SALON SUKIEN ŚLUBNYCH

Założony przez TellMeWhy
strony: 1
TellMeWhy napisał(a):Który salon w Ostrołęce lub okolicy jest wart uwagi dla przyszłej Panny Młodej? {co}

TellMeWhy

Wpisów: 13
Dołączył: 11.08.2011
06-02-2014, 23:11
#1
Który salon w Ostrołęce lub okolicy jest wart uwagi dla przyszłej Panny Młodej? {co}
Gość napisał(a):Ja osobiście mogę polecić salon Margaret przy postoju taksówek na przeciwko dworca autobusowego. Sama tam kupiłam sukienkę. Kogo nie zapytałam gdzie wybierał sukienkę wszyscy polecali mi właśnie ten salon i nie zawiodłam się. Przede wszystkim miła obsługa i nic na siłę

Gość

07-02-2014, 12:59
#2
Ja osobiście mogę polecić salon Margaret przy postoju taksówek na przeciwko dworca autobusowego. Sama tam kupiłam sukienkę. Kogo nie zapytałam gdzie wybierał sukienkę wszyscy polecali mi właśnie ten salon i nie zawiodłam się. Przede wszystkim miła obsługa i nic na siłę
Gość napisał(a):Ja polecam salon LORENA w kupcu, Bardzo duży wybór sukien:) Miła obsługa, potrafią doradzić i dobrać idealną suknię.

Gość

06-05-2014, 17:44
#3
Ja polecam salon LORENA w kupcu, Bardzo duży wybór sukien:) Miła obsługa, potrafią doradzić i dobrać idealną suknię.
Gość napisał(a):Szukając  sukni ślubnej  obeszłam wszystkie salony  w Oce, jednak najbardziej profesjonalna i fachowa obsługa jak i przepiękne suknie ślubne są  w salonie "Elissa" u Pani Elżbiety Jankowskiej. Salon znajduje się na górze w kupcu. Naprawdę polecam wszystkim pannom młodym.{usmiech}{ok}

Gość

08-05-2014, 14:40
#4
Szukając  sukni ślubnej  obeszłam wszystkie salony  w Oce, jednak najbardziej profesjonalna i fachowa obsługa jak i przepiękne suknie ślubne są  w salonie "Elissa" u Pani Elżbiety Jankowskiej. Salon znajduje się na górze w kupcu. Naprawdę polecam wszystkim pannom młodym.{usmiech}{ok}
Gość napisał(a):Reklama dźwignią handlu, tylko wolę zamieścić ogłoszenie niż kompromitowac się na internecie.

Gość

09-05-2014, 22:52
#5
Reklama dźwignią handlu, tylko wolę zamieścić ogłoszenie niż kompromitowac się na internecie.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów