- Dlaczego Królowa Karmelu rywalizuje z posłem Czartoryskim?

Założony przez Werbia
strony: wstecz 1 2
Werbia napisał(a):- Stwierdzam tylko fakty: pan prezydent Janusz Kotowski nie odpowiada na moje prośby o spotkanie w obecności kanclerza i wicekanclerza Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej- o jego dobrej woli i poprawnych kontaktach z hierarchią Kościoła Katolickiego to nie świadczy. - A pan Czartoryski walczy sam ze sobą i podcina gałąź na której siedzi: Prawo i Sprawiedliwość nie będzie popierało nikogo, kto ma na pieńku ze swoim biskupem.

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
20-05-2015, 09:52
#1
- Stwierdzam tylko fakty: pan prezydent Janusz Kotowski nie odpowiada na moje prośby o spotkanie w obecności kanclerza i wicekanclerza Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej- o jego dobrej woli i poprawnych kontaktach z hierarchią Kościoła Katolickiego to nie świadczy. - A pan Czartoryski walczy sam ze sobą i podcina gałąź na której siedzi: Prawo i Sprawiedliwość nie będzie popierało nikogo, kto ma na pieńku ze swoim biskupem.
Gość napisał(a):[quote=Werbia]- Stwierdzam tylko fakty: pan prezydent Janusz Kotowski nie odpowiada na moje prośby o spotkanie w obecności kanclerza i wicekanclerza Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej- o jego dobrej woli i poprawnych kontaktach z hierarchią Kościoła Katolickiego to nie świadczy. - A pan Czartoryski walczy sam ze sobą i podcina gałąź na której siedzi: Prawo i Sprawiedliwość nie będzie popierało nikogo, kto ma na pieńku ze swoim biskupem. [/quote]Wysłałaś oficjalne pismo do Prezydenta? Nie odpowiedział Ci?

Gość

20-05-2015, 10:13
#2
[quote=Werbia]- Stwierdzam tylko fakty: pan prezydent Janusz Kotowski nie odpowiada na moje prośby o spotkanie w obecności kanclerza i wicekanclerza Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej- o jego dobrej woli i poprawnych kontaktach z hierarchią Kościoła Katolickiego to nie świadczy. - A pan Czartoryski walczy sam ze sobą i podcina gałąź na której siedzi: Prawo i Sprawiedliwość nie będzie popierało nikogo, kto ma na pieńku ze swoim biskupem. [/quote]Wysłałaś oficjalne pismo do Prezydenta? Nie odpowiedział Ci?
Werbia napisał(a):Na adres: prezydent@um.ostroleka.pl wysłałam dwa oficjalne e-maile z prośbą o spotkanie z Prezydentem Miasta Ostrołęki w obecności dwóch pracowników Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej. Na żaden z tych e-maili nie otrzymałam odpowiedzi.

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
20-05-2015, 10:46
#3
Na adres: prezydent@um.ostroleka.pl wysłałam dwa oficjalne e-maile z prośbą o spotkanie z Prezydentem Miasta Ostrołęki w obecności dwóch pracowników Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej. Na żaden z tych e-maili nie otrzymałam odpowiedzi.
Gość napisał(a):Przecież takie muzeum może powstać w innym miejscu.

Gość

25-05-2015, 11:34
#4
Przecież takie muzeum może powstać w innym miejscu.
Gość napisał(a):Gdzie np;?

Gość

25-05-2015, 18:13
#5
Gdzie np;?
Gość napisał(a):Może przy pks.

Gość

25-05-2015, 18:22
#6
Może przy pks.
Werbia napisał(a):[quote=Gość]O matko czy ty naprawdę jesteś tak pi......lnięta czy po prostu masz niezły towar po co muzeum po co zakon do okoła tyle ludzi żyjących w nędzy a ci kase na jakieś pierdoły chcą wydawać. Kościołów i tak mamy pełno w Ostrołęce a czarna mafia wozi się bajeranckimi brykami to jeszcze tym mocherom świętości mało. A i kolejna sprawa jakoś tak mało komfortowo bym się czuł idąc do muzeum i myśląc jak osadzeni się cwelowali w celach gdzie wiszą aktualnie święte medaliki czy co tam jeszcze. [/quote]Słownik języka polskiego, Wydawnictwo Naukowe PWN: [b]cela - izba więzienna lub klasztorna[/b]

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
03-08-2015, 10:03
#7
[quote=Gość]O matko czy ty naprawdę jesteś tak pi......lnięta czy po prostu masz niezły towar po co muzeum po co zakon do okoła tyle ludzi żyjących w nędzy a ci kase na jakieś pierdoły chcą wydawać. Kościołów i tak mamy pełno w Ostrołęce a czarna mafia wozi się bajeranckimi brykami to jeszcze tym mocherom świętości mało. A i kolejna sprawa jakoś tak mało komfortowo bym się czuł idąc do muzeum i myśląc jak osadzeni się cwelowali w celach gdzie wiszą aktualnie święte medaliki czy co tam jeszcze. [/quote]Słownik języka polskiego, Wydawnictwo Naukowe PWN: [b]cela - izba więzienna lub klasztorna[/b]

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów