poszkodowani przez Extra internet, Big info itp itd czy jest tu ktoś taki?

Założony przez ania1980
strony: 1
ania1980 napisał(a):Ta firma nęka mnie już  od  kilku lat. Właśnie  dostałam  "Nakaz zapłaty "w postepowaniu upominawczym.Czy ktoś  ma podobne doświadczenia  ?Zglosiłam próbę  wyłudzenia  do prokuratury w Katowicach  bylam przesłuchiwana na komendzie w Ostrołęce  i nic po za tym nic się nie  dzieje a firma nadal działa  i nęka.  

ania1980

Wpisów: 3
Dołączył: 10.11.2008
19-11-2014, 09:35
#1
Ta firma nęka mnie już  od  kilku lat. Właśnie  dostałam  "Nakaz zapłaty "w postepowaniu upominawczym.Czy ktoś  ma podobne doświadczenia  ?Zglosiłam próbę  wyłudzenia  do prokuratury w Katowicach  bylam przesłuchiwana na komendzie w Ostrołęce  i nic po za tym nic się nie  dzieje a firma nadal działa  i nęka.  
Gość napisał(a):Mam nadzieje, że złożyłaś sprzeciw od nakazu zapłaty. Poza tym pamiętaj o wypowiedzeniu z nimi umowy. Najlepiej było to zrobić zaraz jak się zorientowalaś, że Cię oszukali. Generalnie bazują na strachu ludzi. Co masz zrobić:1. Jeżeli nie wypowiedziałaś umowy - wypowiedz ją - wyślij listem poleconym wypowiedzenie umowy za potwierdzeniem odbioru - teraz są chyba w Berlinie - nie dzwon tam,2. Złóż sprzeciw - sprawa będzie rozpatrzona w trybie zwyczajnym w sądzie w Ostrołece,3. Jak dostaniesz informację o terminie rozprawy powiadom Prokuraturę Okręgową w Katowicach o nim  - zadzwoń tam podadzą Ci numer sprawy i prokuratora,4. Prokurator powinien stawić się na Twoją sprawę i wnosić o jej zawieszenie - prowadzone jest śledztwo przeciwko Extra...,5. Czekać parę lat, aż zakończa sprawę karną - nie płacić im.Powodzenia.  

Gość

19-11-2014, 23:29
#2
Mam nadzieje, że złożyłaś sprzeciw od nakazu zapłaty. Poza tym pamiętaj o wypowiedzeniu z nimi umowy. Najlepiej było to zrobić zaraz jak się zorientowalaś, że Cię oszukali. Generalnie bazują na strachu ludzi. Co masz zrobić:1. Jeżeli nie wypowiedziałaś umowy - wypowiedz ją - wyślij listem poleconym wypowiedzenie umowy za potwierdzeniem odbioru - teraz są chyba w Berlinie - nie dzwon tam,2. Złóż sprzeciw - sprawa będzie rozpatrzona w trybie zwyczajnym w sądzie w Ostrołece,3. Jak dostaniesz informację o terminie rozprawy powiadom Prokuraturę Okręgową w Katowicach o nim  - zadzwoń tam podadzą Ci numer sprawy i prokuratora,4. Prokurator powinien stawić się na Twoją sprawę i wnosić o jej zawieszenie - prowadzone jest śledztwo przeciwko Extra...,5. Czekać parę lat, aż zakończa sprawę karną - nie płacić im.Powodzenia.  
Gość napisał(a):Złożyłam doniesienie do prokuratury w Katowicach jak tylko się  zorientowałam o co chodzi.Nie wypowiedziałam umowy bo żadna  nie  została  zawarta ale  jak widać  to im w niczym nie  przeszkadza.Dzieki oromne za pomoc .Nawt nie wiesz jak bardzo  mi to będzie  pomocne.Mam nadzieję  że  uda mi się  kiedyś  odwdzięczyć :)

Gość

20-11-2014, 21:15
#3
Złożyłam doniesienie do prokuratury w Katowicach jak tylko się  zorientowałam o co chodzi.Nie wypowiedziałam umowy bo żadna  nie  została  zawarta ale  jak widać  to im w niczym nie  przeszkadza.Dzieki oromne za pomoc .Nawt nie wiesz jak bardzo  mi to będzie  pomocne.Mam nadzieję  że  uda mi się  kiedyś  odwdzięczyć :)
Gość napisał(a):Pamiętaj o sprzeciwie, bo z takich błahostek robią się programy p. Jaworowicz. Faktury kopiuj i przekazuj do Katowic, będzie usiłowanie oszustwa. Odwdzięczać się nie musisz. Pozdrawiam.

Gość

20-11-2014, 23:24
#4
Pamiętaj o sprzeciwie, bo z takich błahostek robią się programy p. Jaworowicz. Faktury kopiuj i przekazuj do Katowic, będzie usiłowanie oszustwa. Odwdzięczać się nie musisz. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):no i w sumie to los się do Ciebie usmiechnął. Na eostrolece nie byłem od wakacji i tak jakos mi się weszło. A tu Extra...

Gość

20-11-2014, 23:27
#5
no i w sumie to los się do Ciebie usmiechnął. Na eostrolece nie byłem od wakacji i tak jakos mi się weszło. A tu Extra...
Gość napisał(a):Złożyłam doniesienie do prokuratury w Katowicach jak tylko się  zorientowałam o co chodzi.Nie wypowiedziałam umowy bo żadna  nie  została  zawarta ale  jak widać  to im w niczym nie  przeszkadza.Dzieki oromne za pomoc .Nawt nie wiesz jak bardzo  mi to będzie  pomocne.Mam nadzieję  że  uda mi się  kiedyś  odwdzięczyć :)

Gość

20-11-2014, 23:36
#6
Złożyłam doniesienie do prokuratury w Katowicach jak tylko się  zorientowałam o co chodzi.Nie wypowiedziałam umowy bo żadna  nie  została  zawarta ale  jak widać  to im w niczym nie  przeszkadza.Dzieki oromne za pomoc .Nawt nie wiesz jak bardzo  mi to będzie  pomocne.Mam nadzieję  że  uda mi się  kiedyś  odwdzięczyć :)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów