Biedronka w Kadzidle

Założony przez Guzik
strony: 1 2 dalej
Guzik napisał(a):Już niebawem będziemy mogli robić zakupy w Biedronce w Kadzidle.Za chwilę zostanie otwarty jeszcze jeden obiekt handlowy.Czy ktoś wie jaki sklep będzie się tam znajdował?Ciekawi mnie wasza opinia. Dobrze to czy źle, że Biedronka sobie w Kadzidle będzie. Z całą pewnością pojawienie jej odczują inni lokalni sprzedawcy.

Guzik

Wpisów: 2
Dołączył: 19.11.2013
19-11-2013, 16:32
#1
Już niebawem będziemy mogli robić zakupy w Biedronce w Kadzidle.Za chwilę zostanie otwarty jeszcze jeden obiekt handlowy.Czy ktoś wie jaki sklep będzie się tam znajdował?Ciekawi mnie wasza opinia. Dobrze to czy źle, że Biedronka sobie w Kadzidle będzie. Z całą pewnością pojawienie jej odczują inni lokalni sprzedawcy.
Gość napisał(a):niezła jazda,tłumy ludzi, parking zapchany

Gość

22-11-2013, 16:02
#2
niezła jazda,tłumy ludzi, parking zapchany
Gość napisał(a):Kadzidło puchnie z dumy!{diabelek}

Gość

22-11-2013, 18:12
#3
Kadzidło puchnie z dumy!{diabelek}
Gość napisał(a):powiem wam że jestem w szokunie myślałem że biedronka będzie się cieszyć taką popularnością w kadzidlew innych sklepach zrobiło się pustawo

Gość

03-12-2013, 14:44
#4
powiem wam że jestem w szokunie myślałem że biedronka będzie się cieszyć taką popularnością w kadzidlew innych sklepach zrobiło się pustawo
Gość napisał(a):[quote=Gość]powiem wam że jestem w szokunie myślałem że biedronka będzie się cieszyć taką popularnością w kadzidlew innych sklepach zrobiło się pustawo [/quote]Też mi nowość,nie od dziś wiadomo,że Polak jest głupi.Po co ma zarobić sąsiad,niech zarobi portugalczyk,holender itp.

Gość

11-12-2013, 10:07
#5
[quote=Gość]powiem wam że jestem w szokunie myślałem że biedronka będzie się cieszyć taką popularnością w kadzidlew innych sklepach zrobiło się pustawo [/quote]Też mi nowość,nie od dziś wiadomo,że Polak jest głupi.Po co ma zarobić sąsiad,niech zarobi portugalczyk,holender itp.
Gość napisał(a):to niech sąsiad będzie mądry przed szkodą i obniży ceny. Miał na to wiele czasu.

Gość

11-12-2013, 14:14
#6
to niech sąsiad będzie mądry przed szkodą i obniży ceny. Miał na to wiele czasu.
Gość napisał(a):masowa głupota w całym kraju :)

Gość

11-12-2013, 14:16
#7
masowa głupota w całym kraju :)
Gość napisał(a):nie masowa głupota tylko wolny rynek i nie" ten kraj"tylko mój kraj-Polska.Jak ci się nie podoba to wyjedź do Niemiec,granice otwarte,tam są lepsze zarobki,jasne?

Gość

12-12-2013, 10:54
#8
nie masowa głupota tylko wolny rynek i nie" ten kraj"tylko mój kraj-Polska.Jak ci się nie podoba to wyjedź do Niemiec,granice otwarte,tam są lepsze zarobki,jasne?
Gość napisał(a):A Polak nie jest głupi co wielokrotnie udowodni w historii

Gość

12-12-2013, 10:56
#9
A Polak nie jest głupi co wielokrotnie udowodni w historii
Gość napisał(a):[quote=Gość]nie masowa głupota tylko wolny rynek i nie" ten kraj"tylko mój kraj-Polska.Jak ci się nie podoba to wyjedź do Niemiec,granice otwarte,tam są lepsze zarobki,jasne? [/quote]"Wolny rynek"?Czytałem w książkach o czymś takim,w zaciszu biblioteki wydaje się to remedium na wszystko.Jednak w realnym świecie wolny rynek NIE ISTNIEJE,a nie każda regulacja jest zła.Państwo MA narzędzia obrony swoich podatników-dlaczego tego nie robi?Aby od wyborów do wyborów-a ulotki kosztują.Wiem,temat jest trudny i to nie tylko polski problem.ps.Apropos wyborów konsumenckich,siedzimy u kolegi w domu "na grilu"podaję znajomemu z Danii polskie piwo,on grzecznie mówi"dziękuję,ale ja piję TYLKO Heinekena".

Gość

12-12-2013, 14:58
#10
[quote=Gość]nie masowa głupota tylko wolny rynek i nie" ten kraj"tylko mój kraj-Polska.Jak ci się nie podoba to wyjedź do Niemiec,granice otwarte,tam są lepsze zarobki,jasne? [/quote]"Wolny rynek"?Czytałem w książkach o czymś takim,w zaciszu biblioteki wydaje się to remedium na wszystko.Jednak w realnym świecie wolny rynek NIE ISTNIEJE,a nie każda regulacja jest zła.Państwo MA narzędzia obrony swoich podatników-dlaczego tego nie robi?Aby od wyborów do wyborów-a ulotki kosztują.Wiem,temat jest trudny i to nie tylko polski problem.ps.Apropos wyborów konsumenckich,siedzimy u kolegi w domu "na grilu"podaję znajomemu z Danii polskie piwo,on grzecznie mówi"dziękuję,ale ja piję TYLKO Heinekena".
Gość napisał(a):Czy to ty Guzik? Tu przyszłaś się błaźnić?{diabelek}Jakie to polskie piwo serwowałaś Duńczykowi?Pamiętasz markę?

Gość

12-12-2013, 15:38
#11
Czy to ty Guzik? Tu przyszłaś się błaźnić?{diabelek}Jakie to polskie piwo serwowałaś Duńczykowi?Pamiętasz markę?
Gość napisał(a):Krzysiek odpocznij chłopcze bo te wino z tych twoich malin ci mózg wypala.

Gość

12-12-2013, 15:52
#12
Krzysiek odpocznij chłopcze bo te wino z tych twoich malin ci mózg wypala.
Gość napisał(a):pocałuj mnie w rzyć chłopcze {diabelek}nie jestem Krzyśkiem{diabelek} tylko kompletny kretyn mógłby sądzić,że przyszły wójt takie dialogi na cztery nogi by na forum prowadził,logiczne więc,że jestes kompletnym kretynem{diabelek}chłopcze{diabelek}

Gość

12-12-2013, 17:08
#13
pocałuj mnie w rzyć chłopcze {diabelek}nie jestem Krzyśkiem{diabelek} tylko kompletny kretyn mógłby sądzić,że przyszły wójt takie dialogi na cztery nogi by na forum prowadził,logiczne więc,że jestes kompletnym kretynem{diabelek}chłopcze{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Krzysiek odpocznij chłopcze bo te wino z tych twoich malin ci mózg wypala. [/quote]Piłeś?Nie jedź!Nie piłeś? To nie pier..l {diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

12-12-2013, 17:10
#14
[quote=Gość]Krzysiek odpocznij chłopcze bo te wino z tych twoich malin ci mózg wypala. [/quote]Piłeś?Nie jedź!Nie piłeś? To nie pier..l {diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):moze nie wszyscy cie znaja, ale ci ktorzy cie znaja to wiedza krzysiek ze to tylko ty jestes zdolny takie glupoty wypisywac na forum

Gość

12-12-2013, 21:46
#15
moze nie wszyscy cie znaja, ale ci ktorzy cie znaja to wiedza krzysiek ze to tylko ty jestes zdolny takie glupoty wypisywac na forum
Gość napisał(a):a ty Guzik wiesz{diabelek}dwie dziurki ha ha ha  

Gość

12-12-2013, 22:40
#16
a ty Guzik wiesz{diabelek}dwie dziurki ha ha ha  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy to ty Guzik? Tu przyszłaś się błaźnić?{diabelek}Jakie to polskie piwo serwowałaś Duńczykowi?Pamiętasz markę? [/quote]SerwowaŁEM "Nałęczowskie", browar Jagiełło z  Chełma robi,polecam,mózgu nie wypali co może być wadą dla niektórych, tanie nie jest.  

Gość

13-12-2013, 10:21
#17
[quote=Gość]Czy to ty Guzik? Tu przyszłaś się błaźnić?{diabelek}Jakie to polskie piwo serwowałaś Duńczykowi?Pamiętasz markę? [/quote]SerwowaŁEM "Nałęczowskie", browar Jagiełło z  Chełma robi,polecam,mózgu nie wypali co może być wadą dla niektórych, tanie nie jest.  
Gość napisał(a):miał chłop rację,to szczyny {diabelek}

Gość

13-12-2013, 14:53
#18
miał chłop rację,to szczyny {diabelek}
Gość napisał(a):przejeżdżałem dziś koło biedronki i zobaczyłem, że krzysiek  przy drodze stoi i za choinkę robi. gwiazdę ma na czapie, w rękach dwa worki, a na gałązkach delikatnych i młodych wiszą maliny jak najpiękniejsze ozdoby.Jade dalej a tu przy kościele stoi wielki dmuchany krzysiek i łopoce na wietrze, we mgle widać jego rumiane policzki

Gość

13-12-2013, 23:16
#19
przejeżdżałem dziś koło biedronki i zobaczyłem, że krzysiek  przy drodze stoi i za choinkę robi. gwiazdę ma na czapie, w rękach dwa worki, a na gałązkach delikatnych i młodych wiszą maliny jak najpiękniejsze ozdoby.Jade dalej a tu przy kościele stoi wielki dmuchany krzysiek i łopoce na wietrze, we mgle widać jego rumiane policzki
Gość napisał(a):wchodze na stronę i co? znowu krzysiek?kim jest ten facent? chyba nie pochodzi z kadzidła

Gość

13-12-2013, 23:19
#20
wchodze na stronę i co? znowu krzysiek?kim jest ten facent? chyba nie pochodzi z kadzidła

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów