Wiemy kto wykona remont "starego mostu" w Ostrołęce

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):szkoda że nareszcie  

Gość

13-09-2017, 20:33
#1
szkoda że nareszcie  
Gość napisał(a):KURKA  CZY KTOS W TYM MIESCIE SIE NA CZYMS ZNA?MOST TYMCZASOWY W 2 MIESIACE, A  REMONT 2 LATA - DLACZEGO NIE NP 6 M-CY

Gość

13-09-2017, 22:22
#2
KURKA  CZY KTOS W TYM MIESCIE SIE NA CZYMS ZNA?MOST TYMCZASOWY W 2 MIESIACE, A  REMONT 2 LATA - DLACZEGO NIE NP 6 M-CY
Gość napisał(a):Bo budowanie mostu to nie bułka z masłem.

Gość

14-09-2017, 01:24
#3
Bo budowanie mostu to nie bułka z masłem.
Gość napisał(a):Jak dobrze, że nie rządzisz i nie wtrącasz się fachowcom w budowanie mostu. Remont kapitalny mostu w 6 miesięcy?  

Gość

14-09-2017, 18:56
#4
Jak dobrze, że nie rządzisz i nie wtrącasz się fachowcom w budowanie mostu. Remont kapitalny mostu w 6 miesięcy?  
Gość napisał(a):"KURKA" ma sporo racji !!! Na moje "oko" być może nowy most mógłby kosztować mniej a jeśli nawet tochę więcej to GWARANCJA wynosiłaby nie 72 m-ce ale conajmniej 3xdłużej!!!  Myślę, że warto byłoby przyjrzeć się temu "remontowi" !!! Czy remontuje się ponad 50-letnie mosty czy buduje w ich miejscu nowe ?

Gość

14-09-2017, 22:30
#5
"KURKA" ma sporo racji !!! Na moje "oko" być może nowy most mógłby kosztować mniej a jeśli nawet tochę więcej to GWARANCJA wynosiłaby nie 72 m-ce ale conajmniej 3xdłużej!!!  Myślę, że warto byłoby przyjrzeć się temu "remontowi" !!! Czy remontuje się ponad 50-letnie mosty czy buduje w ich miejscu nowe ?
Gość napisał(a):Też wolałbym wyremontować starego mercedesa niż kupić nowego.  

Gość

15-09-2017, 12:03
#6
Też wolałbym wyremontować starego mercedesa niż kupić nowego.  
Gość napisał(a):Gwarancja cytuje "72 m-ce ale conajmniej 3xdłużej"  :D Kolega błysnął :D

Gość

04-10-2017, 16:03
#7
Gwarancja cytuje "72 m-ce ale conajmniej 3xdłużej"  :D Kolega błysnął :D

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów