Cuda i łaski Matki Bożej w Ostrołęce

Założony przez Werbia
strony: 1
Werbia napisał(a):Zainteresowani kultem Matki Bożej z Góry Karmel - zwanej też Matką Bożą Szkaplerzną - mogą zgłaszać się na adres mailowy: wiesia1a@vp.pl po materiały informacyjne.Na mail: wiesia1a@vp.pl mogą też Państwo przesyłać własne świadectwa otrzymanych od Matki Bożej szczególnych łask. Przesłane mi świadectwa zostaną przekazane odpowiednim władzom kościelnym.  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
23-03-2015, 14:42
#1
Zainteresowani kultem Matki Bożej z Góry Karmel - zwanej też Matką Bożą Szkaplerzną - mogą zgłaszać się na adres mailowy: wiesia1a@vp.pl po materiały informacyjne.Na mail: wiesia1a@vp.pl mogą też Państwo przesyłać własne świadectwa otrzymanych od Matki Bożej szczególnych łask. Przesłane mi świadectwa zostaną przekazane odpowiednim władzom kościelnym.  
Werbia napisał(a):Pod adresem internetowym [bcode][center]http://szkaplerz.pl/biuletyn/[/center][/bcode ]mogą Państwo pobrać aktualny i archiwalne numery [b][i]Biuletynu Rodziny Szkaplerznej[/i][/b].  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
26-03-2015, 17:26
#2
Pod adresem internetowym [bcode][center]http://szkaplerz.pl/biuletyn/[/center][/bcode ]mogą Państwo pobrać aktualny i archiwalne numery [b][i]Biuletynu Rodziny Szkaplerznej[/i][/b].  
Gość napisał(a):A gdzie jest  młode pokolenie?

Gość

27-03-2015, 20:03
#3
A gdzie jest  młode pokolenie?
Werbia napisał(a):- Pierwszą osobą, która mnie wprowadziła w duchowość karmelitańską, była matka, której syn został Karmelitą Bosym. Nosiła sukienny szkaplerz, czasem była przez zakon zapraszana na rekolekcje dla rodzin powołanych do Karmelu. Mówiła, że nic z tego charyzmatu nie rozumie, ale kiedy jedzie odwiedzać syna, to mistykę czuje już na schodach.  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
28-03-2015, 09:10
#4
- Pierwszą osobą, która mnie wprowadziła w duchowość karmelitańską, była matka, której syn został Karmelitą Bosym. Nosiła sukienny szkaplerz, czasem była przez zakon zapraszana na rekolekcje dla rodzin powołanych do Karmelu. Mówiła, że nic z tego charyzmatu nie rozumie, ale kiedy jedzie odwiedzać syna, to mistykę czuje już na schodach.  
Gość napisał(a):{ok}{ok}{ok}

Gość

14-04-2015, 19:38
#5
{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Myślę Werbia, że takie informacje powinnaś zamieszczać w dziale ogłoszeń a nie na forum.To nie jest temat do podjęcia dyskusji tylko ogłoszenie.  

Gość

15-04-2015, 22:55
#6
Myślę Werbia, że takie informacje powinnaś zamieszczać w dziale ogłoszeń a nie na forum.To nie jest temat do podjęcia dyskusji tylko ogłoszenie.  
Werbia napisał(a):- Gdyby to było ogłoszenie a nie temat do dyskusji, to znalazłoby się w ogłoszeniach parafialnych a nie na tym forum. {usmiech}

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
16-04-2015, 09:28
#7
- Gdyby to było ogłoszenie a nie temat do dyskusji, to znalazłoby się w ogłoszeniach parafialnych a nie na tym forum. {usmiech}
Gość napisał(a):Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach. Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"

Gość

16-04-2015, 11:43
#8
Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach. Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"
Werbia napisał(a):[...] A teraz proszę cię, Pani,abyśmy się wzajemnie miłowali.A pisząc to - nie głoszę nowego przykazania,lecz to, które mieliśmy od początku.[...]  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
23-04-2015, 11:59
#9
[...] A teraz proszę cię, Pani,abyśmy się wzajemnie miłowali.A pisząc to - nie głoszę nowego przykazania,lecz to, które mieliśmy od początku.[...]  
Gość napisał(a):{ok}

Gość

28-04-2015, 18:18
#10
{ok}
Gość napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=uoCTt0QGrEUZwroccie uwage co powiedziala kobieta w bialej bluzce 18sekunda

Gość

28-04-2015, 19:28
#11
https://www.youtube.com/watch?v=uoCTt0QGrEUZwroccie uwage co powiedziala kobieta w bialej bluzce 18sekunda
Gość napisał(a):zwróć uwagę co powiedział motylek:[youtube]DA9hnnICnHY[/youtube]

Gość

28-04-2015, 20:46
#12
zwróć uwagę co powiedział motylek:[youtube]DA9hnnICnHY[/youtube]
Gość napisał(a):[youtube]B8950b-NJxc[/youtube]

Gość

28-04-2015, 20:50
#13
[youtube]B8950b-NJxc[/youtube]
Werbia napisał(a):- Wydaje mi się, że Ostrołęka, może w ramach rywalizacji z Myszyńcem, ma zamiar zaproponować honorowe obywatelstwo nie tylko Prefektowi Kongregacji Nauki Wiary ale również i Prefektowi Kongregacji ds. Biskupów oraz Nuncjuszowi Apostolskiemu w Polsce {usmiech}  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
29-04-2015, 10:42
#14
- Wydaje mi się, że Ostrołęka, może w ramach rywalizacji z Myszyńcem, ma zamiar zaproponować honorowe obywatelstwo nie tylko Prefektowi Kongregacji Nauki Wiary ale również i Prefektowi Kongregacji ds. Biskupów oraz Nuncjuszowi Apostolskiemu w Polsce {usmiech}  
Gość napisał(a):{tak}{wstyd}[center]

Gość

04-05-2015, 13:22
#15
{tak}{wstyd}[center]
Gość napisał(a):Cuda one najczęściej są niedoceniane

Gość

13-05-2015, 21:18
#16
Cuda one najczęściej są niedoceniane
Werbia napisał(a):Za cudami może stać Pan Bóg albo małpa Pana Boga; i dlatego Kościół zawsze podchodzi do cudów z dużą dozą nieufności: sprawcę cudów też poznaje się po owocach. Zany mi jest przypadek siostry zakonnej, która zrezygnowała z uzdrawiania chorych, ponieważ czynione przez nią cuda w tym zakresie, podzieliły wspólnotę. - Ale za wszystkie cuda należy chwalić Boga {usmiech}Z Łaską jest inaczej, dawcą i ojcem Łaski może być tylko Pan Bóg.Ludzka tragedia zaczyna się wówczas, kiedy człowiek nie jest w stanie przyjąć Łaski Bożej.  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
14-05-2015, 13:36
#17
Za cudami może stać Pan Bóg albo małpa Pana Boga; i dlatego Kościół zawsze podchodzi do cudów z dużą dozą nieufności: sprawcę cudów też poznaje się po owocach. Zany mi jest przypadek siostry zakonnej, która zrezygnowała z uzdrawiania chorych, ponieważ czynione przez nią cuda w tym zakresie, podzieliły wspólnotę. - Ale za wszystkie cuda należy chwalić Boga {usmiech}Z Łaską jest inaczej, dawcą i ojcem Łaski może być tylko Pan Bóg.Ludzka tragedia zaczyna się wówczas, kiedy człowiek nie jest w stanie przyjąć Łaski Bożej.  
Gość napisał(a):- Gdyby ktoś zastanawiał się nad pielgrzymką do Mediugorie, to polecam wczorajszy artykuł na DEONiehttp://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kos ciola/art,22576,kongregacja-nauki-wiary-nie-uznala-autentycz nosci-objawien-w-medjugorie.html i raczej pielgrzymkę do kościoła pw. św. Wojciecha B.M. w Ostrołęce- Wojciechowicach oraz modlitwę przed figurą Matki Bożej na placu przed kościołem - większej i świętszej wizjonerki od Matki Bożej, to nigdzie nie znajdziecie ... ... ...  

Gość

26-06-2015, 08:34
#18
- Gdyby ktoś zastanawiał się nad pielgrzymką do Mediugorie, to polecam wczorajszy artykuł na DEONiehttp://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kos ciola/art,22576,kongregacja-nauki-wiary-nie-uznala-autentycz nosci-objawien-w-medjugorie.html i raczej pielgrzymkę do kościoła pw. św. Wojciecha B.M. w Ostrołęce- Wojciechowicach oraz modlitwę przed figurą Matki Bożej na placu przed kościołem - większej i świętszej wizjonerki od Matki Bożej, to nigdzie nie znajdziecie ... ... ...  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów