laparoskopia

Założony przez marcysia
strony: 1
marcysia napisał(a):Mam pytanko, czy jest  ktoś zorientowany czy w ostrołęckim szpitalu, lekarze przeprowadzają laparoskopię ginekologiczną? Będę wdzięczna za informację.  

marcysia

Wpisów: 5
Dołączył: 17.04.2013
16-10-2013, 11:30
#1
Mam pytanko, czy jest  ktoś zorientowany czy w ostrołęckim szpitalu, lekarze przeprowadzają laparoskopię ginekologiczną? Będę wdzięczna za informację.  
Gość napisał(a):Nawet jak robią, to trzymaj się od ostrołęckiego szpitala z daleka

Gość

16-10-2013, 15:18
#2
Nawet jak robią, to trzymaj się od ostrołęckiego szpitala z daleka
Gość napisał(a):Nie pytałam się o opinie tylko czy wykonują laparoskopię ? Jak ktoś jest zorientowany to proszę o odpowiedź  

Gość

16-10-2013, 19:47
#3
Nie pytałam się o opinie tylko czy wykonują laparoskopię ? Jak ktoś jest zorientowany to proszę o odpowiedź  
Gość napisał(a):oczywiście,że laparoskopię wykonują bardzo dobrze!Mnie robił dr SZKÓŁKA i dr BUCIŃSKI-byłam zadowolona bo za 2 m/ce już byłam w ciąży! POZDRAWIAM ostrołęckich doktorów!DZIĘKUJĘ!

Gość

16-10-2013, 20:09
#4
oczywiście,że laparoskopię wykonują bardzo dobrze!Mnie robił dr SZKÓŁKA i dr BUCIŃSKI-byłam zadowolona bo za 2 m/ce już byłam w ciąży! POZDRAWIAM ostrołęckich doktorów!DZIĘKUJĘ!
Gość napisał(a):A mi jakieś 8 lat temu robił właśnie Buciński i stwierdził, że mam niedrożne jajowody. Po kilku latach i kolejnej laparoskopii wykonanej w Białymstoku okazało się, że są drożne, ale mocno poskręcane...

Gość

16-10-2013, 20:11
#5
A mi jakieś 8 lat temu robił właśnie Buciński i stwierdził, że mam niedrożne jajowody. Po kilku latach i kolejnej laparoskopii wykonanej w Białymstoku okazało się, że są drożne, ale mocno poskręcane...
Gość napisał(a):Witam laparoskopię miałam tydzień temu w naszym ostrołęckim szpitalu przez doktora Bucińskiego  niestety mam niedrożność obydwóch jajowodów.

Gość

16-10-2013, 21:51
#6
Witam laparoskopię miałam tydzień temu w naszym ostrołęckim szpitalu przez doktora Bucińskiego  niestety mam niedrożność obydwóch jajowodów.
marcysia napisał(a):Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi. A jeśli mogę zapytac to jaki lekarz was kierował na laparoskopię.

marcysia

Wpisów: 5
Dołączył: 17.04.2013
17-10-2013, 12:43
#7
Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi. A jeśli mogę zapytac to jaki lekarz was kierował na laparoskopię.
Gość napisał(a):Buciński mnie kierował na laparoskopię  

Gość

17-10-2013, 21:16
#8
Buciński mnie kierował na laparoskopię  
Gość napisał(a):to chyba nie jest ważne kto kieruje bo skierować może każdy lekarz gin nawet ten ,który nie pracuje w szpitalu i sam jej nie wykonuje;ważne żeby była dobrze wykonana!

Gość

18-10-2013, 15:21
#9
to chyba nie jest ważne kto kieruje bo skierować może każdy lekarz gin nawet ten ,który nie pracuje w szpitalu i sam jej nie wykonuje;ważne żeby była dobrze wykonana!

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów