Dobry kierownik budowy. Kogo polecacie?

Założony przez centy79
strony: 1
centy79 napisał(a):Witam poszukuje dobrego kierownika do budowy domu jednorodzinnego. Kogo możecie polecić?  

centy79

Wpisów: 7
Dołączył: 05.01.2010
25-08-2013, 17:33
#1
Witam poszukuje dobrego kierownika do budowy domu jednorodzinnego. Kogo możecie polecić?  
Gość napisał(a):Zależy co wymagasz od kierownika, jeżeli ma ci tylko podpisywać (czyt. jesteś wykonawcą to znajdziesz wielu).Jeżeli jesteś inwestorem i zależy Ci żeby przyjrzał się od czasu do czasu jak i co Ci robią to jest Jastrzębowska, z tego co wiem jak budowlańcy się dowiadują, że ona jest kierownikiem to trochę widać u nich obawy.Siedzi w Agromaszu.

Gość

26-08-2013, 21:33
#2
Zależy co wymagasz od kierownika, jeżeli ma ci tylko podpisywać (czyt. jesteś wykonawcą to znajdziesz wielu).Jeżeli jesteś inwestorem i zależy Ci żeby przyjrzał się od czasu do czasu jak i co Ci robią to jest Jastrzębowska, z tego co wiem jak budowlańcy się dowiadują, że ona jest kierownikiem to trochę widać u nich obawy.Siedzi w Agromaszu.
Gość napisał(a):Dzięki serdeczne za info. no właśnie chodzi mi o to żeby doglądała budowy, dom buduje pierwszy raz więc moja wiedza jest czysto teoretyczna i na pewno różni sie od praktyki. Potrzebuje zaufanej osoby która przypilnuje ekipy budowlanej a czasem doradzi jakieś rozwiązania. Czy mógłbyś podać jakiś namiar na tą Panią ?Pozdr

Gość

27-08-2013, 16:52
#3
Dzięki serdeczne za info. no właśnie chodzi mi o to żeby doglądała budowy, dom buduje pierwszy raz więc moja wiedza jest czysto teoretyczna i na pewno różni sie od praktyki. Potrzebuje zaufanej osoby która przypilnuje ekipy budowlanej a czasem doradzi jakieś rozwiązania. Czy mógłbyś podać jakiś namiar na tą Panią ?Pozdr
Gość napisał(a):U mnie budowę domku jednorodzinnego prowadziła Pani Patrycja. Kobieta ma odpowiednie wykształcenie oraz wiedzę w tym fachu. Polecam.  

Gość

04-09-2016, 20:56
#4
U mnie budowę domku jednorodzinnego prowadziła Pani Patrycja. Kobieta ma odpowiednie wykształcenie oraz wiedzę w tym fachu. Polecam.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów