Prośba o poparcie inicjatywy w Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej

Założony przez Werbia
strony: 1
Werbia napisał(a):Dzień dobry. W związku ze staniami o utworzenie muzeum poświęconego Bożemu Miłosierdziu [ oświadczenie Urzędu Kościoła pod linkiem https://twitter.com/LiterackiBlog ] wystosowałam e-mail z prośbą do Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej o pozwolenie na utworzenie takiego muzeum w byłych salkach katechetycznych przy kościele pw. św. Wojciecha B.M. w Ostrołęce-Wojciechowicach lub o zezwolenie na wystosowanie prośby do ks. A. Narwojsza SAC o wygospodarowanie na cele muzealne pomieszczeń przy kościele pw. św. Wincentego Pallottiego w Laskowcu. Gdyby Ksiądz Biskup zezwolił na utworzenie muzeum poświęconego Bożemu Miłosierdziu przy kościele w Laskowcu, chyba można by było ewentualnie liczyć na owocną współpracę z LGD Zaścianek Mazowsza. Bardzo proszę o poparcie mojej prośby w Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej oraz u Łomżyńskich Duszpasterzy: kuria@diecezja.lomza.pl sstefanek@episkopat.pl tbronakowski@episkopat.pl jstepnowski@episkopat.pl

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
22-07-2015, 15:40
#1
Dzień dobry. W związku ze staniami o utworzenie muzeum poświęconego Bożemu Miłosierdziu [ oświadczenie Urzędu Kościoła pod linkiem https://twitter.com/LiterackiBlog ] wystosowałam e-mail z prośbą do Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej o pozwolenie na utworzenie takiego muzeum w byłych salkach katechetycznych przy kościele pw. św. Wojciecha B.M. w Ostrołęce-Wojciechowicach lub o zezwolenie na wystosowanie prośby do ks. A. Narwojsza SAC o wygospodarowanie na cele muzealne pomieszczeń przy kościele pw. św. Wincentego Pallottiego w Laskowcu. Gdyby Ksiądz Biskup zezwolił na utworzenie muzeum poświęconego Bożemu Miłosierdziu przy kościele w Laskowcu, chyba można by było ewentualnie liczyć na owocną współpracę z LGD Zaścianek Mazowsza. Bardzo proszę o poparcie mojej prośby w Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej oraz u Łomżyńskich Duszpasterzy: kuria@diecezja.lomza.pl sstefanek@episkopat.pl tbronakowski@episkopat.pl jstepnowski@episkopat.pl
Werbia napisał(a):Gdyby ktoś miał takie pragnienie, można spróbować umówić się na spotkanie z Jego Ekscelencją Księdzem Biskupem Januszem Stepnowskim u sekretarza Domu Biskupiego księdza Jacka Kotowskiegojkotowski@diecezja.lomza.pltel. 0-86/473 46 40fax 0-86/473 46 04

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
27-07-2015, 15:35
#2
Gdyby ktoś miał takie pragnienie, można spróbować umówić się na spotkanie z Jego Ekscelencją Księdzem Biskupem Januszem Stepnowskim u sekretarza Domu Biskupiego księdza Jacka Kotowskiegojkotowski@diecezja.lomza.pltel. 0-86/473 46 40fax 0-86/473 46 04

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów