Chirurg stomatologiczny ?

Założony przez apollo_apollo
strony: 1
apollo_apollo napisał(a):Gdzie można uzyskać pomoc w cięższym przypadku usunięcia zęba i z "dobrym" znieczuleniem?

apollo_apollo

Wpisów: 1
Dołączył: 26.12.2013
26-12-2013, 12:17
#1
Gdzie można uzyskać pomoc w cięższym przypadku usunięcia zęba i z "dobrym" znieczuleniem?
Gość napisał(a):dr. Merkiewicz - Przasnysz

Gość

27-12-2013, 15:21
#2
dr. Merkiewicz - Przasnysz
Gość napisał(a):W Ostrołęce nie ma dobrego chirurga stomatologicznego?

Gość

28-12-2013, 09:55
#3
W Ostrołęce nie ma dobrego chirurga stomatologicznego?
Gość napisał(a):nie ma dobrych, sama jestem po 4 zabiegach chirurgicznych, więc wcześniej zrobiłam dobry wywiad, polecam szpital kliniczny w białymstoku.

Gość

28-12-2013, 13:43
#4
nie ma dobrych, sama jestem po 4 zabiegach chirurgicznych, więc wcześniej zrobiłam dobry wywiad, polecam szpital kliniczny w białymstoku.
Gość napisał(a):a ja polecam  lek. dent. Cezary Pakuła, przyjmuje w Ostrołęce ul. Piłsudskiego 40A

Gość

28-12-2013, 15:16
#5
a ja polecam  lek. dent. Cezary Pakuła, przyjmuje w Ostrołęce ul. Piłsudskiego 40A
Gość napisał(a):[quote=Gość]W Ostrołęce nie ma dobrego chirurga stomatologicznego? [/quote]Jest Pan suchecki ,jeśli dobrze pamietam 11-go Listopada, byłem z zebem madrości ,usuniety w 30 sekund .

Gość

03-01-2014, 21:31
#6
[quote=Gość]W Ostrołęce nie ma dobrego chirurga stomatologicznego? [/quote]Jest Pan suchecki ,jeśli dobrze pamietam 11-go Listopada, byłem z zebem madrości ,usuniety w 30 sekund .
Gość napisał(a):[quote=apollo_apollo]Gdzie można uzyskać pomoc w cięższym przypadku usunięcia zęba i z "dobrym" znieczuleniem? [/quote]Polecam również dr. Kowalczyk ,ul. Kościuszki w Meditrans na górze.

Gość

03-01-2014, 21:34
#7
[quote=apollo_apollo]Gdzie można uzyskać pomoc w cięższym przypadku usunięcia zęba i z "dobrym" znieczuleniem? [/quote]Polecam również dr. Kowalczyk ,ul. Kościuszki w Meditrans na górze.
Gość napisał(a):Suchcicki w wieżowcu, w Myszyńcu jest chirurg w As-dental

Gość

03-01-2014, 22:34
#8
Suchcicki w wieżowcu, w Myszyńcu jest chirurg w As-dental

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów