Pomocy. Kosmetyczka która zna sie na wrastających paznokciach.

Założony przez dumihau
strony: 1
dumihau napisał(a):Zna ktoś dobrą kosmetyczkę, która może mi pomóc z wrastającym paznokciem ? Nie chcę narazie udawać się do chirurga, mam nadzieje że ktoś pomoże :)

dumihau

Wpisów: 1
Dołączył: 28.05.2013
28-05-2013, 16:30
#1
Zna ktoś dobrą kosmetyczkę, która może mi pomóc z wrastającym paznokciem ? Nie chcę narazie udawać się do chirurga, mam nadzieje że ktoś pomoże :)
Gość napisał(a):Idąc od ul.11Listopada po prawej stronie ul.Hallera, nad sklepem z uzywaną odzieżą jest specjalistka od takich rzeczy.Nie jest tania ale naprawdę zna się na rzeczy.

Gość

28-05-2013, 18:32
#2
Idąc od ul.11Listopada po prawej stronie ul.Hallera, nad sklepem z uzywaną odzieżą jest specjalistka od takich rzeczy.Nie jest tania ale naprawdę zna się na rzeczy.
Gość napisał(a):Idąc od ul.11Listopada po prawej stronie ul.Hallera, nad sklepem z uzywaną odzieżą jest specjalistka od takich rzeczy.Nie jest tania ale naprawdę zna się na rzeczy.

Gość

28-05-2013, 18:32
#3
Idąc od ul.11Listopada po prawej stronie ul.Hallera, nad sklepem z uzywaną odzieżą jest specjalistka od takich rzeczy.Nie jest tania ale naprawdę zna się na rzeczy.
Gość napisał(a):reklama w innym dziale:)))

Gość

28-05-2013, 22:10
#4
reklama w innym dziale:)))
Gość napisał(a):Nad 303, ul. Goworowska. Polecam!!!

Gość

28-05-2013, 23:20
#5
Nad 303, ul. Goworowska. Polecam!!!
Gość napisał(a):Nad 303, ul. Goworowska. Polecam!!!

Gość

28-05-2013, 23:20
#6
Nad 303, ul. Goworowska. Polecam!!!
Gość napisał(a):W Google napisz TOENAIL (jest to płyn do zmiękczania paznokci) znajdziesz tam bardzo dużo porad w komentarzach jak sobie z tym  radzić.

Gość

28-05-2013, 23:32
#7
W Google napisz TOENAIL (jest to płyn do zmiękczania paznokci) znajdziesz tam bardzo dużo porad w komentarzach jak sobie z tym  radzić.
Gość napisał(a):W Gabinecie Podologicznym na Hallera p.Beata zaklada klamry i wyprowadza wrastajace paznokcie bez wycinania i masakry. Jest specjalista podologiem.

Gość

02-06-2013, 22:02
#8
W Gabinecie Podologicznym na Hallera p.Beata zaklada klamry i wyprowadza wrastajace paznokcie bez wycinania i masakry. Jest specjalista podologiem.
Gość napisał(a):Możesz spróbować z tymi klamrami aczkolwiek u mojego męża się to nie sprawdziło, wycinanie całego paznokcia po bokach również nie pomogło dopiero zabieg zdjęcia całego paznokcia z wycięciem jakiegoś wałeczka pomógł. Zabieg wykonał dr Wawryszuk, kosz 500zł + 100 za wizyte kontrolną

Gość

03-06-2013, 16:10
#9
Możesz spróbować z tymi klamrami aczkolwiek u mojego męża się to nie sprawdziło, wycinanie całego paznokcia po bokach również nie pomogło dopiero zabieg zdjęcia całego paznokcia z wycięciem jakiegoś wałeczka pomógł. Zabieg wykonał dr Wawryszuk, kosz 500zł + 100 za wizyte kontrolną

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów