UBRANKA DLA DZIECKA UŻYWAK

Założony przez beatarys2
strony: 1
beatarys2 napisał(a):Witam, wiecie gdzie można znaleść ubranka dla dzieci dobrej jakości? Nie stać mnie na nowe a chciałabym ładnie ubrać dzieci.Proszę o pomoc

beatarys2

Wpisów: 1
Dołączył: 26.09.2013
26-09-2013, 17:47
#1
Witam, wiecie gdzie można znaleść ubranka dla dzieci dobrej jakości? Nie stać mnie na nowe a chciałabym ładnie ubrać dzieci.Proszę o pomoc
Gość napisał(a):musisz pochodzić po ciuchlandach... jest ich sporo w oce w sumie trudno powiedziec gdzie konkretnie są najlepsze- asortyment się zmienia więc chyba sama musisz znaleźć najlepsze dla siebie miejsce :) poza tym w miarę ładne ubranka (jakościowo niezbyt dobre- ale biorąc pod uwagę ze dziecko ponosi je sezon to myślę że ok) można kupić w pepco- na Hallera w polo markecie ew. tako- galeria; allegro i moja ostrołęka- ogłoszenia

Gość

07-10-2013, 10:22
#2
musisz pochodzić po ciuchlandach... jest ich sporo w oce w sumie trudno powiedziec gdzie konkretnie są najlepsze- asortyment się zmienia więc chyba sama musisz znaleźć najlepsze dla siebie miejsce :) poza tym w miarę ładne ubranka (jakościowo niezbyt dobre- ale biorąc pod uwagę ze dziecko ponosi je sezon to myślę że ok) można kupić w pepco- na Hallera w polo markecie ew. tako- galeria; allegro i moja ostrołęka- ogłoszenia
Kot77 napisał(a):Fakt, w ciuchlandach najlepeij, al poszukaj też na stronach z ogłoszeniami. Tam często ludzie nawet oddają za darmo.

Kot77

Wpisów: 4
Dołączył: 19.08.2016
24-08-2016, 21:56
#3
Fakt, w ciuchlandach najlepeij, al poszukaj też na stronach z ogłoszeniami. Tam często ludzie nawet oddają za darmo.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów