam wszystkich.

Gość

05-02-2009, 14:40
#17
Witam.A ja kolejny już raz mam problem z niedobrą wodą w naszym mieście.Czy to się kiedyś zmieni?Dlaczego ma taki wstrętny smak?Czy już na zawsze jesteśmy skazani na kupowanie wody pitnej?Mieszkam na 11 Listopada.I nie tylko ja mam ten problem.Ludzie przestali już o tym mówić bo nie ma sensu.Żadnej reakcji a tym bardziej zmian w tej sprawie.Pozdrawiam wszystkich.
Gość napisał(a):A czy ktoś z was orientuje się czy Ostrołęka ma zamiar wydać jakieś  dukaty  lokalne  w celu promocji  miasta i powiatu?

Gość

08-02-2009, 12:01
#18
A czy ktoś z was orientuje się czy Ostrołęka ma zamiar wydać jakieś  dukaty  lokalne  w celu promocji  miasta i powiatu?
Gość napisał(a):A czy ktoś z was orientuje się czy Ostrołęka ma zamiar wydać jakieś  dukaty  lokalne  w celu promocji  miasta i powiatu?

Gość

08-02-2009, 12:06
#19
A czy ktoś z was orientuje się czy Ostrołęka ma zamiar wydać jakieś  dukaty  lokalne  w celu promocji  miasta i powiatu?
Gość napisał(a):Masz racje. Wodaj jest bardziej niz wstretna. Tego nie da sie pic po przegotowaniu.w Łomży az sie zdzwilem ze ich woda jest tak dobra.Jestesmy skazani na 5 litrowa wode ze skepow, a co za tym idzie mnostwo plastiku na smietnikach.A urzad tylko sie bedzie bronil i mowil ze to jest trudna sprawa.A ja pisze - co za trudna sprawa, trzeba albo naprawic albo wybudowac cos z czego da sie pic. Wkońcu jak 40km dalej maja czysta i nie smierdzaca wode to czemu my tak nie mozemy !!!!!

Gość

08-02-2009, 14:54
#20
Masz racje. Wodaj jest bardziej niz wstretna. Tego nie da sie pic po przegotowaniu.w Łomży az sie zdzwilem ze ich woda jest tak dobra.Jestesmy skazani na 5 litrowa wode ze skepow, a co za tym idzie mnostwo plastiku na smietnikach.A urzad tylko sie bedzie bronil i mowil ze to jest trudna sprawa.A ja pisze - co za trudna sprawa, trzeba albo naprawic albo wybudowac cos z czego da sie pic. Wkońcu jak 40km dalej maja czysta i nie smierdzaca wode to czemu my tak nie mozemy !!!!!

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów