internet mobilny w ostrolece - jaki polecacie ?

Założony przez przyszla_mama
strony: 1
przyszla_mama napisał(a):Hej . Mam pytanko. Jaki internet mobil polecacie? Cos do domu zeby sie nie przycinal i nie byl za drogi. Licze na wasze doswiadczenie i opinie

przyszla_mama

Wpisów: 4
Dołączył: 27.05.2013
25-06-2013, 12:13
#1
Hej . Mam pytanko. Jaki internet mobil polecacie? Cos do domu zeby sie nie przycinal i nie byl za drogi. Licze na wasze doswiadczenie i opinie
Gość napisał(a):tanio ale nie za szybko to aero 2 :)szybko, ale drogo i na ograniczonym terenie to lte z plusa, cyfrowego polsatu

Gość

25-06-2013, 13:02
#2
tanio ale nie za szybko to aero 2 :)szybko, ale drogo i na ograniczonym terenie to lte z plusa, cyfrowego polsatu
Bartol napisał(a):Aero to nie tylko tanio, co za darmo :) A tak to Play, iPlus są całkiem niezle

Bartol

Wpisów: 4
Dołączył: 23.07.2013
23-07-2013, 18:15
#3
Aero to nie tylko tanio, co za darmo :) A tak to Play, iPlus są całkiem niezle
Gość napisał(a):Najlepsze rozwiązanie - przynajmniej w orange. Wykupić pakiet na 6 GB za 6 złociszy, z telefonu zrobić router - i przy laptopie, czy tablecie "chulaj dusza, piekła nie ma"

Gość

25-07-2013, 19:38
#4
Najlepsze rozwiązanie - przynajmniej w orange. Wykupić pakiet na 6 GB za 6 złociszy, z telefonu zrobić router - i przy laptopie, czy tablecie "chulaj dusza, piekła nie ma"
Gość napisał(a):[quote=przyszla_mama]Hej . Mam pytanko. Jaki internet mobil polecacie? Cos do domu zeby sie nie przycinal i nie byl za drogi. Licze na wasze doswiadczenie i opinie [/quote] Ja wcześniej mobilnie używałem Pley , dobrze chodziło.

Gość

05-01-2014, 23:11
#5
[quote=przyszla_mama]Hej . Mam pytanko. Jaki internet mobil polecacie? Cos do domu zeby sie nie przycinal i nie byl za drogi. Licze na wasze doswiadczenie i opinie [/quote] Ja wcześniej mobilnie używałem Pley , dobrze chodziło.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów