Ostatnia chwila na zakup mieszkania na nowo budowanym osiedlu Natura

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):komentarz

Gość

10-05-2017, 22:46
#1
komentarz
Gość napisał(a):nie schodzą mieszkanka, oj nie schodzą...może teren za bardzo podmokły i ludzie się obawiają...

Gość

10-05-2017, 22:48
#2
nie schodzą mieszkanka, oj nie schodzą...może teren za bardzo podmokły i ludzie się obawiają...
Gość napisał(a):Kliknijcie na "Więcej na stronie www.osiedle-natura.pl"Strona nie działa to jakieś nieporozumienie ...

Gość

10-05-2017, 23:53
#3
Kliknijcie na "Więcej na stronie www.osiedle-natura.pl"Strona nie działa to jakieś nieporozumienie ...
Gość napisał(a):sprzedają sprzedają i sprzedać nie mogą hehehehehe

Gość

13-05-2017, 19:49
#4
sprzedają sprzedają i sprzedać nie mogą hehehehehe
Gość napisał(a):długa ta ostatnia chwila

Gość

10-06-2017, 14:55
#5
długa ta ostatnia chwila
Gość napisał(a):Jak ja kupowałem to mieszkań zostało tylko 4, z tego co wiem to już wkrótce ruszają z kolejnym blokiem :)

Gość

11-06-2017, 00:26
#6
Jak ja kupowałem to mieszkań zostało tylko 4, z tego co wiem to już wkrótce ruszają z kolejnym blokiem :)
Gość napisał(a):Mieszkania w Ostrołęce będą tanieć . Banda kotowskiego doprowadzi Ostrołękę do ruiny !

Gość

13-06-2017, 09:50
#7
Mieszkania w Ostrołęce będą tanieć . Banda kotowskiego doprowadzi Ostrołękę do ruiny !
Gość napisał(a):CIEKAWE, pierwsza cena była 3000 zł)m, ponadto budowa chyba opóźniona.?

Gość

23-08-2017, 21:30
#8
CIEKAWE, pierwsza cena była 3000 zł)m, ponadto budowa chyba opóźniona.?
Gość napisał(a):tam to jeszcze sucho ,  gorzej beda mieli Ci co zamieszkają w nowym bloku za Krzywickiego ;) tam to dopiero basen :){diabelek}

Gość

30-08-2017, 13:41
#9
tam to jeszcze sucho ,  gorzej beda mieli Ci co zamieszkają w nowym bloku za Krzywickiego ;) tam to dopiero basen :){diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]tam to jeszcze sucho ,  gorzej beda mieli Ci co zamieszkają w nowym bloku za Krzywickiego ;) tam to dopiero basen :){diabelek} [/quote]sucho? przecież tam kiedyś było BAGNO{gafa}

Gość

04-09-2017, 20:37
#10
[quote=Gość]tam to jeszcze sucho ,  gorzej beda mieli Ci co zamieszkają w nowym bloku za Krzywickiego ;) tam to dopiero basen :){diabelek} [/quote]sucho? przecież tam kiedyś było BAGNO{gafa}
Gość napisał(a):Warto też rozejrzeć się i zaopatrzyć się na Meble na wymiar w Kłodzku mają swój oddział w ostrowi Mazowieckiej więc rzut beretem. :)

Gość

05-09-2017, 09:39
#11
Warto też rozejrzeć się i zaopatrzyć się na Meble na wymiar w Kłodzku mają swój oddział w ostrowi Mazowieckiej więc rzut beretem. :)
entity napisał(a):Gdzie znajduje się te osiedle ? Która część Ostrołęki ? ____________________etuiochronne.pl

entity

Wpisów: 9
Dołączył: 07.09.2017
07-09-2017, 08:53
#12
Gdzie znajduje się te osiedle ? Która część Ostrołęki ? ____________________etuiochronne.pl

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów