DR. WIKARSKi , prowadzenie ciąży !

Założony przez teoretycznie
strony: 1
teoretycznie napisał(a):Witam. Czy któraś prowadziła ciąże u dr.Wikarskiego? Możliwe , że był już taki temat ale bardzo mi zależy na Waszej odpowiedzi. Jest to moja pierwsza ciąża , jestem młodą kobietę w 16 tyg ciąży no i niestety panikarą . Do tej pory chodziłam do dr.Niewiśnkiego , ale po negatywnych opiniach na jego temat zdecydowałam się przepisać i wybrałam doktora Wikarskiego? Czy słusznie ?

teoretycznie

Wpisów: 1
Dołączył: 22.07.2014
22-07-2014, 11:58
#1
Witam. Czy któraś prowadziła ciąże u dr.Wikarskiego? Możliwe , że był już taki temat ale bardzo mi zależy na Waszej odpowiedzi. Jest to moja pierwsza ciąża , jestem młodą kobietę w 16 tyg ciąży no i niestety panikarą . Do tej pory chodziłam do dr.Niewiśnkiego , ale po negatywnych opiniach na jego temat zdecydowałam się przepisać i wybrałam doktora Wikarskiego? Czy słusznie ?
Gość napisał(a):Dr. Wikarski bardzo miły lekarz tylko teraz to już jest starszy pan. Ja prowadziłam u niego dwie ciążę i byłam zadowolona. A teraz polecam bardzo dr.Pawełek

Gość

26-02-2015, 21:27
#2
Dr. Wikarski bardzo miły lekarz tylko teraz to już jest starszy pan. Ja prowadziłam u niego dwie ciążę i byłam zadowolona. A teraz polecam bardzo dr.Pawełek
Gość napisał(a):Również polecam dr Piotra Pawełka

Gość

13-04-2016, 19:09
#3
Również polecam dr Piotra Pawełka
olczi napisał(a):slyszalas opinie ale czy tobie rowniez nie odpowiadal? ja polecam dr Pawełka jak moje przedmówczynie.

olczi

Wpisów: 3
Dołączył: 02.11.2017
02-11-2017, 14:05
#4
slyszalas opinie ale czy tobie rowniez nie odpowiadal? ja polecam dr Pawełka jak moje przedmówczynie.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów