Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide

Założony przez massagewarsaw
strony: 1
massagewarsaw napisał(a):

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide

Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.
Termin ważności 9.2018.
Cena za tabletkę 3zł, włącza koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii.
Oczywiście, mogę też wysłać opakowanie 100 tabletek, za 250zł. Będzie też znacznie dłuższa data przydatności.
Lek jest ciężko dostępny na NFZ, trzeba czekać do 10 tygodni na sprowadzenie.
Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

massagewarsaw

Wpisów: 3
12-03-2018, 16:29

Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.
Termin ważności 9.2018.
Cena za tabletkę 3zł, włącza koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii.
Oczywiście, mogę też wysłać opakowanie 100 tabletek, za 250zł. Będzie też znacznie dłuższa data przydatności.
Lek jest ciężko dostępny na NFZ, trzeba czekać do 10 tygodni na sprowadzenie.
Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com

Gość napisał(a):

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine

Odstąpie tabletki Niclosamide 500mg na pasożyty, tasiemce. Lek jest w oryginalnym opakowaniu, zawierającym 100 tabletek.
Termin ważności 9.2020.
Cena za tabletkę 2.5zł plus 20zł koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii lub 4zł plus 25zł pobraniowej z Polski.
Mogę wysłać opakowanie 100 tabletek za 200zł.

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com

Gość

23-03-2018, 14:37

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine

Odstąpie tabletki Niclosamide 500mg na pasożyty, tasiemce. Lek jest w oryginalnym opakowaniu, zawierającym 100 tabletek.
Termin ważności 9.2020.
Cena za tabletkę 2.5zł plus 20zł koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii lub 4zł plus 25zł pobraniowej z Polski.
Mogę wysłać opakowanie 100 tabletek za 200zł.

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów