"Jaś i Małgosia" opinie

Założony przez MamaT
strony: 1
MamaT napisał(a):Witam!Zastanawiam się nad zapisaniem synka do żłobka "Jaś i Małgosia" i mam prośbę do wszystkich rodziców (opiekunów), których dzieci chodzą (lub chodziły) do tej placówki o opinie na temat tego miejsca.Jakie są wg Was plusy, jakie minusy.Pozdrawiam serdecznieMama T.PS. Bardzo proszę właścicieli zarówno tej placówki jak i konkurencyjnych o nie robienie reklamy/antyreklamy tylko wysłuchanie opinii Waszych klientów (rodziców).  

MamaT

Wpisów: 2
Dołączył: 10.05.2013
10-05-2013, 18:34
#1
Witam!Zastanawiam się nad zapisaniem synka do żłobka "Jaś i Małgosia" i mam prośbę do wszystkich rodziców (opiekunów), których dzieci chodzą (lub chodziły) do tej placówki o opinie na temat tego miejsca.Jakie są wg Was plusy, jakie minusy.Pozdrawiam serdecznieMama T.PS. Bardzo proszę właścicieli zarówno tej placówki jak i konkurencyjnych o nie robienie reklamy/antyreklamy tylko wysłuchanie opinii Waszych klientów (rodziców).  
Gość napisał(a):Witam mój syn chodzi to przedszkola jaś i Małgosia i jestem zadowolona, panie bardzo mile, dobre posiłki i najważniejsze dziecko jest zadowolone wiec ja polecam te przedszkole o żłobku nic nie wiem. pozdrawiam  

Gość

02-06-2014, 22:53
#2
Witam mój syn chodzi to przedszkola jaś i Małgosia i jestem zadowolona, panie bardzo mile, dobre posiłki i najważniejsze dziecko jest zadowolone wiec ja polecam te przedszkole o żłobku nic nie wiem. pozdrawiam  
Gość napisał(a):{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}

Gość

08-05-2015, 17:38
#3
{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}
alicjab napisał(a):Słyszałem, że są dobrzy. Więc warto tam posłać dzieciaka.

alicjab

Wpisów: 5
Dołączył: 11.08.2015
11-08-2015, 15:08
#4
Słyszałem, że są dobrzy. Więc warto tam posłać dzieciaka.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów