Prezent dla dziewczyny

Założony przez KlaudiuszD
strony: 1
KlaudiuszD napisał(a):Szukam jakiegos ciekawego prezentu na nasza nadchodzaca rocznice. Moja dziewczyna nie stosuje jakichs bardzo wyszkanych makijazy, raczej stawia na lekkie podkreslenie rysow swojej twarzy. Myslalem na jakimis kosmetykami, ale ma ich pelno i raczej to bedzie mniej trafiony prezent. Zastanawiam sie bardziej nad czyms zwiazanym z bielizna, moze w jakis sposob urozmaicimy sobie zycie seksualne.  Widzialem w sklepie marki Obsessive ( ich strona https://obsessive.com/pln_pl/produkty/koszulki-i-sukienki/ko szulki ) seksowne koszulki nocne .. do tego jakby dolaczyc jakas bielizne koronkowa i moze byc naprawde goraca ;) Jakie sa Wasze doswiadczenia z tego typu prezentami? Prosze o szczere opinie.

KlaudiuszD

Wpisów: 5
28-03-2017, 11:11
Szukam jakiegos ciekawego prezentu na nasza nadchodzaca rocznice. Moja dziewczyna nie stosuje jakichs bardzo wyszkanych makijazy, raczej stawia na lekkie podkreslenie rysow swojej twarzy. Myslalem na jakimis kosmetykami, ale ma ich pelno i raczej to bedzie mniej trafiony prezent. Zastanawiam sie bardziej nad czyms zwiazanym z bielizna, moze w jakis sposob urozmaicimy sobie zycie seksualne.  Widzialem w sklepie marki Obsessive ( ich strona https://obsessive.com/pln_pl/produkty/koszulki-i-sukienki/ko szulki ) seksowne koszulki nocne .. do tego jakby dolaczyc jakas bielizne koronkowa i moze byc naprawde goraca ;) Jakie sa Wasze doswiadczenia z tego typu prezentami? Prosze o szczere opinie.
Gość napisał(a):E tam jakaś niedopasowana tam jest bielizna bo kiedyś kupiłem sobie tam stringi ale musiałem jajka przekładać raz na lewo a raz na prawo, jak chcesz mogę Ci je odsprzedać dla Twojej dziewczyny.

Gość

29-03-2017, 20:11
E tam jakaś niedopasowana tam jest bielizna bo kiedyś kupiłem sobie tam stringi ale musiałem jajka przekładać raz na lewo a raz na prawo, jak chcesz mogę Ci je odsprzedać dla Twojej dziewczyny.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów