DJ Ostrołęka i okolice

Założony przez paulapaula
strony: 1
paulapaula napisał(a):[color=#0000ff][/color] Poszukuję dobrego DJ na wesele 13 sierpnia 2016r?? Kogo polecacie?? Bede wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.[size=12][/size]{usmiech}

paulapaula

Wpisów: 1
Dołączył: 24.06.2015
24-06-2015, 14:42
#1
[color=#0000ff][/color] Poszukuję dobrego DJ na wesele 13 sierpnia 2016r?? Kogo polecacie?? Bede wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.[size=12][/size]{usmiech}
Gość napisał(a): Może Fiki ?

Gość

24-06-2015, 20:42
#2
Może Fiki ?
Gość napisał(a):hahah :D FIKI się nada na pewno {diabelek}{ok}

Gość

17-11-2015, 11:55
#3
hahah :D FIKI się nada na pewno {diabelek}{ok}
DanielMyga napisał(a):Nie znam ciekawych DJów w tych okolicach.  

DanielMyga

Wpisów: 10
Dołączył: 16.12.2015
16-12-2015, 12:58
#4
Nie znam ciekawych DJów w tych okolicach.  
Gość napisał(a):termin juz bliski,a le jak jeszcze kogoś poszukujesz, albo ktoś inny to moge śmiało polecić z agencji Playdjs dj Roberta i Maćka Wilkanowskiego, ogólnie w tej agencji jest kilku więcej, na ich stronie można sobie sprawdzić wszystko, są filmiki zdjęcia itp. Ja bawiłam sie świetnie, dj posiadają swój samochód, swój sprzęt, maja bardzo dobre światła, które pieknie zdobią sale, a do tego zabawy są takie na czasie, a nie jakieś stare powtarzające sie na każdym weselu.  

Gość

22-03-2016, 20:51
#5
termin juz bliski,a le jak jeszcze kogoś poszukujesz, albo ktoś inny to moge śmiało polecić z agencji Playdjs dj Roberta i Maćka Wilkanowskiego, ogólnie w tej agencji jest kilku więcej, na ich stronie można sobie sprawdzić wszystko, są filmiki zdjęcia itp. Ja bawiłam sie świetnie, dj posiadają swój samochód, swój sprzęt, maja bardzo dobre światła, które pieknie zdobią sale, a do tego zabawy są takie na czasie, a nie jakieś stare powtarzające sie na każdym weselu.  
virgo napisał(a):poszukaj może kogoś z Warszawy...u mojej koleżanki na weselu był DJ, który dojechał bez problemu z Wawy, chociaż obawiam się, że taki zażyczy sobie więcej niż ktoś z okolicy...jeżeli będziesz zainteresowana poproszę ją o namiary ;)

virgo

Wpisów: 5
Dołączył: 07.05.2016
07-05-2016, 20:31
#6
poszukaj może kogoś z Warszawy...u mojej koleżanki na weselu był DJ, który dojechał bez problemu z Wawy, chociaż obawiam się, że taki zażyczy sobie więcej niż ktoś z okolicy...jeżeli będziesz zainteresowana poproszę ją o namiary ;)
Gość napisał(a):

Jeśli chcesz mieć dobrą muzykę to sprawdź sobie djmw.pl

Gość

22-02-2019, 10:41
#7

Jeśli chcesz mieć dobrą muzykę to sprawdź sobie djmw.pl


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów