Ekipa budowlana z Ostrołęki i okolic

Założony przez centy79
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Witam, przyłączam się.Również polecam firmę Pana Darka inwestycja zakończona , polecam każdemu.Klaudia  

Gość

17-08-2014, 21:51
#1
Witam, przyłączam się.Również polecam firmę Pana Darka inwestycja zakończona , polecam każdemu.Klaudia  
Gość napisał(a):Czy ktoś współpracował z firmą LUX HOME? Czy można tej firmie powierzyć budowę SSO?

Gość

24-09-2014, 17:22
#2
Czy ktoś współpracował z firmą LUX HOME? Czy można tej firmie powierzyć budowę SSO?
Gość napisał(a):Sprawdz opinie o firmie , oraz zobacz realizacje ich , jeśli mają stronę www? zobacz jak budują.Ja nie miałem współpracy z nimi więc nie wiem kiedyś robili oferte na budowę ale była za droga.

Gość

25-09-2014, 12:06
#3
Sprawdz opinie o firmie , oraz zobacz realizacje ich , jeśli mają stronę www? zobacz jak budują.Ja nie miałem współpracy z nimi więc nie wiem kiedyś robili oferte na budowę ale była za droga.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Sprawdz opinie o firmie , oraz zobacz realizacje ich , jeśli mają stronę www? zobacz jak budują.Ja nie miałem współpracy z nimi więc nie wiem kiedyś robili oferte na budowę ale była za droga. [/quote]Dzięki za info :) Czy możesz podzielić się informacją z usług, której firmy korzystałeś? Czy dużą różnicę cenową miałeś w wycenach? Chodzi mi tylko o firmy.

Gość

25-09-2014, 13:28
#4
[quote=Gość]Sprawdz opinie o firmie , oraz zobacz realizacje ich , jeśli mają stronę www? zobacz jak budują.Ja nie miałem współpracy z nimi więc nie wiem kiedyś robili oferte na budowę ale była za droga. [/quote]Dzięki za info :) Czy możesz podzielić się informacją z usług, której firmy korzystałeś? Czy dużą różnicę cenową miałeś w wycenach? Chodzi mi tylko o firmy.
Gość napisał(a):Podam Ci trzy przykłady bo reszty nie brałem pod uwagę , ponieważ nie mieli co pokazać ani zdjęć ,ani strony nic.Więc pierwsza cena za sso była 158 tyś , druga 161 tyś , no i trzecia  droższa 201 tyś .Wszystko było z materiałem bo o taką firmę mi chodziło.Została wybrana ta po środku.Jeszcze jedna podpowiedz niech Ci dadzą zakres prac , bo znajomej budowała firma cena atrakcyjna była bardzo ale kilka rzeczy nie było w liczone i suma {zdziwko}.Więc dobra umowa, zakres prac no i jeśłi z materiałem to wykaz jaki ona ma być w danej cenie.

Gość

26-09-2014, 23:37
#5
Podam Ci trzy przykłady bo reszty nie brałem pod uwagę , ponieważ nie mieli co pokazać ani zdjęć ,ani strony nic.Więc pierwsza cena za sso była 158 tyś , druga 161 tyś , no i trzecia  droższa 201 tyś .Wszystko było z materiałem bo o taką firmę mi chodziło.Została wybrana ta po środku.Jeszcze jedna podpowiedz niech Ci dadzą zakres prac , bo znajomej budowała firma cena atrakcyjna była bardzo ale kilka rzeczy nie było w liczone i suma {zdziwko}.Więc dobra umowa, zakres prac no i jeśłi z materiałem to wykaz jaki ona ma być w danej cenie.
Gość napisał(a):znacie kogoś od rekuperacji, solarów itp ?? z doświadczeniem oczywiście a nie z wiedzą teoretyczną

Gość

29-09-2014, 15:13
#6
znacie kogoś od rekuperacji, solarów itp ?? z doświadczeniem oczywiście a nie z wiedzą teoretyczną
Gość napisał(a):nie pomogę Ci , nie znam nikogo ale po pytam się i jak coś to napiszę :)

Gość

30-09-2014, 23:21
#7
nie pomogę Ci , nie znam nikogo ale po pytam się i jak coś to napiszę :)
Gość napisał(a):acha

Gość

28-10-2014, 08:29
#8
acha
Gość napisał(a):Hej. {usmiech}Zajrzyj na stronę www.zamowusluge.pl, znajdą dla Ciebie ofertę za free. Pzdr Krzysiek[img]http://zamowusluge.pl/wp-content/uploads/2015/0 4/logozamowusluge.png[/img]

Gość

10-05-2015, 00:29
#9
Hej. {usmiech}Zajrzyj na stronę www.zamowusluge.pl, znajdą dla Ciebie ofertę za free. Pzdr Krzysiek[img]http://zamowusluge.pl/wp-content/uploads/2015/0 4/logozamowusluge.png[/img]
Gość napisał(a):O matko żeby tak ludzie pisali co się dzieje na naszych budowach.

Gość

23-02-2016, 21:37
#10
O matko żeby tak ludzie pisali co się dzieje na naszych budowach.

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów