Wróżka Ostrołęka

Założony przez nika32
strony: 1
nika32 napisał(a):Ostatnio w skutek kilku problemów myślę o tym żeby skorzystać z usług wróżki. Znajoma namawia mnie  na nią http://ezowymiar.pl/nasi-eksperci/wrozka-iga/ mówiąc że sprawdziło się to co jej powiedziała. Dodatkowo jest z Ostrołęki. A wy macie jakieś opinie na jej temat?

nika32

Wpisów: 1
Dołączył: 20.12.2014
20-12-2014, 18:25
#1
Ostatnio w skutek kilku problemów myślę o tym żeby skorzystać z usług wróżki. Znajoma namawia mnie  na nią http://ezowymiar.pl/nasi-eksperci/wrozka-iga/ mówiąc że sprawdziło się to co jej powiedziała. Dodatkowo jest z Ostrołęki. A wy macie jakieś opinie na jej temat?
Gość napisał(a):Piszę bez żadnej  złośliwości ,ale zamiast do wróżki ,idź do psychologa.

Gość

25-12-2014, 17:56
#2
Piszę bez żadnej  złośliwości ,ale zamiast do wróżki ,idź do psychologa.
Gość napisał(a):Lepiej skorzystaj ze świątecznych pożyczek to będzie cię stać na lepszą i bardziej profesjonalną reklamę niż takie głupie pisanie.Przez to co napisałaś pokazujesz, że twoi przyszli klienci to idioci bo w takich celujesz.

Gość

27-12-2014, 11:49
#3
Lepiej skorzystaj ze świątecznych pożyczek to będzie cię stać na lepszą i bardziej profesjonalną reklamę niż takie głupie pisanie.Przez to co napisałaś pokazujesz, że twoi przyszli klienci to idioci bo w takich celujesz.
Gość napisał(a):

Polecam Wróżkę Kornelię, sprawdzona, naprawdę dobra Wróżka. Podaje jej numer 727-707-757 , przyjmuje codziennie przez telefon i powiem Ci, że w tym samym dniu jesteś przyjęty i wiesz wszystko co i jak.

Gość

07-08-2022, 16:02
#4

Polecam Wróżkę Kornelię, sprawdzona, naprawdę dobra Wróżka. Podaje jej numer 727-707-757 , przyjmuje codziennie przez telefon i powiem Ci, że w tym samym dniu jesteś przyjęty i wiesz wszystko co i jak.

Gość napisał(a):

Tak tak....ja tez pisze bez złosliwosci.....polecam pania Pokrasniewicz dobra psychiatra.

Gość

17-08-2022, 23:06
#5

Tak tak....ja tez pisze bez złosliwosci.....polecam pania Pokrasniewicz dobra psychiatra.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów