W sprawie publikacji

Założony przez Werbia
strony: 1
Werbia napisał(a):Witam. Prowadzę blog literacki http://literacki.blog.deon.pl/  Uzbierało mi się nieco wierszy i trochę prozy. Wydaje mi się, że byłoby akurat na tomik. - Czy w najbliższej okolicy jest jakaś możliwość publikacji twórczości religijnej?  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
17-08-2015, 22:02
#1
Witam. Prowadzę blog literacki http://literacki.blog.deon.pl/  Uzbierało mi się nieco wierszy i trochę prozy. Wydaje mi się, że byłoby akurat na tomik. - Czy w najbliższej okolicy jest jakaś możliwość publikacji twórczości religijnej?  
Gość napisał(a):Spes Media Group w Łomży

Gość

19-08-2015, 08:50
#2
Spes Media Group w Łomży
Werbia napisał(a):- Nie po to Spes Media Group, Kuria Łomżyńska i Ordynariusz Diecezji Łomżyńskiej prowadzą ze mną korespondencję, żeby publikować moje wiersze. {usmiech}

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
19-08-2015, 10:11
#3
- Nie po to Spes Media Group, Kuria Łomżyńska i Ordynariusz Diecezji Łomżyńskiej prowadzą ze mną korespondencję, żeby publikować moje wiersze. {usmiech}
Gość napisał(a):To jak to jest mało katolickie wydawnictwo to jest jeszcze bardziej, na ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie.

Gość

19-08-2015, 10:50
#4
To jak to jest mało katolickie wydawnictwo to jest jeszcze bardziej, na ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie.
Werbia napisał(a):Wszystkie wiarygodne wydawnictwa katolickie mają imprimatur swojego ordynariusza. I jakoś tak się składa, że  każde z nich jest bardziej zainteresowane moim życiem sakramentalnym i rozwojem duchowym niż moją poezją ... ... ...  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
19-08-2015, 18:42
#5
Wszystkie wiarygodne wydawnictwa katolickie mają imprimatur swojego ordynariusza. I jakoś tak się składa, że  każde z nich jest bardziej zainteresowane moim życiem sakramentalnym i rozwojem duchowym niż moją poezją ... ... ...  
Gość napisał(a):Możesz być pewna że powyższe, Warszawskie wydawnictwo nie zapyta o Twoje życie sakramentalne... :>

Gość

19-08-2015, 21:49
#6
Możesz być pewna że powyższe, Warszawskie wydawnictwo nie zapyta o Twoje życie sakramentalne... :>
Werbia napisał(a):-Dzięki. Prowadziłam już kiedyś owocną korespondencję z redaktorem, który w jednej z ogólnopolskich gazet prowadzi dział poezji - dzielący powierzchnię czytelniczą bezpośrednio z horoskopami. Z kilku zaproponowanych wierszy przyjął tylko jeden:[i][b]Zera na murawie[/b]Bramki są okrągłe,widownia zielonaa piłki są dwie.[/i]- To ja już chyba wolę zostać przy blogu na Deonie. Tam przynajmniej poezja dzieli powierzchnię czytelniczą z wprowadzeniami do modlitwy i rozważaniami biblijnymi albo teologicznymi...  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
20-08-2015, 09:49
#7
-Dzięki. Prowadziłam już kiedyś owocną korespondencję z redaktorem, który w jednej z ogólnopolskich gazet prowadzi dział poezji - dzielący powierzchnię czytelniczą bezpośrednio z horoskopami. Z kilku zaproponowanych wierszy przyjął tylko jeden:[i][b]Zera na murawie[/b]Bramki są okrągłe,widownia zielonaa piłki są dwie.[/i]- To ja już chyba wolę zostać przy blogu na Deonie. Tam przynajmniej poezja dzieli powierzchnię czytelniczą z wprowadzeniami do modlitwy i rozważaniami biblijnymi albo teologicznymi...  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów