Tak będzie wyglądał nowy apartamentowiec powstający na terenie Osiedla Natura [WIDEO]

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):apartamentowiec! no no no

Gość

13-06-2018, 17:13
#1
apartamentowiec! no no no
Gość napisał(a):BYDLAKI Z RATUSZA CHYBA MUSZA BYĆ WSCIEKLI

Gość

13-06-2018, 21:46
#2
BYDLAKI Z RATUSZA CHYBA MUSZA BYĆ WSCIEKLI
Gość napisał(a):BYDLAKI Z RATUSZA CHYBA MUSZA BYĆ WSCIEKLI

Gość

13-06-2018, 21:47
#3
BYDLAKI Z RATUSZA CHYBA MUSZA BYĆ WSCIEKLI
Gość napisał(a):Ciekawe jaka cena za M2 będzie?

Gość

14-06-2018, 05:52
#4
Ciekawe jaka cena za M2 będzie?
Gość napisał(a):

na zachodzie to się nazywa normalny blok mieszkalny. u nas apartamentowiec he he he

Gość

14-06-2018, 09:56
#5

na zachodzie to się nazywa normalny blok mieszkalny. u nas apartamentowiec he he he

Gość napisał(a):Wg mnie długo na tym zachodzie nie byłeś. eh eh eh :)Oczywiście są lepsze, dla bogatszych, ale wg mnie ten tez zalicza się do apartamentowców

Gość

14-06-2018, 10:43
#6
Wg mnie długo na tym zachodzie nie byłeś. eh eh eh :)Oczywiście są lepsze, dla bogatszych, ale wg mnie ten tez zalicza się do apartamentowców
Gość napisał(a):NIECH KTOŚ MI POWIE KTO ZEZWOLIŁ NA BUDOWE MIEDZY WLASNIE TYM "WSPANIAŁYM" OSIEDLEM , A KRZYWICKIEGO ?  

Gość

14-06-2018, 11:04
#7
NIECH KTOŚ MI POWIE KTO ZEZWOLIŁ NA BUDOWE MIEDZY WLASNIE TYM "WSPANIAŁYM" OSIEDLEM , A KRZYWICKIEGO ?  
Gość napisał(a):twoja opinia nie ma nic do rzeczy. fajne pole kartofli przed tym "apartamentowcem". rozumiem że standardowo dojazd do luxusów po żwirówce (w najlepszym wypadku).

Gość

14-06-2018, 11:50
#8
twoja opinia nie ma nic do rzeczy. fajne pole kartofli przed tym "apartamentowcem". rozumiem że standardowo dojazd do luxusów po żwirówce (w najlepszym wypadku).
Gość napisał(a):

Nas mieszkańców przy ul. Krzywickiego nie pytano i nie informowano o budowie wieżowca 10 piętrowego chyba że prezesi spółdzielni po cichu załatwili  

Gość

14-06-2018, 17:17
#9

Nas mieszkańców przy ul. Krzywickiego nie pytano i nie informowano o budowie wieżowca 10 piętrowego chyba że prezesi spółdzielni po cichu załatwili  


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów