Polityka i eOstrołęka.pl

Założony przez mjetek
strony: 1
mjetek napisał(a):cześć!!Czy serwis eOstroleka będzie serwisem promującym jakąś opcje polityczną? Czy twórcom strony zależy, aby promować konkretne opcje polotyczne czy też zależy im na czymś innym?Życzyłbym sobie, aby już nie przybywało serwisów politycznych, politycznych gazet itd.Co wy myslicie o serwisach podejmujących tematy polityczne. Czy daje się zauważać jaki polotycznie jest serwis eOstrołęka?Może najbliższe wybory pokażą. A może twórcy strony zależy przede wszystkim na zarabianiu na tej stronie? to wtedy możemy się spodziewać różnych reklam ugrupowań politycznych.Warto też powiedzieć, że moja-ostrołęka jest bardzo nastawiona na Platformę Obywatelką - do tego stopnia, że czasami, aż to przeszkadza.Pozdrawiam, pozdrawiam i pozdrawiam

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
19-03-2006, 23:56
#1
cześć!!Czy serwis eOstroleka będzie serwisem promującym jakąś opcje polityczną? Czy twórcom strony zależy, aby promować konkretne opcje polotyczne czy też zależy im na czymś innym?Życzyłbym sobie, aby już nie przybywało serwisów politycznych, politycznych gazet itd.Co wy myslicie o serwisach podejmujących tematy polityczne. Czy daje się zauważać jaki polotycznie jest serwis eOstrołęka?Może najbliższe wybory pokażą. A może twórcy strony zależy przede wszystkim na zarabianiu na tej stronie? to wtedy możemy się spodziewać różnych reklam ugrupowań politycznych.Warto też powiedzieć, że moja-ostrołęka jest bardzo nastawiona na Platformę Obywatelką - do tego stopnia, że czasami, aż to przeszkadza.Pozdrawiam, pozdrawiam i pozdrawiam
Administrator napisał(a):Witam serdecznie.Każdy ma jakieś preferencje polityczne, albo stosuje całkowitą "olewkę". Zespół eOstroleka to ludzie. Ilu ludzi tyle poglądów.Kiedy rozmawialiśmy o serwisie eOstroleka.pl od razu byliśmy zdecydowani, że chcemy być apolityczni. Nie będziemy tu promować żadnej partii politycznej. Nie będziemy "lepiej" pisać o lewicy, ani o prawicy.Napisałeś: "Może najbliższe wybory pokażą".Każde ugrupowanie polityczne, które za pomocą eOstroleka.pl będzie chciało dotrzeć do potencjalnych wyborców będzie musiało zapłacić za reklamę tyle samo jak każda inna firma chcąca reklamować tu swoje usługi i produkty.Ważne jest chyba też to, aby powiedzieć, że nikt z zespołu eOstroleka.pl nie będzie kandydował do wyborów. :) Pozdrawiam i zapraszam po ważne informacje do naszego serwisu.Tomek TeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
20-03-2006, 20:24
#2
Witam serdecznie.Każdy ma jakieś preferencje polityczne, albo stosuje całkowitą "olewkę". Zespół eOstroleka to ludzie. Ilu ludzi tyle poglądów.Kiedy rozmawialiśmy o serwisie eOstroleka.pl od razu byliśmy zdecydowani, że chcemy być apolityczni. Nie będziemy tu promować żadnej partii politycznej. Nie będziemy "lepiej" pisać o lewicy, ani o prawicy.Napisałeś: "Może najbliższe wybory pokażą".Każde ugrupowanie polityczne, które za pomocą eOstroleka.pl będzie chciało dotrzeć do potencjalnych wyborców będzie musiało zapłacić za reklamę tyle samo jak każda inna firma chcąca reklamować tu swoje usługi i produkty.Ważne jest chyba też to, aby powiedzieć, że nikt z zespołu eOstroleka.pl nie będzie kandydował do wyborów. :) Pozdrawiam i zapraszam po ważne informacje do naszego serwisu.Tomek TeOstroleka.pl
Gość napisał(a):Z informacji zamieszczonych w tym serwisie wydaje mi się że jesteście związani z J. Kotowskim {smutny}

Gość

02-04-2006, 22:14
#3
Z informacji zamieszczonych w tym serwisie wydaje mi się że jesteście związani z J. Kotowskim {smutny}
Gość napisał(a):po czym wnosisz? Jeżeli w wyszukiwarkę w serwisie wpisze się "Kotowski" to nie znajdziesz nic co by o takiej współpracy świadczyło

Gość

04-04-2006, 21:59
#4
po czym wnosisz? Jeżeli w wyszukiwarkę w serwisie wpisze się "Kotowski" to nie znajdziesz nic co by o takiej współpracy świadczyło
mjetek napisał(a):co można powiedzieć o serwisie to napewno to, że nie jest lewacki, można wnioskować po tematach, że są to ludzie wierzący - dużo uwagi temu poświecająale nie tłoczą tu ideologii żadnej i narazie nikt tu się nie wypowiada - z polityków. kilka razy widziałem jak na mojej-ostrolekce nasz niedoszły poseł wieszał psy na Czartoryskim - wykorzystywał swoje mednium do załatwiania swoich spraw. jak narazie tu tego nie widać. ale ... nie mów hoop

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
10-04-2006, 22:10
#5
co można powiedzieć o serwisie to napewno to, że nie jest lewacki, można wnioskować po tematach, że są to ludzie wierzący - dużo uwagi temu poświecająale nie tłoczą tu ideologii żadnej i narazie nikt tu się nie wypowiada - z polityków. kilka razy widziałem jak na mojej-ostrolekce nasz niedoszły poseł wieszał psy na Czartoryskim - wykorzystywał swoje mednium do załatwiania swoich spraw. jak narazie tu tego nie widać. ale ... nie mów hoop
Gość napisał(a):po tych zdjęciach to można wnioskować, że serwis popiera Gierka ){ok}też jestem za

Gość

11-04-2006, 17:44
#6
po tych zdjęciach to można wnioskować, że serwis popiera Gierka ){ok}też jestem za
Gość napisał(a):Strona z pewnością nie jest za żadną partią!! Ale my bądźmy dzielnie i nie bójmy się mówić otwarcie, że jesteśmy za ostatnią alternatywą dla Polski albo oni albo nikt inny, jeżeli teraz nie wyjdzie to nie mamy już Państwa. Prawo i Sprawiedliwość to ludzie którym ufają miliony i my też musimy być silni i ufać im, dążąc do lepszego jutra.BarbaraRM

Gość

07-08-2006, 11:40
#7
Strona z pewnością nie jest za żadną partią!! Ale my bądźmy dzielnie i nie bójmy się mówić otwarcie, że jesteśmy za ostatnią alternatywą dla Polski albo oni albo nikt inny, jeżeli teraz nie wyjdzie to nie mamy już Państwa. Prawo i Sprawiedliwość to ludzie którym ufają miliony i my też musimy być silni i ufać im, dążąc do lepszego jutra.BarbaraRM
Gość napisał(a):Przecież wiadomo, że strona nakierowana jest na wspieranie PISu. Odpowiedni ludzie ją przecież utrzymują.

Gość

07-08-2006, 20:36
#8
Przecież wiadomo, że strona nakierowana jest na wspieranie PISu. Odpowiedni ludzie ją przecież utrzymują.
Administrator napisał(a):W odpowiedzi na powyższą informację oświadczam, że strona internetowa www.eOstroleka.pl jest utrzymywana przez Marcina Łubę i Tomasza Tomczaka ze środków własnych (inwestycje) a także z wpływów z reklam.Jeżeli jakakolwiek partia zechce wykupić sobie reklamę wyborczą  - może to uczynić, a my bardzo chętnie wsytawimy fakturę, odprowadzimy należne podatki i kolejne pieniądze zainwestujemy w ten serwis (dla dobra tych, którzy korzystają z tej strony, dobra naszych reklamodawców i naszego).Nie jesteśmy serwisem wymyślonym dla potrzeb kampani wyborczej konkretnego ugrupowania. Jesteśmy w stanie współpracować z politykami Ligi Polskich Rodzin, Samoobrony, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej itd. Nie robi to dla nas większej różnicy, kto z wymienionych zdecyduje się na zamieszczenie reklamy - mamy nadzieję, że ci, którzy się zdecydują będą z tej współpracy zadowoleni.Serdecznie zapraszamy.Tomasz TomczakeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
07-08-2006, 23:44
#9
W odpowiedzi na powyższą informację oświadczam, że strona internetowa www.eOstroleka.pl jest utrzymywana przez Marcina Łubę i Tomasza Tomczaka ze środków własnych (inwestycje) a także z wpływów z reklam.Jeżeli jakakolwiek partia zechce wykupić sobie reklamę wyborczą  - może to uczynić, a my bardzo chętnie wsytawimy fakturę, odprowadzimy należne podatki i kolejne pieniądze zainwestujemy w ten serwis (dla dobra tych, którzy korzystają z tej strony, dobra naszych reklamodawców i naszego).Nie jesteśmy serwisem wymyślonym dla potrzeb kampani wyborczej konkretnego ugrupowania. Jesteśmy w stanie współpracować z politykami Ligi Polskich Rodzin, Samoobrony, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej itd. Nie robi to dla nas większej różnicy, kto z wymienionych zdecyduje się na zamieszczenie reklamy - mamy nadzieję, że ci, którzy się zdecydują będą z tej współpracy zadowoleni.Serdecznie zapraszamy.Tomasz TomczakeOstroleka.pl
Gość napisał(a):Zaczym cos napiszecie to pomyślcie, to nie boli.Pytanie nie dotyczyło od kogo weźmiecie kasę za reklamę, a "Przecież wiadomo, że strona nakierowana jest na wspieranie PISu".

Gość

08-08-2006, 07:12
#10
Zaczym cos napiszecie to pomyślcie, to nie boli.Pytanie nie dotyczyło od kogo weźmiecie kasę za reklamę, a "Przecież wiadomo, że strona nakierowana jest na wspieranie PISu".
Gość napisał(a):a skąd niby wiadomo? bo ja tego nie wiemjakiś przykład może, jakaś ciekawostka?

Gość

08-08-2006, 09:54
#11
a skąd niby wiadomo? bo ja tego nie wiemjakiś przykład może, jakaś ciekawostka?
Administrator napisał(a):Do anonimowego Gościa: Być może to moje pisanie jest jak grochem o ścianę, albo może jak "krew w piach" (fragment z Dnia Świra), ale jeszcze raz powiem, że seriws eOstroleka.pl NIE JEST ZAANGAŻOWANY POLITYCZNIE.Oczywiście zawsze może pojawić się ktoś kto powie, że jednak jest - cóż ja na to mogę poradzić? Uzytkownicy muszą sami to ocenić.PozdrawiamTomek TeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
08-08-2006, 10:04
#12
Do anonimowego Gościa: Być może to moje pisanie jest jak grochem o ścianę, albo może jak "krew w piach" (fragment z Dnia Świra), ale jeszcze raz powiem, że seriws eOstroleka.pl NIE JEST ZAANGAŻOWANY POLITYCZNIE.Oczywiście zawsze może pojawić się ktoś kto powie, że jednak jest - cóż ja na to mogę poradzić? Uzytkownicy muszą sami to ocenić.PozdrawiamTomek TeOstroleka.pl
Gość napisał(a):Serwis nie obstaje za żadną partią... oczywiście... czas pokaże jednak kto z redakcji nie jest apolityczny... ja już widzę pierwsze zalążki, a to niebezpieczne... wystrzegajcie się tego!

Gość

30-08-2006, 17:07
#13
Serwis nie obstaje za żadną partią... oczywiście... czas pokaże jednak kto z redakcji nie jest apolityczny... ja już widzę pierwsze zalążki, a to niebezpieczne... wystrzegajcie się tego!
Gość napisał(a):Ja osobiście nic niemam do \"rzekomych upodobań serwisu\", w najbliższych wyborach wybiore PO, kandydatke z Pułtuska Marzenę Cendrowską www.marzenacendrowska.pl

Gość

08-10-2007, 14:47
#14
Ja osobiście nic niemam do \"rzekomych upodobań serwisu\", w najbliższych wyborach wybiore PO, kandydatke z Pułtuska Marzenę Cendrowską www.marzenacendrowska.pl
Gość napisał(a):Ja popieram kandydata UPR Antoniego Tyszkę, którego rodzina pochodzi z okolic Ostrołęki: www.antonityszka.upr.com.pl Lista nr 3, pozycja 22

Gość

12-10-2007, 11:07
#15
Ja popieram kandydata UPR Antoniego Tyszkę, którego rodzina pochodzi z okolic Ostrołęki: www.antonityszka.upr.com.pl Lista nr 3, pozycja 22
Gość napisał(a):Mam nadzieję, że ludzie mają oczy i potrafią zauważyć co dla naszego kraju jest dobre.Można robić różne miny do wyborców, ale chyba tylko PiS może dokonać jakiegoś przełomu w kraju.Pozdrawiam.Zmieniam zdanie w tych wyborach. Będę głosował na tych, na których wieszają najgorsze psy, będę głosował na PiS.

Gość

13-10-2007, 20:48
#16
Mam nadzieję, że ludzie mają oczy i potrafią zauważyć co dla naszego kraju jest dobre.Można robić różne miny do wyborców, ale chyba tylko PiS może dokonać jakiegoś przełomu w kraju.Pozdrawiam.Zmieniam zdanie w tych wyborach. Będę głosował na tych, na których wieszają najgorsze psy, będę głosował na PiS.
Gość napisał(a):Wszystkim chodzi o kasę, a nie o Polskie. Powiem jedno do dupy z tą polityką. Każdy kto do niej wejdzie to wcześniej czy później upodli sie.

Gość

13-10-2007, 22:29
#17
Wszystkim chodzi o kasę, a nie o Polskie. Powiem jedno do dupy z tą polityką. Każdy kto do niej wejdzie to wcześniej czy później upodli sie.
Gość napisał(a):i po co to wszystko

Gość

15-03-2008, 22:01
#18
i po co to wszystko
Gość napisał(a):skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej

Gość

11-05-2010, 13:09
#19
skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów