Ekipa budowlana z Ostrołęki i okolic

Założony przez centy79
strony: 1 2 dalej
centy79 napisał(a):Kto zna dobrą i sprawdzoną ekipe do budowy domu??

centy79

Wpisów: 7
Dołączył: 05.01.2010
23-01-2014, 19:02
#1
Kto zna dobrą i sprawdzoną ekipe do budowy domu??
Gość napisał(a):Witam mogę polecić Ci firmę , która u nas budowała dom dwa lata temu, wykonali terminowo i co najważniejsze wszystko zgodnie z projektem mury proste i winkle również .Mieliśmy kierownika budowy jak i inspektora nadzoru , którzy sprawdzali pod koniec budowy.Przede wszystkim nie pijący alkoholu a szef firmy doglądał wszystkich szczegółów i zaopatrywał budowę w materiały bo my nie mieliśmy na to czasu.Jak będziesz chciała to podaj maila do siebie to Ci podam namiary.Nie chcę aby wyszło ,że tu robię komuś reklamę.Pozdrawiam

Gość

24-01-2014, 18:14
#2
Witam mogę polecić Ci firmę , która u nas budowała dom dwa lata temu, wykonali terminowo i co najważniejsze wszystko zgodnie z projektem mury proste i winkle również .Mieliśmy kierownika budowy jak i inspektora nadzoru , którzy sprawdzali pod koniec budowy.Przede wszystkim nie pijący alkoholu a szef firmy doglądał wszystkich szczegółów i zaopatrywał budowę w materiały bo my nie mieliśmy na to czasu.Jak będziesz chciała to podaj maila do siebie to Ci podam namiary.Nie chcę aby wyszło ,że tu robię komuś reklamę.Pozdrawiam
Gość napisał(a):prosze o maila i dam adres i numer telefonu

Gość

27-01-2014, 11:25
#3
prosze o maila i dam adres i numer telefonu
Gość napisał(a):[quote=Gość]prosze o maila i dam adres i numer telefonu [/quote] zapomniałem dodać ze to mój email ab76@o2.pl

Gość

27-01-2014, 11:26
#4
[quote=Gość]prosze o maila i dam adres i numer telefonu [/quote] zapomniałem dodać ze to mój email ab76@o2.pl
Gość napisał(a):witaj juz wysłałam Ci maila z numerem tel, jak i maila.pozdrawiam

Gość

29-01-2014, 09:10
#5
witaj juz wysłałam Ci maila z numerem tel, jak i maila.pozdrawiam
Gość napisał(a):a znacie może sprawdzoną ekipe od dachów i montażu okien dachowych?  

Gość

13-02-2014, 17:52
#6
a znacie może sprawdzoną ekipe od dachów i montażu okien dachowych?  
Gość napisał(a):Unikajcie przede wszystkim Hydraulika Jana D. z Kadzidła.W Tygodniku był artykuł o nim.Partacz jakiego mało.Taki mały z metra cięty i wszystko wie

Gość

15-02-2014, 10:21
#7
Unikajcie przede wszystkim Hydraulika Jana D. z Kadzidła.W Tygodniku był artykuł o nim.Partacz jakiego mało.Taki mały z metra cięty i wszystko wie
Gość napisał(a):Unikajcie przede wszystkim Hydraulika Jana D. z Kadzidła.W Tygodniku był artykuł o nim.Partacz jakiego mało.Taki mały z metra cięty i wszystko wie

Gość

15-02-2014, 10:22
#8
Unikajcie przede wszystkim Hydraulika Jana D. z Kadzidła.W Tygodniku był artykuł o nim.Partacz jakiego mało.Taki mały z metra cięty i wszystko wie
Gość napisał(a):dzięki za ostrzeżenie , a co do dachu to nie znam dobrego fachowca , jak coś to mogę polecić firmę do budowy domu sso.pozdrawiam

Gość

19-02-2014, 14:26
#9
dzięki za ostrzeżenie , a co do dachu to nie znam dobrego fachowca , jak coś to mogę polecić firmę do budowy domu sso.pozdrawiam
Gość napisał(a):mi polecają Pana Kaczkowskiego do SSO. Znacie? A co sądzicie o firmie Profi ?

Gość

19-02-2014, 21:17
#10
mi polecają Pana Kaczkowskiego do SSO. Znacie? A co sądzicie o firmie Profi ?
Gość napisał(a):Ja polecam Pana Mirosława Dzięgielewskiego. Stawiał mi dom od podstaw wraz z przykryciem. Żadnej fuszerki jak trzeba to zawsze doradzi.

Gość

20-02-2014, 10:44
#11
Ja polecam Pana Mirosława Dzięgielewskiego. Stawiał mi dom od podstaw wraz z przykryciem. Żadnej fuszerki jak trzeba to zawsze doradzi.
Gość napisał(a):podbijam temat  

Gość

22-02-2014, 20:34
#12
podbijam temat  
Gość napisał(a):podbijam temat  

Gość

22-02-2014, 20:34
#13
podbijam temat  
Gość napisał(a):[quote=Gość]podbijam temat  [/quote]Wysoko ?

Gość

23-02-2014, 08:57
#14
[quote=Gość]podbijam temat  [/quote]Wysoko ?
Gość napisał(a):[quote=Gość]mi polecają Pana Kaczkowskiego do SSO. Znacie? A co sądzicie o firmie Profi ? [/quote]Witam , ja nie znam bo w tej dziedzinie ciężko o fachowca , jak nie piją to partacze, albo budują dom nie wiadomo ile ,nie znając terminu.Ja dostałam namiary od znajomej na firmę , której budowali dom ,porozmawiałam zobaczyłam i podpisałam umowę.Oczywiście budowała zakończyła się przed czasem , który był ustalony,ściany proste bez fuszerek, i takie firmy to zawsze znajdą klienta.:), a teraz szukam firmy do  tynku cementowo-wapiennego ,.

Gość

24-02-2014, 10:36
#15
[quote=Gość]mi polecają Pana Kaczkowskiego do SSO. Znacie? A co sądzicie o firmie Profi ? [/quote]Witam , ja nie znam bo w tej dziedzinie ciężko o fachowca , jak nie piją to partacze, albo budują dom nie wiadomo ile ,nie znając terminu.Ja dostałam namiary od znajomej na firmę , której budowali dom ,porozmawiałam zobaczyłam i podpisałam umowę.Oczywiście budowała zakończyła się przed czasem , który był ustalony,ściany proste bez fuszerek, i takie firmy to zawsze znajdą klienta.:), a teraz szukam firmy do  tynku cementowo-wapiennego ,.
Gość napisał(a):to może podaj namiar na nich lub telefon. chętnie skorzystam z takich usług. Pozdr

Gość

10-03-2014, 14:49
#16
to może podaj namiar na nich lub telefon. chętnie skorzystam z takich usług. Pozdr
Gość napisał(a):[quote=Gość]to może podaj namiar na nich lub telefon. chętnie skorzystam z takich usług. Pozdr [/quote]zawsze możesz zadzwonić ,porozmawiać ,spotkać się dam Ci tel; 505-327-772 , powołaj się na mnie Dagmara że poleciła to zawsze inaczej.{usmiech}.pozdrawiam

Gość

15-03-2014, 12:02
#17
[quote=Gość]to może podaj namiar na nich lub telefon. chętnie skorzystam z takich usług. Pozdr [/quote]zawsze możesz zadzwonić ,porozmawiać ,spotkać się dam Ci tel; 505-327-772 , powołaj się na mnie Dagmara że poleciła to zawsze inaczej.{usmiech}.pozdrawiam
Gość napisał(a):dzięki za namiar ja również zadzwonię i zobaczymy co dalej {usmiech}

Gość

25-03-2014, 09:00
#18
dzięki za namiar ja również zadzwonię i zobaczymy co dalej {usmiech}
Gość napisał(a):Ja tez polecam Pana Darka tel;505-327-772 super ekipa.pozdrawiam{ok}

Gość

09-04-2014, 11:12
#19
Ja tez polecam Pana Darka tel;505-327-772 super ekipa.pozdrawiam{ok}
Gość napisał(a):Ja również polecam Pana Darka do budowy domu , oto mail;darek.budowa@interia.pl.  

Gość

21-06-2014, 10:53
#20
Ja również polecam Pana Darka do budowy domu , oto mail;darek.budowa@interia.pl.  

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów