skierowanie

Założony przez marcysia
strony: 1
marcysia napisał(a):Chciałam się zapytać, czy jest tu jakaś Pani co miała skierowanie od Jankowskiego do szpitala na laproskopię?  

marcysia

Wpisów: 5
Dołączył: 17.04.2013
04-03-2014, 13:03
#1
Chciałam się zapytać, czy jest tu jakaś Pani co miała skierowanie od Jankowskiego do szpitala na laproskopię?  
Gość napisał(a):Za parę dni mam wizytę w poradni anestezjologicznej przed laparoskopią. Chciałam się zapytać Pani która miała robioną laparo w Ostrołęce. Czy do przyjęcia do szpitala na laparoskopię potrzebny jest dokument z wykonanej cytologii. Ja miałam robioną niecały rok temu ale dokumentu nie mam. Został u lekarza do którego niestety mam prawie 200 km. Jeśli któraś Pani jest w stanie odpowiedzieć to bardzo proszę. Z góry dziękuję.  

Gość

16-03-2014, 19:20
#2
Za parę dni mam wizytę w poradni anestezjologicznej przed laparoskopią. Chciałam się zapytać Pani która miała robioną laparo w Ostrołęce. Czy do przyjęcia do szpitala na laparoskopię potrzebny jest dokument z wykonanej cytologii. Ja miałam robioną niecały rok temu ale dokumentu nie mam. Został u lekarza do którego niestety mam prawie 200 km. Jeśli któraś Pani jest w stanie odpowiedzieć to bardzo proszę. Z góry dziękuję.  
Gość napisał(a):Mialam robiona laparoskopie 3 lata temu i nie wymagano ode mnie wyników cytologii. Sam zabieg jest do przeżycia{usmiech}  

Gość

19-03-2014, 15:28
#3
Mialam robiona laparoskopie 3 lata temu i nie wymagano ode mnie wyników cytologii. Sam zabieg jest do przeżycia{usmiech}  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów