jest w ostrolece ....

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):Czy zna ktoś może numer tel. do osoby organizującej Bal Sylwesterowy 2009/2010 w szkole w Rzekuniu?

Gość

03-12-2009, 20:27
#1
Czy zna ktoś może numer tel. do osoby organizującej Bal Sylwesterowy 2009/2010 w szkole w Rzekuniu?
Gość napisał(a):Mam pytnie czy w ostrołęce jest osoba znająca sie na zamykaniu naczynek na nogach mam dopiero 27 lat a już taki problem .Bardzo prosze o pomoc {smutny}

Gość

10-01-2010, 13:10
#2
Mam pytnie czy w ostrołęce jest osoba znająca sie na zamykaniu naczynek na nogach mam dopiero 27 lat a już taki problem .Bardzo prosze o pomoc {smutny}
Gość napisał(a):Powinnaś wybrać się do lekarza flebologa i najpierw wykonać usg dopplerowskie żył. Flebolog wykonuje zabieg skleroterapii.Jest jeden dermatolog , który robi takie zabiegi, ale nie ma usg.

Gość

11-01-2010, 15:26
#3
Powinnaś wybrać się do lekarza flebologa i najpierw wykonać usg dopplerowskie żył. Flebolog wykonuje zabieg skleroterapii.Jest jeden dermatolog , który robi takie zabiegi, ale nie ma usg.
Gość napisał(a):Ten dermatolog jest z Łomży :)

Gość

11-01-2010, 15:27
#4
Ten dermatolog jest z Łomży :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Gdzie sprzedają u nas tanio oleje samochodowe? Muszę wymienić i szukam jakiegoś taniego sklepu, ale pewnego - oleje oryginalne.{usmiech}[/quote]Tanie oleje mają na goworowskiej przy pomian[url=http://www.jazda.ostroleka.pl]i[/url]e

Gość

06-05-2010, 20:00
#5
[quote=Gość]Gdzie sprzedają u nas tanio oleje samochodowe? Muszę wymienić i szukam jakiegoś taniego sklepu, ale pewnego - oleje oryginalne.{usmiech}[/quote]Tanie oleje mają na goworowskiej przy pomian[url=http://www.jazda.ostroleka.pl]i[/url]e
Gość napisał(a):[quote=Gość]Mam pytanie,może ktos wie kiedy chodzi ksiadz po kolendzie na dobrzańskiego 14??Byłabym wdzieczna za odpowiedź[/quote]      ksiadz do cb nietrafi bezbozniku {diabelek}

Gość

11-05-2010, 13:04
#6
[quote=Gość]Mam pytanie,może ktos wie kiedy chodzi ksiadz po kolendzie na dobrzańskiego 14??Byłabym wdzieczna za odpowiedź[/quote]      ksiadz do cb nietrafi bezbozniku {diabelek}
Gość napisał(a):Mam pytanie - macie może jakieś namiary na pielęgniarkę do której można przyjść do domu albo ona mogłaby dojechać do pacjenta i zrobiłaby zastrzyk u niego w domu???Będę ogromnie wdzięczna za pomoc {usmiech}

Gość

05-06-2010, 09:58
#7
Mam pytanie - macie może jakieś namiary na pielęgniarkę do której można przyjść do domu albo ona mogłaby dojechać do pacjenta i zrobiłaby zastrzyk u niego w domu???Będę ogromnie wdzięczna za pomoc {usmiech}
Gość napisał(a):Czy ktoś wie, co się stało ze sztucznym ptaszyskiem w parku?{gafa} Czy spece od kawek i gawronów nie wiedzieli, że te zwierzęta w końcu się przyzwyczają i znów zaczną gniazdować?{diabelek} I czy ktoś z władz odpowie za zmarnowane pieniądze???????{zdziwko}

Gość

25-07-2012, 19:04
#8
Czy ktoś wie, co się stało ze sztucznym ptaszyskiem w parku?{gafa} Czy spece od kawek i gawronów nie wiedzieli, że te zwierzęta w końcu się przyzwyczają i znów zaczną gniazdować?{diabelek} I czy ktoś z władz odpowie za zmarnowane pieniądze???????{zdziwko}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy ktoś wie, co się stało ze sztucznym ptaszyskiem w parku?{gafa} Czy spece od kawek i gawronów nie wiedzieli, że te zwierzęta w końcu się przyzwyczają i znów zaczną gniazdować?{diabelek} I czy ktoś z władz odpowie za zmarnowane pieniądze???????{zdziwko} [/quote]aż tak zmarnowane nie były, bo trochę to działało skutecznie :)

Gość

28-07-2012, 12:07
#9
[quote=Gość]Czy ktoś wie, co się stało ze sztucznym ptaszyskiem w parku?{gafa} Czy spece od kawek i gawronów nie wiedzieli, że te zwierzęta w końcu się przyzwyczają i znów zaczną gniazdować?{diabelek} I czy ktoś z władz odpowie za zmarnowane pieniądze???????{zdziwko} [/quote]aż tak zmarnowane nie były, bo trochę to działało skutecznie :)
Gość napisał(a):a czy jest jakis sklep z ubraniami ciążowymi? jest wiele sklepow z ubrankami dla dziecki ale nie mogle znalezc ubran ciazowych ;(

Gość

30-07-2012, 11:48
#10
a czy jest jakis sklep z ubraniami ciążowymi? jest wiele sklepow z ubrankami dla dziecki ale nie mogle znalezc ubran ciazowych ;(
Gość napisał(a):komis słoneczko na głowackiego

Gość

30-07-2012, 20:43
#11
komis słoneczko na głowackiego
Gość napisał(a):a czy jest jakis sklep z ubraniami ciążowymi? jest wiele sklepow z ubrankami dla dziecki ale nie mogle znalezc ubran ciazowych ;(na rynku

Gość

31-07-2012, 20:42
#12
a czy jest jakis sklep z ubraniami ciążowymi? jest wiele sklepow z ubrankami dla dziecki ale nie mogle znalezc ubran ciazowych ;(na rynku
Gość napisał(a):Czy jest w Ostrołęce jakiś dobry zakład napraw rtv, choć może bardziej jakiś serwis gsm, który profesjonalnie (sprzętem do lutowania BGA na odpowiednim profilu lub hot-airem) byłby w stanie wyminić mi kość pamięci ram w routerze? Kość mam, interesuje mnie sama usługa wymiany.Chodzi mi o coś takiego: http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr1043nd#mb.ram.mod

Gość

31-10-2012, 20:30
#13
Czy jest w Ostrołęce jakiś dobry zakład napraw rtv, choć może bardziej jakiś serwis gsm, który profesjonalnie (sprzętem do lutowania BGA na odpowiednim profilu lub hot-airem) byłby w stanie wyminić mi kość pamięci ram w routerze? Kość mam, interesuje mnie sama usługa wymiany.Chodzi mi o coś takiego: http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr1043nd#mb.ram.mod
Gość napisał(a):Gdzie się w Ostrołęce można wys.ać żeby nie musieć nosić ze sobą papieru albo gazet ??????

Gość

01-11-2012, 10:29
#14
Gdzie się w Ostrołęce można wys.ać żeby nie musieć nosić ze sobą papieru albo gazet ??????
Gość napisał(a):gdzie w ostrolece moge naprawic ogrzewanie w saochodzie.prosze o kontakt

Gość

08-12-2012, 19:03
#15
gdzie w ostrolece moge naprawic ogrzewanie w saochodzie.prosze o kontakt
Gość napisał(a):Mam problem z wrastajacym paznokciem. Czy ktoś wie gdzie można się udać na ratunek?

Gość

23-12-2012, 22:15
#16
Mam problem z wrastajacym paznokciem. Czy ktoś wie gdzie można się udać na ratunek?
Gość napisał(a):Czy ktoś ma możę wykastrowanego.wysterylizowanego psa???Zwracam się z ogromną prośbą do osób które mają psy po kastracji/sterylizacji o wypełnienie krótkiej – 3 minuty- ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/88592...acja-psow.html Dane z ankiety będą wykorzystane do pracy magisterskiej pt.”Kastracja i sterylizacja psów na terenach wiejskich” Bardzo proszę o pomoc i z góry wszystkim ,którzy wypełnią ,dziękuje.  

Gość

27-12-2012, 15:47
#17
Czy ktoś ma możę wykastrowanego.wysterylizowanego psa???Zwracam się z ogromną prośbą do osób które mają psy po kastracji/sterylizacji o wypełnienie krótkiej – 3 minuty- ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/88592...acja-psow.html Dane z ankiety będą wykorzystane do pracy magisterskiej pt.”Kastracja i sterylizacja psów na terenach wiejskich” Bardzo proszę o pomoc i z góry wszystkim ,którzy wypełnią ,dziękuje.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy ktoś ma możę wykastrowanego.wysterylizowanego psa???Zwracam się z ogromną prośbą do osób które mają psy po kastracji/sterylizacji o wypełnienie krótkiej – 3 minuty- ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/88592/kastracja-i-sterylizacj a-psow.html   Dane z ankiety będą wykorzystane do pracy magisterskiej pt.”Kastracja i sterylizacja psów na terenach wiejskich” Bardzo proszę o pomoc i z góry wszystkim ,którzy wypełnią ,dziękuje.  [/quote]poprawiam link

Gość

27-12-2012, 15:49
#18
[quote=Gość]Czy ktoś ma możę wykastrowanego.wysterylizowanego psa???Zwracam się z ogromną prośbą do osób które mają psy po kastracji/sterylizacji o wypełnienie krótkiej – 3 minuty- ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/88592/kastracja-i-sterylizacj a-psow.html   Dane z ankiety będą wykorzystane do pracy magisterskiej pt.”Kastracja i sterylizacja psów na terenach wiejskich” Bardzo proszę o pomoc i z góry wszystkim ,którzy wypełnią ,dziękuje.  [/quote]poprawiam link
Gość napisał(a):Napiszcie, gdzie w Ostrołęce udać się po BECIKOWE, do mopsu, czy do urzędu miasta?

Gość

15-02-2013, 12:13
#19
Napiszcie, gdzie w Ostrołęce udać się po BECIKOWE, do mopsu, czy do urzędu miasta?
Gość napisał(a):Na wrastające paznokcie polecam jedynie zabieg chirurgiczny. Mój mąż dość długo się męczył z tym problemem, miał ściągany paznokieć który po odrośnięciu znów zaczął wrastać później miał zakładane klamry które nic nie pomogły. W końcu poszedł do Dr Wawryszuka i ten zdjął paznokieć i wyciął jakiś wał czy coś takiego i problem znikł. Koszt zabiegu to 500 zł chyba plus 100 za każdą wizytę.

Gość

15-02-2013, 21:38
#20
Na wrastające paznokcie polecam jedynie zabieg chirurgiczny. Mój mąż dość długo się męczył z tym problemem, miał ściągany paznokieć który po odrośnięciu znów zaczął wrastać później miał zakładane klamry które nic nie pomogły. W końcu poszedł do Dr Wawryszuka i ten zdjął paznokieć i wyciął jakiś wał czy coś takiego i problem znikł. Koszt zabiegu to 500 zł chyba plus 100 za każdą wizytę.

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów