Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

Założony przez Grzaski
strony: 1
Grzaski napisał(a):WitamCzy ktoś może posiada płytę gazową firmy Solgaz?http://solgaz.eu/plyty-gazowe/?plyta=4+1Poszukuje opinii na temat tego produktu, ewentualnie możliwości obejrzenia. Zastanawiam się nad kupnem, a informacje na forach są dość skrajne jedni bardzo chwalą a inni ostrzegają.

Grzaski

Wpisów: 1
Dołączył: 03.03.2017
03-03-2017, 10:28
#1
WitamCzy ktoś może posiada płytę gazową firmy Solgaz?http://solgaz.eu/plyty-gazowe/?plyta=4+1Poszukuje opinii na temat tego produktu, ewentualnie możliwości obejrzenia. Zastanawiam się nad kupnem, a informacje na forach są dość skrajne jedni bardzo chwalą a inni ostrzegają.
itsmi napisał(a):Ja mam taką płytę od około 2 lat. jest to model 4+2, Proszę o kontakt na PW i zapraszam do obejrzenia.

itsmi

Wpisów: 1
Dołączył: 21.10.2010
03-03-2017, 20:57
#2
Ja mam taką płytę od około 2 lat. jest to model 4+2, Proszę o kontakt na PW i zapraszam do obejrzenia.
KlaudiuszD napisał(a):Moja znajoma ma taka plyte i jest jak narazie zadowolona.

KlaudiuszD

Wpisów: 5
Dołączył: 07.01.2016
28-03-2017, 11:02
#3
Moja znajoma ma taka plyte i jest jak narazie zadowolona.
Gość napisał(a):***ostwo jakich mało

Gość

28-03-2017, 23:03
#4
***ostwo jakich mało
markko napisał(a):Cos obilo mi sie o uszy, ale osobiscie nie mialem stycznosci takze ciezko powiedziec.

markko

Wpisów: 6
Dołączył: 05.06.2017
05-06-2017, 18:20
#5
Cos obilo mi sie o uszy, ale osobiscie nie mialem stycznosci takze ciezko powiedziec.
Gość napisał(a):[quote=markko]Cos obilo mi sie o uszy, ale osobiscie nie mialem stycznosci takze ciezko powiedziec. [/quote]sa juz w mediamarktach, mediaexpert, saturn i mycenter, czytalem na stroniie. Pojdz i sprawdz jaka jest prawda

Gość

06-06-2017, 10:35
#6
[quote=markko]Cos obilo mi sie o uszy, ale osobiscie nie mialem stycznosci takze ciezko powiedziec. [/quote]sa juz w mediamarktach, mediaexpert, saturn i mycenter, czytalem na stroniie. Pojdz i sprawdz jaka jest prawda
Gość napisał(a):[quote=markko]Cos obilo mi sie o uszy, ale osobiscie nie mialem stycznosci takze ciezko powiedziec. [/quote]Ja nie mam płyty, ale moja mama taką kupiła do domu i z tego co pytałem to jest zadowolona.  

Gość

06-06-2017, 11:00
#7
[quote=markko]Cos obilo mi sie o uszy, ale osobiscie nie mialem stycznosci takze ciezko powiedziec. [/quote]Ja nie mam płyty, ale moja mama taką kupiła do domu i z tego co pytałem to jest zadowolona.  
viki14 napisał(a):

czytałam wiele negatywnych opinii. Ma podobno bardzo małe pole grzewcze, wolno się nagrzewa i studzi

viki14

Wpisów: 1
Dołączył: 22.05.2015
16-12-2017, 21:29
#8

czytałam wiele negatywnych opinii. Ma podobno bardzo małe pole grzewcze, wolno się nagrzewa i studzi


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów