Jaką technologią wykonać dach?

Założony przez kpiotro
strony: 1
kpiotro napisał(a):A więc jestem tutaj żeby dopytać o sposób wykonania dachu. Zrobiłem już jakieś rozeznanie i coś tam wiem na ten temat, ale zawsze warto pytać, bo kto pyta nie błądzi.Otóż dach będzie kryty dachówką. I zastanawiam się czy zastosować membranę dachową czy też papę i deskowanie. Teraz sporo osób wybiera papę i deskowanie, ale jakoś nikt nie potrafi mi powiedzieć w czym to ma niby pomóc.Jedni mówią, że dach się wzmacnia, ale szczerze to ja nie potrzebuje wzmacniać dodatkowo dachu. Konstrukcja ma być solidna. Zastanawiam się dlatego, że przecie z papą zawsze są jakieś problemy. Nie wiem czy to dobry pomysł.A jeżeli ktoś miałby namiary na dekarza, który w przyszłym roku będzie mógł zająć się moim dachem to byłoby super. Proszę o namiary.

kpiotro

Wpisów: 6
Dołączył: 11.11.2016
17-07-2017, 21:37
#1
A więc jestem tutaj żeby dopytać o sposób wykonania dachu. Zrobiłem już jakieś rozeznanie i coś tam wiem na ten temat, ale zawsze warto pytać, bo kto pyta nie błądzi.Otóż dach będzie kryty dachówką. I zastanawiam się czy zastosować membranę dachową czy też papę i deskowanie. Teraz sporo osób wybiera papę i deskowanie, ale jakoś nikt nie potrafi mi powiedzieć w czym to ma niby pomóc.Jedni mówią, że dach się wzmacnia, ale szczerze to ja nie potrzebuje wzmacniać dodatkowo dachu. Konstrukcja ma być solidna. Zastanawiam się dlatego, że przecie z papą zawsze są jakieś problemy. Nie wiem czy to dobry pomysł.A jeżeli ktoś miałby namiary na dekarza, który w przyszłym roku będzie mógł zająć się moim dachem to byłoby super. Proszę o namiary.
Gość napisał(a):Zrób sobie nowocześnie, daruj sobie papę. Warto zainwestować w dobrą membranę dachową tylko wiedz o tym, że ona nie może długo być wystawiona na słońce. Promieniowanie UV robi swoje.Dekarzy w Ostrołęce i okolicach jest cała masa.

Gość

01-08-2017, 13:27
#2
Zrób sobie nowocześnie, daruj sobie papę. Warto zainwestować w dobrą membranę dachową tylko wiedz o tym, że ona nie może długo być wystawiona na słońce. Promieniowanie UV robi swoje.Dekarzy w Ostrołęce i okolicach jest cała masa.
Gość napisał(a):popieram przedmówcę, papa zamyka dostęp powietrza do desek. W przypadku gdy wybrałbyś pianke na docieplenie dachy to ograniczysz dostęp powietrza do desek które mogą szybciej wilgotnieć. Generalnie również polecam membranę, tak jak kolega wspomniał warto od razu przykryć dachówką.

Gość

01-08-2017, 13:53
#3
popieram przedmówcę, papa zamyka dostęp powietrza do desek. W przypadku gdy wybrałbyś pianke na docieplenie dachy to ograniczysz dostęp powietrza do desek które mogą szybciej wilgotnieć. Generalnie również polecam membranę, tak jak kolega wspomniał warto od razu przykryć dachówką.
Gość napisał(a):Dla przyszłych posiadaczy domu polecam zapoznać się z lekturą  w jaki sposób ocieplić dach swojego domu - żeby zrobić to dobrze i z głową i na lata.[url=https://znajdzfirme.org/ocieplania-poddaszy-wrzesn ia-poznan,f120]Ocieplanie poddasza[/url]

Gość

05-09-2017, 09:35
#4
Dla przyszłych posiadaczy domu polecam zapoznać się z lekturą  w jaki sposób ocieplić dach swojego domu - żeby zrobić to dobrze i z głową i na lata.[url=https://znajdzfirme.org/ocieplania-poddaszy-wrzesn ia-poznan,f120]Ocieplanie poddasza[/url]
Gość napisał(a):Wcześniej link nie wkleił - Ocieplanie poddasza

Gość

05-09-2017, 09:36
#5
Wcześniej link nie wkleił - Ocieplanie poddasza
Gość napisał(a):My w Ostrołęce mamy firmę od ocieplania poddaszy więc link do spisu firm z Poznania nie jest potrzebny. Izolacje natryskowe wykonuje w Ostrołęce firma TOMCZAK i tutaj masz ich stronę [url=http://ocieplenie-poddasza.com.pl/izolacje-pianka-ostro leka]Ocieplanie pianką PUR[/url].

Gość

09-09-2017, 19:22
#6
My w Ostrołęce mamy firmę od ocieplania poddaszy więc link do spisu firm z Poznania nie jest potrzebny. Izolacje natryskowe wykonuje w Ostrołęce firma TOMCZAK i tutaj masz ich stronę [url=http://ocieplenie-poddasza.com.pl/izolacje-pianka-ostro leka]Ocieplanie pianką PUR[/url].
Gość napisał(a):http://ocieplenie-poddasza.com.pl/ też link się nie wkleił :) {ok}

Gość

09-09-2017, 19:23
#7
http://ocieplenie-poddasza.com.pl/ też link się nie wkleił :) {ok}
Gość napisał(a):Izolacje Natryskowe Pianką Może teraz będzie dobrze.

Gość

09-09-2017, 19:25
#8
Izolacje Natryskowe Pianką Może teraz będzie dobrze.
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

10-09-2017, 22:58
#9
{usmiech}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów