kobieta ginekolog w przychodni femina na 11 listopada

Założony przez egna
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):Ja Wam powiem, Goral-Seroczyńska to porażka, mam swoje doświadczenia z nią ale nie chcę tego pisać na forum. Ogolnie nie polecam!!!!!!!!!

Gość

30-01-2009, 20:52
#1
Ja Wam powiem, Goral-Seroczyńska to porażka, mam swoje doświadczenia z nią ale nie chcę tego pisać na forum. Ogolnie nie polecam!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Ile kosztuje wizyta u pani Gronczewskiej? Ma ktoś może jakiś numer kontaktowy?

Gość

23-03-2009, 19:19
#2
Ile kosztuje wizyta u pani Gronczewskiej? Ma ktoś może jakiś numer kontaktowy?
Gość napisał(a):czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr. Achcińska

Gość

07-06-2009, 22:46
#3
czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr. Achcińska
Gość napisał(a):[quote=Gość]czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr. Achcińska[/quote]w poradni w nowym szpitalu

Gość

08-06-2009, 17:27
#4
[quote=Gość]czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr. Achcińska[/quote]w poradni w nowym szpitalu
Gość napisał(a):Serdecznie dziękuję za odpowiedź a może wiadomo w jakie dni?

Gość

09-06-2009, 16:49
#5
Serdecznie dziękuję za odpowiedź a może wiadomo w jakie dni?
Gość napisał(a):Wizyta u pani Gronczewskiej kosztuje 60 zl.A numer mozesz dostac tam gdzie ona przyjmuje jest szyld.I tam jest podany

Gość

12-06-2009, 08:32
#6
Wizyta u pani Gronczewskiej kosztuje 60 zl.A numer mozesz dostac tam gdzie ona przyjmuje jest szyld.I tam jest podany
Gość napisał(a):Wizyta u pani Gronczewskiej kosztuje 60 zl.A numer mozesz dostac tam gdzie ona przyjmuje jest szyld.I tam jest podany

Gość

12-06-2009, 08:32
#7
Wizyta u pani Gronczewskiej kosztuje 60 zl.A numer mozesz dostac tam gdzie ona przyjmuje jest szyld.I tam jest podany
Gość napisał(a):Moja wizyta u Janowskiej wyglądała tak, że trzymała mnie na samolocie bardzo długo, podczas wizyty weszła do niej pielęgniarka z wiadrem z przyrządami medycznymi zostawiając drzwi otwarte i zaczęły sobie rozmowę.. a ja rozkraczona na samolocie! potem była niedelikatna i jak zeszłam to robiła mi USG chyba z 10 minut! Ajj...

Gość

04-08-2009, 09:01
#8
Moja wizyta u Janowskiej wyglądała tak, że trzymała mnie na samolocie bardzo długo, podczas wizyty weszła do niej pielęgniarka z wiadrem z przyrządami medycznymi zostawiając drzwi otwarte i zaczęły sobie rozmowę.. a ja rozkraczona na samolocie! potem była niedelikatna i jak zeszłam to robiła mi USG chyba z 10 minut! Ajj...
Gość napisał(a):Moja wizyta u Janowskiej wyglądała tak, że trzymała mnie na samolocie bardzo długo, podczas wizyty weszła do niej pielęgniarka z wiadrem z przyrządami medycznymi zostawiając drzwi otwarte i zaczęły sobie rozmowę.. a ja rozkraczona na samolocie! potem była niedelikatna i jak zeszłam to robiła mi USG chyba z 10 minut! Ajj...

Gość

04-08-2009, 09:01
#9
Moja wizyta u Janowskiej wyglądała tak, że trzymała mnie na samolocie bardzo długo, podczas wizyty weszła do niej pielęgniarka z wiadrem z przyrządami medycznymi zostawiając drzwi otwarte i zaczęły sobie rozmowę.. a ja rozkraczona na samolocie! potem była niedelikatna i jak zeszłam to robiła mi USG chyba z 10 minut! Ajj...
Gość napisał(a):Taka prawda jest potrafi byc nie miła i nie delikatna ale z tego co widziałam to mimo tego duzo pań do niej przychodzi.{usmiech}{usmiech}

Gość

05-08-2009, 19:22
#10
Taka prawda jest potrafi byc nie miła i nie delikatna ale z tego co widziałam to mimo tego duzo pań do niej przychodzi.{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):dziewczyny czy wiecie możne ile kosztuje wizyta u dr Jankowskiego ? i czy usg jest w nią wliczone ?

Gość

06-08-2009, 15:38
#11
dziewczyny czy wiecie możne ile kosztuje wizyta u dr Jankowskiego ? i czy usg jest w nią wliczone ?
Gość napisał(a):dr Jankowski kiedy byłam u niego wziął 80zł - miałam robione USGJako lekarza mogę go polecić.

Gość

06-08-2009, 21:12
#12
dr Jankowski kiedy byłam u niego wziął 80zł - miałam robione USGJako lekarza mogę go polecić.
Gość napisał(a):A ja byłam u Pani Doktor Seroczyńskiej i była bardzo miła...no może fakt, za dużo nie gada, trzeba się samemu dopytać, ale czułam się u niej w gabinecie dobrze{usmiech}.Miałam problem z raną po cesarce i poleciła mi świetny środek, który szybko załatwił sprawę. Poza tym jak byłam w poczekalni -a tam jak wiadomo kolejki duże, to sama słyszałam jak wychodzące 2 pacjentki chwaliły Panią Doktor, że taka miła{!}.Może trzeba nie tylko oczekiwać skaczącej nad sobą lekarki, ale samej być miłą??? Pozdrawiam

Gość

21-08-2009, 07:25
#13
A ja byłam u Pani Doktor Seroczyńskiej i była bardzo miła...no może fakt, za dużo nie gada, trzeba się samemu dopytać, ale czułam się u niej w gabinecie dobrze{usmiech}.Miałam problem z raną po cesarce i poleciła mi świetny środek, który szybko załatwił sprawę. Poza tym jak byłam w poczekalni -a tam jak wiadomo kolejki duże, to sama słyszałam jak wychodzące 2 pacjentki chwaliły Panią Doktor, że taka miła{!}.Może trzeba nie tylko oczekiwać skaczącej nad sobą lekarki, ale samej być miłą??? Pozdrawiam
Gość napisał(a):dla mnie Seroczyńska to nie lekarz. byłam w ciazy plamiłam mojego lekarza wtedy nie było i poszłam do niej zbadała mnie zrobiła  usg i powiedział" czego płaczesz kobieto, jesteś młoda nie to to bedzie inne dziecko!!!!!!!!" moim czdaniemtak sie nie mowi do pierwiastki!! zdecydowanie nie polecam

Gość

02-09-2009, 22:42
#14
dla mnie Seroczyńska to nie lekarz. byłam w ciazy plamiłam mojego lekarza wtedy nie było i poszłam do niej zbadała mnie zrobiła  usg i powiedział" czego płaczesz kobieto, jesteś młoda nie to to bedzie inne dziecko!!!!!!!!" moim czdaniemtak sie nie mowi do pierwiastki!! zdecydowanie nie polecam
Gość napisał(a):Mogę polecić jeszcze dr Bucińskiego.Szczegółowo opisuje USG, daje wydruki , wizyta kosztuje 60zł.Przyjmuje on na Hallera pod Spółdzielnią mieszkaniową.

Gość

06-11-2009, 09:20
#15
Mogę polecić jeszcze dr Bucińskiego.Szczegółowo opisuje USG, daje wydruki , wizyta kosztuje 60zł.Przyjmuje on na Hallera pod Spółdzielnią mieszkaniową.
Gość napisał(a):Achcinska ma straszne podejscie do pacjentek, jest zimna oschla, zlosliwa i niedelikatna nie polecam!!! za to wikarski  lubi,,zapomninac,, wlozyc rekawiczek do badania.......

Gość

26-12-2009, 12:40
#16
Achcinska ma straszne podejscie do pacjentek, jest zimna oschla, zlosliwa i niedelikatna nie polecam!!! za to wikarski  lubi,,zapomninac,, wlozyc rekawiczek do badania.......
Gość napisał(a):Osobiście u niej nie byłam, dużo słyszałam o tej lekarce i wole u niej się nie badać.

Gość

26-12-2009, 21:55
#17
Osobiście u niej nie byłam, dużo słyszałam o tej lekarce i wole u niej się nie badać.
Gość napisał(a):[quote=]Achcinska ma straszne podejscie do pacjentek, jest zimna oschla, zlosliwa i niedelikatna nie polecam!!! za to wikarski  lubi,,zapomninac,, wlozyc rekawiczek do badania.......[/quote]co do dr wikarskiego - ja tez musiałam mu zwracać uwagę na to aby załozył rękawiczki do badania, pierwsze co to by każdej dziewczynie wypalał nadżerkę czy to jest konieczne czy nie!!!!teraz chodzę do dr Bucińskiego na Hallera i jest ok{usmiech}

Gość

04-01-2010, 15:49
#18
[quote=]Achcinska ma straszne podejscie do pacjentek, jest zimna oschla, zlosliwa i niedelikatna nie polecam!!! za to wikarski  lubi,,zapomninac,, wlozyc rekawiczek do badania.......[/quote]co do dr wikarskiego - ja tez musiałam mu zwracać uwagę na to aby załozył rękawiczki do badania, pierwsze co to by każdej dziewczynie wypalał nadżerkę czy to jest konieczne czy nie!!!!teraz chodzę do dr Bucińskiego na Hallera i jest ok{usmiech}
Gość napisał(a):witam ja wam polecam doktora pyskło bardzo miły i sympatyczny na wszystkie pytania odpowie i przedewszystkim jest dobrym lekazem mi prowadzil ciaze i nie moge powiedziec na niego zlego zdania polecam[color=#00aa00][/color]

Gość

08-01-2010, 10:52
#19
witam ja wam polecam doktora pyskło bardzo miły i sympatyczny na wszystkie pytania odpowie i przedewszystkim jest dobrym lekazem mi prowadzil ciaze i nie moge powiedziec na niego zlego zdania polecam[color=#00aa00][/color]
Gość napisał(a):dr. Pyskło jak piszecie taki swietny lekarz NIE POLECAM!!!! będąc w piątym miesiącu ciąży powiennam była leżec miałam zagrożenie wcześniejszego porodu nie doleczoną nadżerke na pytanie "panie dr.czy wszystko jest dobrze nic złego się nie dzieje?" odowiedział wszystko jest książkowo albo nic nie odpowiedział. dopiero na wizycie kontrolnej po porodzie u innego lekarza dowiedziałam się o wszystkim i to PRZYPADKIEM. przez jego niechęc do konwersacji ze mną pacjętką mogłam urodzic podrodze powiedzmy wracając z wizyty do domu!!! zmieniłam na dr. Bucińskiego i jak narazie jestem zadowolona.

Gość

08-01-2010, 20:33
#20
dr. Pyskło jak piszecie taki swietny lekarz NIE POLECAM!!!! będąc w piątym miesiącu ciąży powiennam była leżec miałam zagrożenie wcześniejszego porodu nie doleczoną nadżerke na pytanie "panie dr.czy wszystko jest dobrze nic złego się nie dzieje?" odowiedział wszystko jest książkowo albo nic nie odpowiedział. dopiero na wizycie kontrolnej po porodzie u innego lekarza dowiedziałam się o wszystkim i to PRZYPADKIEM. przez jego niechęc do konwersacji ze mną pacjętką mogłam urodzic podrodze powiedzmy wracając z wizyty do domu!!! zmieniłam na dr. Bucińskiego i jak narazie jestem zadowolona.

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów