problem z dodawaniem postów po zalogowaniu

Założony przez brexit
strony: 1
brexit napisał(a):

Witam.Wbrew temu co usłyszałem od Waszego pracownika nie mogę dodawać postów pod artykułami , nawet gdy jestem zalogowany.

Usiłowałem to zrobić dziś rano, logując się na smartfonie( Android).Zalogowałem się bez problemu. Pisze z UK i po próbie dodania posta pojawia się komunikat , że nie jest to możliwe dla kraju z którego się łączę.

Czy jest możliwe porpawienie skryptu , aby tę niedogodność usunąć ? Jeżeli jest to rozwiązanie zamierzone , to czy mógłbym się dowiedzieć czym umotywowane ?

Mogę co prawda zmienić sobie IP, ale to chyba nie o to chodzi.

Pozdrawiam

brexit

Wpisów: 1
09-10-2018, 20:27

Witam.Wbrew temu co usłyszałem od Waszego pracownika nie mogę dodawać postów pod artykułami , nawet gdy jestem zalogowany.

Usiłowałem to zrobić dziś rano, logując się na smartfonie( Android).Zalogowałem się bez problemu. Pisze z UK i po próbie dodania posta pojawia się komunikat , że nie jest to możliwe dla kraju z którego się łączę.

Czy jest możliwe porpawienie skryptu , aby tę niedogodność usunąć ? Jeżeli jest to rozwiązanie zamierzone , to czy mógłbym się dowiedzieć czym umotywowane ?

Mogę co prawda zmienić sobie IP, ale to chyba nie o to chodzi.

Pozdrawiam

Marcin napisał(a):

Witam,

Na czas wyborów byliśmy zmuszeni wprowadzić taką funkcjonalność (niedogodność), polegającą na blokowanie komentarzy spoza naszego kraju.

Po wyborach blokowanie komentarzy spoza Polski zostnie usunięte.

Pozdrawiam

Marcin

Wpisów: 8
11-10-2018, 07:44

Witam,

Na czas wyborów byliśmy zmuszeni wprowadzić taką funkcjonalność (niedogodność), polegającą na blokowanie komentarzy spoza naszego kraju.

Po wyborach blokowanie komentarzy spoza Polski zostnie usunięte.

Pozdrawiam

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów