histeroskopia

Założony przez malina
strony: 1
malina napisał(a):Ktoś miał przeprowadzaną histeroskopię w Ostrołęce?? Czy ktoś mógłby mi podać swojego maila. Mam parę pytań związanych z histeroskopią. Będę bardzo wdzięczna. Z góry serdecznie dziękuję.  

malina

Wpisów: 4
Dołączył: 19.02.2012
03-09-2014, 17:23
#1
Ktoś miał przeprowadzaną histeroskopię w Ostrołęce?? Czy ktoś mógłby mi podać swojego maila. Mam parę pytań związanych z histeroskopią. Będę bardzo wdzięczna. Z góry serdecznie dziękuję.  
Gość napisał(a):Nie ma nikogo, kto przechodził histeroskopię w Ostrołęce?????????? {smutny} szkoda, chciałam zadać kilka pytań????? Zawsze łatwiej by był podejść  do tego.  

Gość

04-09-2014, 12:40
#2
Nie ma nikogo, kto przechodził histeroskopię w Ostrołęce?????????? {smutny} szkoda, chciałam zadać kilka pytań????? Zawsze łatwiej by był podejść  do tego.  
Gość napisał(a):Podbijam jeszcze raz temat, może ktoś znajdzie się, kto podzieli się swoimi przeżyciami po histeroskopii???

Gość

06-09-2014, 20:35
#3
Podbijam jeszcze raz temat, może ktoś znajdzie się, kto podzieli się swoimi przeżyciami po histeroskopii???
Gość napisał(a):Ja miałam ale w Białymstoku także raczej nie pomogę, jednak jakbyś miała jakieś pytania to nie ma problemu.Myślę, że wszędzie jest podobnie, raczej nie ma się co bać. Ja miałam pełną narkozę, troszkę strachu przed, po przebudzeniu nie miałam problemów. Tak samo z samopoczuciem fizycznym, było ok ale nie miałam nic usuwanego itp. była to laparoskopia i histeroskopia diagnostyczna wykonana w jednym czasie.W jakim celu masz mieć robioną histeroskopię?

Gość

06-09-2014, 21:28
#4
Ja miałam ale w Białymstoku także raczej nie pomogę, jednak jakbyś miała jakieś pytania to nie ma problemu.Myślę, że wszędzie jest podobnie, raczej nie ma się co bać. Ja miałam pełną narkozę, troszkę strachu przed, po przebudzeniu nie miałam problemów. Tak samo z samopoczuciem fizycznym, było ok ale nie miałam nic usuwanego itp. była to laparoskopia i histeroskopia diagnostyczna wykonana w jednym czasie.W jakim celu masz mieć robioną histeroskopię?
Gość napisał(a):Hej, dziękuje za chęć pomocy. W jakim dniu cyklu miałaś robioną histeroskopię??? Ja laparoskopię miałam robioną już na początku roku??? Podejrzewam, że procedury w szpitalu w Ostrołęce będą się różniły od tej w Białymstoku.  Dlatego zależy mi o kontakcie z osobą, która miała to robione w Ostrołęce.  

Gość

07-09-2014, 21:19
#5
Hej, dziękuje za chęć pomocy. W jakim dniu cyklu miałaś robioną histeroskopię??? Ja laparoskopię miałam robioną już na początku roku??? Podejrzewam, że procedury w szpitalu w Ostrołęce będą się różniły od tej w Białymstoku.  Dlatego zależy mi o kontakcie z osobą, która miała to robione w Ostrołęce.  
Gość napisał(a):To był 9dc

Gość

07-09-2014, 23:08
#6
To był 9dc
Gość napisał(a):a gdzie w Białymstoku robią histeroskopię od narkozą ja muszę wykonać miałam ale laparoskopię miałam robioną ok 1,5 roku temu więc pewnie samej histeroskopii pod narkozą mi nie zrobią, czytałam na forum białostockich klinik, że nawet przeciwbólowych nie dają, ja się strasznie boję i odkładam z miesiąca na miesiąc

Gość

08-09-2014, 08:22
#7
a gdzie w Białymstoku robią histeroskopię od narkozą ja muszę wykonać miałam ale laparoskopię miałam robioną ok 1,5 roku temu więc pewnie samej histeroskopii pod narkozą mi nie zrobią, czytałam na forum białostockich klinik, że nawet przeciwbólowych nie dają, ja się strasznie boję i odkładam z miesiąca na miesiąc
Gość napisał(a):[quote=Gość]a gdzie w Białymstoku robią histeroskopię od narkozą ja muszę wykonać miałam ale laparoskopię miałam robioną ok 1,5 roku temu więc pewnie samej histeroskopii pod narkozą mi nie zrobią, czytałam na forum białostockich klinik, że nawet przeciwbólowych nie dają, ja się strasznie boję i odkładam z miesiąca na miesiąc [/quote]Gdzie tak czytałaś?Bez przesadyKoleżanka miała histeroskopię i było znieczulenie ogólne.I ja i Ona Szpital Kliniczny.Mama miała w Ostrołęce ale już od góry założoną jako histeroskopia operacyjna i też miała pełną narkozę.Zapewne mylisz z HSG, tą są dwa różne zabiegi, tu jest sprawdzana tylko drożność jajowodów pod kontrastem. Jest to oczywiście bez znieczulenia.

Gość

08-09-2014, 08:37
#8
[quote=Gość]a gdzie w Białymstoku robią histeroskopię od narkozą ja muszę wykonać miałam ale laparoskopię miałam robioną ok 1,5 roku temu więc pewnie samej histeroskopii pod narkozą mi nie zrobią, czytałam na forum białostockich klinik, że nawet przeciwbólowych nie dają, ja się strasznie boję i odkładam z miesiąca na miesiąc [/quote]Gdzie tak czytałaś?Bez przesadyKoleżanka miała histeroskopię i było znieczulenie ogólne.I ja i Ona Szpital Kliniczny.Mama miała w Ostrołęce ale już od góry założoną jako histeroskopia operacyjna i też miała pełną narkozę.Zapewne mylisz z HSG, tą są dwa różne zabiegi, tu jest sprawdzana tylko drożność jajowodów pod kontrastem. Jest to oczywiście bez znieczulenia.
malina napisał(a):Tak się zastanawiam bo mi termin histeroskopii diagnostycznej przypada na około 13 dzień cyklu??? Czy mogą mi odmówić wykonania tego zbiegu, czy nie będzie już za późno?????????  

malina

Wpisów: 4
Dołączył: 19.02.2012
09-09-2014, 14:58
#9
Tak się zastanawiam bo mi termin histeroskopii diagnostycznej przypada na około 13 dzień cyklu??? Czy mogą mi odmówić wykonania tego zbiegu, czy nie będzie już za późno?????????  
Gość napisał(a):[quote=malina]Tak się zastanawiam bo mi termin histeroskopii diagnostycznej przypada na około 13 dzień cyklu??? Czy mogą mi odmówić wykonania tego zbiegu, czy nie będzie już za późno?????????  [/quote]Zależy kiedy masz owulację ale w 13dc jest już pewne ryzyko ewentualnej ciąży, mogą Ci odmówić.Ale czemu masz taki sztywny termin?Ja po prostu musiałam zgłosić się w 8dc a w 9dc zabieg

Gość

09-09-2014, 20:35
#10
[quote=malina]Tak się zastanawiam bo mi termin histeroskopii diagnostycznej przypada na około 13 dzień cyklu??? Czy mogą mi odmówić wykonania tego zbiegu, czy nie będzie już za późno?????????  [/quote]Zależy kiedy masz owulację ale w 13dc jest już pewne ryzyko ewentualnej ciąży, mogą Ci odmówić.Ale czemu masz taki sztywny termin?Ja po prostu musiałam zgłosić się w 8dc a w 9dc zabieg
malina napisał(a):Właśnie owulację mam 13, 14 dzień cyklu. A z terminem to wyszło dlatego tak, że w gabinecie u gin wyliczałam na szybkiego kiedy następna @. Dopiero w domu dokładnie doliczyłam się.  Zobaczymy jak wyjdzie tak, że @ dostanę np dzień wcześniej to zadzwonię do swojego gin co mam zrobić? Czy jest szansa, zeby dzień lub dwa przybliżyć zabieg i tyle. A co do ewentualnej ciąży, to jak babka w szpitalu mnie zapisywała to podkreśliła mi, żeby się po @ nie przytulać z mężem. Chyba sumienie nie pozwoliłoby mi iść na zabieg nie mając sto procent pewności, że ciąży nie ma. Mimo wszystko czekam na kontakt osoby, która miała histeroskopię w Ostrołęce. Pozdrawiam.  

malina

Wpisów: 4
Dołączył: 19.02.2012
10-09-2014, 09:01
#11
Właśnie owulację mam 13, 14 dzień cyklu. A z terminem to wyszło dlatego tak, że w gabinecie u gin wyliczałam na szybkiego kiedy następna @. Dopiero w domu dokładnie doliczyłam się.  Zobaczymy jak wyjdzie tak, że @ dostanę np dzień wcześniej to zadzwonię do swojego gin co mam zrobić? Czy jest szansa, zeby dzień lub dwa przybliżyć zabieg i tyle. A co do ewentualnej ciąży, to jak babka w szpitalu mnie zapisywała to podkreśliła mi, żeby się po @ nie przytulać z mężem. Chyba sumienie nie pozwoliłoby mi iść na zabieg nie mając sto procent pewności, że ciąży nie ma. Mimo wszystko czekam na kontakt osoby, która miała histeroskopię w Ostrołęce. Pozdrawiam.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów