Pożyczka pod zastaw Samochodu

Założony przez Taliczan
strony: 1
Taliczan napisał(a):Jeśli posiadasz samochód nie starszy niż 12 letni możesz otrzymać pożyczkę w wysokości do 100% jego wartości bez BIK, BIG, ERIF i innych baz danych. Pożyczka nie jest droga. Jej koszt oscyluje w granicach kredytu bankowego, a nie pożyczki z lombardu. Nie musisz posiadać pełnej zdolności kredytowej. Zabezpieczeniem jest posiadany pojazd.Oczywiście pojazd pozostanie w Twoim użytkowaniu nadal.Kwota kredytu nawet 100 tysięcy złotych bez poręczycieli, na 8 lat.Oferta ważna w całym kraju, wszystko załatwisz przez InternetPosiadamy 4 różne opcje, w tym również dla firm. ( Opcja 4 pożyczka dla firmy bez żadnych dokumentów, baz danych, dochodu, ZUS i US)Proponujemy również pożyczkę na zakup Nawego i używanego pojazdu.Nasze oferty wyróżniają się elastycznym podejściem do klienta.[url]http://www.kret.strefa.pl[/url]  

Taliczan

Wpisów: 2
20-04-2017, 16:14
Jeśli posiadasz samochód nie starszy niż 12 letni możesz otrzymać pożyczkę w wysokości do 100% jego wartości bez BIK, BIG, ERIF i innych baz danych. Pożyczka nie jest droga. Jej koszt oscyluje w granicach kredytu bankowego, a nie pożyczki z lombardu. Nie musisz posiadać pełnej zdolności kredytowej. Zabezpieczeniem jest posiadany pojazd.Oczywiście pojazd pozostanie w Twoim użytkowaniu nadal.Kwota kredytu nawet 100 tysięcy złotych bez poręczycieli, na 8 lat.Oferta ważna w całym kraju, wszystko załatwisz przez InternetPosiadamy 4 różne opcje, w tym również dla firm. ( Opcja 4 pożyczka dla firmy bez żadnych dokumentów, baz danych, dochodu, ZUS i US)Proponujemy również pożyczkę na zakup Nawego i używanego pojazdu.Nasze oferty wyróżniają się elastycznym podejściem do klienta.[url]http://www.kret.strefa.pl[/url]  
Gość napisał(a):pożyczki to dla nieudaczników życiowych. Kto w obecnych czasach pożycza? Ostatnio potrzebowałem 80 tys zł na rok to pożyczyłem od kolegi... a jak by mi nie pozyczyl to bym nie pozyczał bo oprocentowanie to kosmos. Jak mnie nie stać obecnie to i na splate bedzie cieżko odłożyć. Takie realia...

Gość

05-05-2017, 23:18
pożyczki to dla nieudaczników życiowych. Kto w obecnych czasach pożycza? Ostatnio potrzebowałem 80 tys zł na rok to pożyczyłem od kolegi... a jak by mi nie pozyczyl to bym nie pozyczał bo oprocentowanie to kosmos. Jak mnie nie stać obecnie to i na splate bedzie cieżko odłożyć. Takie realia...

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów