zajęcia logopedyczne u dziecka w domu

Założony przez logopeda
strony: 1
logopeda napisał(a):szukam chętnych na indywidualne zajęcia logopedyczne u dziecka w domu. Od września. Ktoś byłby zainteresowany taka formą?

logopeda

Wpisów: 2
Dołączył: 09.05.2016
09-05-2016, 20:13
#1
szukam chętnych na indywidualne zajęcia logopedyczne u dziecka w domu. Od września. Ktoś byłby zainteresowany taka formą?
Gość napisał(a):Musisz podać troszkę więcej informacji, np w jakich godzinach? w jakim wieku dziecko? Ostrołęka czy powiat?

Gość

11-05-2016, 20:12
#2
Musisz podać troszkę więcej informacji, np w jakich godzinach? w jakim wieku dziecko? Ostrołęka czy powiat?
Gość napisał(a):Godziny dostosuje do potrzeb rodziców. Wiek dziecka bez znaczenia.

Gość

12-05-2016, 08:20
#3
Godziny dostosuje do potrzeb rodziców. Wiek dziecka bez znaczenia.
Gość napisał(a):A jaka odpłatność?

Gość

12-05-2016, 14:18
#4
A jaka odpłatność?
Gość napisał(a):na razie chcę się zorientować czy byłoby zapotrzebowanie na tego typu usługę. Cena myslę że w granicach 30 zł za 30 minut. nie zastanawiała się jeszcze nad ceną.

Gość

12-05-2016, 21:42
#5
na razie chcę się zorientować czy byłoby zapotrzebowanie na tego typu usługę. Cena myslę że w granicach 30 zł za 30 minut. nie zastanawiała się jeszcze nad ceną.
Gość napisał(a):U dziecka w domu to najbardziej naturalne i bezpieczne dla niego środowisko więc pomysł dobry. Proszę podać więcej informacji na temat jakimi metodami Pani pracuje, jakie ma Pani doświadczenie w pracy z dziećmi zdrowymi i niepełnosprawnymi. Im więcej info tym lepiej aby określić grono odbiorców.

Gość

14-05-2016, 12:26
#6
U dziecka w domu to najbardziej naturalne i bezpieczne dla niego środowisko więc pomysł dobry. Proszę podać więcej informacji na temat jakimi metodami Pani pracuje, jakie ma Pani doświadczenie w pracy z dziećmi zdrowymi i niepełnosprawnymi. Im więcej info tym lepiej aby określić grono odbiorców.
Gość napisał(a):Z dziecmi pracuje od 10 lat zarówno zdrowymi jak i niepełnosprawnymi. Metody jakie stosuje to typowo logopedyczne , elementy metody krakowskiej, Makaton .itpMiałam do czynienia ze zwykłymi dyslaliami, opóźniony rozwojem mowy, mpdz, autyzmem,niedosłuchem.

Gość

14-05-2016, 15:39
#7
Z dziecmi pracuje od 10 lat zarówno zdrowymi jak i niepełnosprawnymi. Metody jakie stosuje to typowo logopedyczne , elementy metody krakowskiej, Makaton .itpMiałam do czynienia ze zwykłymi dyslaliami, opóźniony rozwojem mowy, mpdz, autyzmem,niedosłuchem.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów