Nowy biznes

Założony przez atheaeth
strony: 1
atheaeth napisał(a):Witam wszystkich bardzo serdecznie! Potrzebuję od was pomocy, mianowicie moi znajomi postanowili w tym roku wykorzystać uroki swojej miejscowości oraz swój wielki ogród i chcieliby kupić kilka domków letniskowych, altanek oraz zrobić m.in. fajny plac zabaw dla dzieci. Po co? Oczywiście, że po to by móc je wynajmować gościom! :D Ze względu na to, że jestem bardzo uczynną osobą i nie potrafię odmawiać, gdy ktoś mnie poprosi o pomoc, pomagam im w znalezieniu odpowiedniego producenta tych przedmiotów. Słyszeliście może o firmie Alt Drew Cosmo ([url])? Możecie mi powiedzieć cokolwiek na temat tej firmy czy też jakości produktów? Ważna jest każda, nawet najdrobniejsza informacja! Wielkie dzięki za pomoc. :D

atheaeth

Wpisów: 1
Dołączył: 21.05.2017
21-05-2017, 13:56
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Potrzebuję od was pomocy, mianowicie moi znajomi postanowili w tym roku wykorzystać uroki swojej miejscowości oraz swój wielki ogród i chcieliby kupić kilka domków letniskowych, altanek oraz zrobić m.in. fajny plac zabaw dla dzieci. Po co? Oczywiście, że po to by móc je wynajmować gościom! :D Ze względu na to, że jestem bardzo uczynną osobą i nie potrafię odmawiać, gdy ktoś mnie poprosi o pomoc, pomagam im w znalezieniu odpowiedniego producenta tych przedmiotów. Słyszeliście może o firmie Alt Drew Cosmo ([url])? Możecie mi powiedzieć cokolwiek na temat tej firmy czy też jakości produktów? Ważna jest każda, nawet najdrobniejsza informacja! Wielkie dzięki za pomoc. :D
Gość napisał(a):

Z tego co wiem to w Ostrołęce nie ma firmy typowo zajmującej się wyposażaniem magazynów. Ale może się mylę.

Gość

09-12-2017, 16:55
#2

Z tego co wiem to w Ostrołęce nie ma firmy typowo zajmującej się wyposażaniem magazynów. Ale może się mylę.

Gość napisał(a):

a nie uważacie że tych lokali do wynajęcia jest już tak dużo

nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jakie podatki się płaci od nieruchomości

Gość

18-12-2017, 12:43
#3

a nie uważacie że tych lokali do wynajęcia jest już tak dużo

nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jakie podatki się płaci od nieruchomości

Gość napisał(a):

jasne że nabudowali tego wszystkiego i teraz wynajmują ale czy są chętni na wynajem w takich kosmicznych cenach

jak robiłem w niemczech to tam wynajęcie np mieszkania było dużo tańsze w stosunku do zarobków i w stosunku do kupna

u nas jak ktoś zbuduje albo kupi to chce żeby mu się spłaciło w ciągu 10 lat a tak się nie da

tam jak się orientowałem to średio mieszkanie zwraca się po 30 a nawet 40 latach

Gość

21-12-2017, 17:07
#4

jasne że nabudowali tego wszystkiego i teraz wynajmują ale czy są chętni na wynajem w takich kosmicznych cenach

jak robiłem w niemczech to tam wynajęcie np mieszkania było dużo tańsze w stosunku do zarobków i w stosunku do kupna

u nas jak ktoś zbuduje albo kupi to chce żeby mu się spłaciło w ciągu 10 lat a tak się nie da

tam jak się orientowałem to średio mieszkanie zwraca się po 30 a nawet 40 latach


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów