Które przedszkole polecacie w Ostrołęce i dlaczego ?

Założony przez kami
strony: 1
Gość napisał(a):Polecam gorąco Przedszkole nr 16 przy ul. Powstańców. Mój synek chodził tam i był bardzo zadowolony. Panie bardzo miłe,zwłaszcza p.E.Olszewska i p.J.Żerańska.Jest tam plac zabaw i przy ładnej pogodzie dzieci są dużo na powietrzu.Panie wraz z dziećmi przygotowują występy z okazji jasełek,dnia mamy itp.Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola i pewnie tam też wyślę mojego drugiego synka.Odpłatnie raz w tygodniu są zajęcia z rytmiki,dwa razy angielski(od 5 lat) a raz w miesiącu przyjeżdża teatrzyk kukiełkowy.Polecam!!! Aśka

Gość

21-09-2007, 14:32
#1
Polecam gorąco Przedszkole nr 16 przy ul. Powstańców. Mój synek chodził tam i był bardzo zadowolony. Panie bardzo miłe,zwłaszcza p.E.Olszewska i p.J.Żerańska.Jest tam plac zabaw i przy ładnej pogodzie dzieci są dużo na powietrzu.Panie wraz z dziećmi przygotowują występy z okazji jasełek,dnia mamy itp.Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola i pewnie tam też wyślę mojego drugiego synka.Odpłatnie raz w tygodniu są zajęcia z rytmiki,dwa razy angielski(od 5 lat) a raz w miesiącu przyjeżdża teatrzyk kukiełkowy.Polecam!!! Aśka
Gość napisał(a):czy ktoś może dać namiar na teatrzyk kukiełkowy

Gość

13-08-2009, 02:19
#2
czy ktoś może dać namiar na teatrzyk kukiełkowy
Gość napisał(a):czy ktośmógłby się wypowiedzieć na temat przedszkola samorządowego w Rzekuniu?

Gość

02-01-2012, 15:03
#3
czy ktośmógłby się wypowiedzieć na temat przedszkola samorządowego w Rzekuniu?
Gość napisał(a):Polecam punkt przedszkolny Kangurek, rewelacyjna kadra i bardzo bogaty harmonogram zajęć. Bardzo miła atmosfera.

Gość

02-01-2012, 22:08
#4
Polecam punkt przedszkolny Kangurek, rewelacyjna kadra i bardzo bogaty harmonogram zajęć. Bardzo miła atmosfera.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów