Gdzie znajdę złotą rączkę?

Założony przez Rafak
strony: 1
Rafak napisał(a):Witajcie,poszukuję kogoś, kto ma trochę smykałkę w rękach i odrobinę oliwy w głowie jak to się mówi :) A dokładniej poszukuję osoby, która zamontuje mi kilka rzeczy w domu, a przede wszystkim bezprzewodowy domofon - taki jak w drugim rzędzie: http://eltrox.pl/automatyka-domowa/domofony/domofony-bezprze wodowe.html ale ale UWAGA! ten ktoś musi też zdemontować stary przewodowy domofon (kabel w ścianie) w taki sposób, żeby usunąć całkiem instalację (jest wadliwa, nie działa, więc się już nie przyda), w taki sposób, żeby było to najmniej widoczne. Ten bezprzewodowy pewnie sam bym sobie zamontował, ale zaczep przy furtce nie chce mi otwierać drzwi :Pdajcie znać najlepiej na forum!  

Rafak

Wpisów: 5
Dołączył: 24.01.2017
20-04-2017, 23:11
#1
Witajcie,poszukuję kogoś, kto ma trochę smykałkę w rękach i odrobinę oliwy w głowie jak to się mówi :) A dokładniej poszukuję osoby, która zamontuje mi kilka rzeczy w domu, a przede wszystkim bezprzewodowy domofon - taki jak w drugim rzędzie: http://eltrox.pl/automatyka-domowa/domofony/domofony-bezprze wodowe.html ale ale UWAGA! ten ktoś musi też zdemontować stary przewodowy domofon (kabel w ścianie) w taki sposób, żeby usunąć całkiem instalację (jest wadliwa, nie działa, więc się już nie przyda), w taki sposób, żeby było to najmniej widoczne. Ten bezprzewodowy pewnie sam bym sobie zamontował, ale zaczep przy furtce nie chce mi otwierać drzwi :Pdajcie znać najlepiej na forum!  
Gość napisał(a):Nie polecam, szybko ci się rozwali ten domofon.

Gość

04-05-2017, 21:20
#2
Nie polecam, szybko ci się rozwali ten domofon.
Gość napisał(a):zadzwoń 733229666

Gość

07-05-2017, 12:44
#3
zadzwoń 733229666
Seba18 napisał(a):Ja w ogóle nie mam wiedzy w tym temacie... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Seba18

Wpisów: 4
Dołączył: 21.09.2017
27-09-2017, 19:12
#4
Ja w ogóle nie mam wiedzy w tym temacie... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów