dlaczego eOstrołęka nie rozwija się?

Założony przez ziobro
strony: 1
ziobro napisał(a):Dlaczego trwa w stagnacji? Dlaczego oddaje pole gadzinowej mojej-ostrolece? Może powinniście zrobić jakieś przetasowania personalne?

ziobro

Wpisów: 8
Dołączył: 19.10.2010
04-02-2016, 14:41
#1
Dlaczego trwa w stagnacji? Dlaczego oddaje pole gadzinowej mojej-ostrolece? Może powinniście zrobić jakieś przetasowania personalne?
Gość napisał(a):Zgodzę się z tą opinią, kiedyś dużo częściej tutaj zaglądałem. Dzisiaj jest to mój pierwszy raz od jakichś dwóch-trzech tygodni.A mo jest tragiczne, jednak może na tym polega jego popularność, czyli mistrz parkowania, grzybobranie i co słychać u Ewy M.

Gość

07-02-2016, 13:12
#2
Zgodzę się z tą opinią, kiedyś dużo częściej tutaj zaglądałem. Dzisiaj jest to mój pierwszy raz od jakichś dwóch-trzech tygodni.A mo jest tragiczne, jednak może na tym polega jego popularność, czyli mistrz parkowania, grzybobranie i co słychać u Ewy M.
Gość napisał(a):Może e Ostrołęka napisze coś na temat  NIE SPEŁNIONYCH obietnic wyborczych PIS-U  

Gość

24-02-2016, 11:23
#3
Może e Ostrołęka napisze coś na temat  NIE SPEŁNIONYCH obietnic wyborczych PIS-U  
Gość napisał(a):je *****le jaki gówniany post? może to MO założyło

Gość

25-02-2016, 18:01
#4
je *****le jaki gówniany post? może to MO założyło
Gość napisał(a):Ten portal potrzebuje promocji. Ja sam dowiedziałem się o jego istnieniu już bardzo dawno temu, nawet nie pamiętam jak. Ale gdybym się wtedy nie dowiedział, to pewnie dziś bym go nie znał, bo nie słyszałem o nim znikąd od bardzo dawna.

Gość

29-02-2016, 12:24
#5
Ten portal potrzebuje promocji. Ja sam dowiedziałem się o jego istnieniu już bardzo dawno temu, nawet nie pamiętam jak. Ale gdybym się wtedy nie dowiedział, to pewnie dziś bym go nie znał, bo nie słyszałem o nim znikąd od bardzo dawna.
Gość napisał(a):sam zaglądam chyba od samego początku, pamiętam plakaty na mieście i jeszcze domenę ostroleckie.plniestety muszę potwierdzić zdanie przedmówców; a kto stoi w miejscu ten się cofa, taka prawda (chociaż konkurencja też się nie rozwija)za poprzednich rządów pisu urban powiedział "na złość władzy trzeba być pedałem", tak samo na złość klekotowi i chojnowskiemu dalej tu wchodzę i nabijam wyświetlenia

Gość

01-03-2016, 21:48
#6
sam zaglądam chyba od samego początku, pamiętam plakaty na mieście i jeszcze domenę ostroleckie.plniestety muszę potwierdzić zdanie przedmówców; a kto stoi w miejscu ten się cofa, taka prawda (chociaż konkurencja też się nie rozwija)za poprzednich rządów pisu urban powiedział "na złość władzy trzeba być pedałem", tak samo na złość klekotowi i chojnowskiemu dalej tu wchodzę i nabijam wyświetlenia
Gość napisał(a):W temacie widzę tylko narzekania. Narzekacie na nich, a sami widzicie coś byście chcieli tylko nie wiadomo co :)Dajcie im konkretne pomysły !!! A nóż widelec coś podłapią.

Gość

04-03-2016, 10:08
#7
W temacie widzę tylko narzekania. Narzekacie na nich, a sami widzicie coś byście chcieli tylko nie wiadomo co :)Dajcie im konkretne pomysły !!! A nóż widelec coś podłapią.
Gość napisał(a):pomysł został rzucony: rozpromować się.media mają dziś ogromnie ważną misję do spełnienia. Zjednoczenie  narodu wokół wspólnej historii. Moja-ostroleka tego nie zrobi, to wasza działka więc ruszcie dupy. Swoją drogą nie wiem jak wy się utrzymujecie skoro prawie nikt tu nie wchodzi, macie jakieś dofinansowanie z UM?

Gość

07-03-2016, 13:40
#8
pomysł został rzucony: rozpromować się.media mają dziś ogromnie ważną misję do spełnienia. Zjednoczenie  narodu wokół wspólnej historii. Moja-ostroleka tego nie zrobi, to wasza działka więc ruszcie dupy. Swoją drogą nie wiem jak wy się utrzymujecie skoro prawie nikt tu nie wchodzi, macie jakieś dofinansowanie z UM?
Gość napisał(a):[quote=Gość]W temacie widzę tylko narzekania. Narzekacie na nich, a sami widzicie coś byście chcieli tylko nie wiadomo co :)Dajcie im konkretne pomysły !!! A nóż widelec coś podłapią. [/quote]pomysł jest odważny, a konkretnie taki, by m.in. całkowicie zarzucić pisanie o pierdołach, a zacząć robić porządne dziennikarstwo na poziomieskoro mo już zgarnia czytelnictwo imbecyli to nie ma co konkurować, tylko samemu radykalnie zmienić profil, bo dokucza brak zwykłego portalu o tym, co się dzieje, w formie nie dającej raka po spędzeniu przysłowiowych 5 minut na stroniedomyślam się, że to nie wystarczy, by przyciągnąć krytyczną masę stałych czytelników, pozwalającą na w miarę niezakłócony dopływ kapitału i jeszcze by trza dorzucić takie coś ekstra - tak jak archiwalne zdjęcia miasta niegdyś, tylko dodając je przewlekle (a propos teraz ten pomysł zmałpował klekot na swoim fejsie i to ze znacznym powodzeniem). może współpraca z jakąś organizacją pozwoli stworzyć swoisty konglomerat fajnych rzeczy? tylko nie jakieś gówniane memy, ale coś na tyle wyrafinowanego, by nie było prostackie, ale też nie jakieś w stylu radnego żukowskiegoja już swoje wizje podrzuciłem, teraz wasza kolejps w tej chwili jedynie rozmaitości coś sobą reprezentują

Gość

08-03-2016, 01:22
#9
[quote=Gość]W temacie widzę tylko narzekania. Narzekacie na nich, a sami widzicie coś byście chcieli tylko nie wiadomo co :)Dajcie im konkretne pomysły !!! A nóż widelec coś podłapią. [/quote]pomysł jest odważny, a konkretnie taki, by m.in. całkowicie zarzucić pisanie o pierdołach, a zacząć robić porządne dziennikarstwo na poziomieskoro mo już zgarnia czytelnictwo imbecyli to nie ma co konkurować, tylko samemu radykalnie zmienić profil, bo dokucza brak zwykłego portalu o tym, co się dzieje, w formie nie dającej raka po spędzeniu przysłowiowych 5 minut na stroniedomyślam się, że to nie wystarczy, by przyciągnąć krytyczną masę stałych czytelników, pozwalającą na w miarę niezakłócony dopływ kapitału i jeszcze by trza dorzucić takie coś ekstra - tak jak archiwalne zdjęcia miasta niegdyś, tylko dodając je przewlekle (a propos teraz ten pomysł zmałpował klekot na swoim fejsie i to ze znacznym powodzeniem). może współpraca z jakąś organizacją pozwoli stworzyć swoisty konglomerat fajnych rzeczy? tylko nie jakieś gówniane memy, ale coś na tyle wyrafinowanego, by nie było prostackie, ale też nie jakieś w stylu radnego żukowskiegoja już swoje wizje podrzuciłem, teraz wasza kolejps w tej chwili jedynie rozmaitości coś sobą reprezentują
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]W temacie widzę tylko narzekania. Narzekacie na nich, a sami widzicie coś byście chcieli tylko nie wiadomo co :)Dajcie im konkretne pomysły !!! A nóż widelec coś podłapią. [/quote]pomysł jest odważny, a konkretnie taki, by m.in. całkowicie zarzucić pisanie o pierdołach, a zacząć robić porządne dziennikarstwo na poziomieskoro mo już zgarnia czytelnictwo imbecyli to nie ma co konkurować, tylko samemu radykalnie zmienić profil, bo dokucza brak zwykłego portalu o tym, co się dzieje, w formie nie dającej raka po spędzeniu przysłowiowych 5 minut na stroniedomyślam się, że to nie wystarczy, by przyciągnąć krytyczną masę stałych czytelników, pozwalającą na w miarę niezakłócony dopływ kapitału i jeszcze by trza dorzucić takie coś ekstra - tak jak archiwalne zdjęcia miasta niegdyś, tylko dodając je przewlekle (a propos teraz ten pomysł zmałpował klekot na swoim fejsie i to ze znacznym powodzeniem). może współpraca z jakąś organizacją pozwoli stworzyć swoisty konglomerat fajnych rzeczy? tylko nie jakieś gówniane memy, ale coś na tyle wyrafinowanego, by nie było prostackie, ale też nie jakieś w stylu radnego żukowskiegoja już swoje wizje podrzuciłem, teraz wasza kolejps w tej chwili jedynie rozmaitości coś sobą reprezentują [/quote] z tymi rozmaitościami to nie przesadzaj, nie jest sztuką napisać 4 teksty raz na 2 tygodnie. Dziennik to straszna orka

Gość

09-03-2016, 21:52
#10
[quote=Gość][quote=Gość]W temacie widzę tylko narzekania. Narzekacie na nich, a sami widzicie coś byście chcieli tylko nie wiadomo co :)Dajcie im konkretne pomysły !!! A nóż widelec coś podłapią. [/quote]pomysł jest odważny, a konkretnie taki, by m.in. całkowicie zarzucić pisanie o pierdołach, a zacząć robić porządne dziennikarstwo na poziomieskoro mo już zgarnia czytelnictwo imbecyli to nie ma co konkurować, tylko samemu radykalnie zmienić profil, bo dokucza brak zwykłego portalu o tym, co się dzieje, w formie nie dającej raka po spędzeniu przysłowiowych 5 minut na stroniedomyślam się, że to nie wystarczy, by przyciągnąć krytyczną masę stałych czytelników, pozwalającą na w miarę niezakłócony dopływ kapitału i jeszcze by trza dorzucić takie coś ekstra - tak jak archiwalne zdjęcia miasta niegdyś, tylko dodając je przewlekle (a propos teraz ten pomysł zmałpował klekot na swoim fejsie i to ze znacznym powodzeniem). może współpraca z jakąś organizacją pozwoli stworzyć swoisty konglomerat fajnych rzeczy? tylko nie jakieś gówniane memy, ale coś na tyle wyrafinowanego, by nie było prostackie, ale też nie jakieś w stylu radnego żukowskiegoja już swoje wizje podrzuciłem, teraz wasza kolejps w tej chwili jedynie rozmaitości coś sobą reprezentują [/quote] z tymi rozmaitościami to nie przesadzaj, nie jest sztuką napisać 4 teksty raz na 2 tygodnie. Dziennik to straszna orka
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]W temacie widzę tylko narzekania. Narzekacie na nich, a sami widzicie coś byście chcieli tylko nie wiadomo co :)Dajcie im konkretne pomysły !!! A nóż widelec coś podłapią. [/quote]pomysł jest odważny, a konkretnie taki, by m.in. całkowicie zarzucić pisanie o pierdołach, a zacząć robić porządne dziennikarstwo na poziomieskoro mo już zgarnia czytelnictwo imbecyli to nie ma co konkurować, tylko samemu radykalnie zmienić profil, bo dokucza brak zwykłego portalu o tym, co się dzieje, w formie nie dającej raka po spędzeniu przysłowiowych 5 minut na stroniedomyślam się, że to nie wystarczy, by przyciągnąć krytyczną masę stałych czytelników, pozwalającą na w miarę niezakłócony dopływ kapitału i jeszcze by trza dorzucić takie coś ekstra - tak jak archiwalne zdjęcia miasta niegdyś, tylko dodając je przewlekle (a propos teraz ten pomysł zmałpował klekot na swoim fejsie i to ze znacznym powodzeniem). może współpraca z jakąś organizacją pozwoli stworzyć swoisty konglomerat fajnych rzeczy? tylko nie jakieś gówniane memy, ale coś na tyle wyrafinowanego, by nie było prostackie, ale też nie jakieś w stylu radnego żukowskiegoja już swoje wizje podrzuciłem, teraz wasza kolejps w tej chwili jedynie rozmaitości coś sobą reprezentują [/quote] z tymi rozmaitościami to nie przesadzaj, nie jest sztuką napisać 4 teksty raz na 2 tygodnie. Dziennik to straszna orka [/quote]ej ej, właśnie, że codziennie jest coś nowego i to głównie całkiem niezłe teksty - mówię o wydaniu internetowym

Gość

10-03-2016, 16:03
#11
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]W temacie widzę tylko narzekania. Narzekacie na nich, a sami widzicie coś byście chcieli tylko nie wiadomo co :)Dajcie im konkretne pomysły !!! A nóż widelec coś podłapią. [/quote]pomysł jest odważny, a konkretnie taki, by m.in. całkowicie zarzucić pisanie o pierdołach, a zacząć robić porządne dziennikarstwo na poziomieskoro mo już zgarnia czytelnictwo imbecyli to nie ma co konkurować, tylko samemu radykalnie zmienić profil, bo dokucza brak zwykłego portalu o tym, co się dzieje, w formie nie dającej raka po spędzeniu przysłowiowych 5 minut na stroniedomyślam się, że to nie wystarczy, by przyciągnąć krytyczną masę stałych czytelników, pozwalającą na w miarę niezakłócony dopływ kapitału i jeszcze by trza dorzucić takie coś ekstra - tak jak archiwalne zdjęcia miasta niegdyś, tylko dodając je przewlekle (a propos teraz ten pomysł zmałpował klekot na swoim fejsie i to ze znacznym powodzeniem). może współpraca z jakąś organizacją pozwoli stworzyć swoisty konglomerat fajnych rzeczy? tylko nie jakieś gówniane memy, ale coś na tyle wyrafinowanego, by nie było prostackie, ale też nie jakieś w stylu radnego żukowskiegoja już swoje wizje podrzuciłem, teraz wasza kolejps w tej chwili jedynie rozmaitości coś sobą reprezentują [/quote] z tymi rozmaitościami to nie przesadzaj, nie jest sztuką napisać 4 teksty raz na 2 tygodnie. Dziennik to straszna orka [/quote]ej ej, właśnie, że codziennie jest coś nowego i to głównie całkiem niezłe teksty - mówię o wydaniu internetowym

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów