dr Cezary Moniński PILNE. polecacie?

Założony przez KatarzynaK
strony: 1
Gość napisał(a):Dobrze się czujesz, kobieto co to jest, idź i sama sprawdź.

Gość

24-04-2013, 13:59
#1
Dobrze się czujesz, kobieto co to jest, idź i sama sprawdź.
Gość napisał(a):popieram {nie}

Gość

24-04-2013, 14:41
#2
popieram {nie}
Gość napisał(a):oczywiście-Dość tych GŁUPOT!

Gość

24-04-2013, 17:06
#3
oczywiście-Dość tych GŁUPOT!
Gość napisał(a):Ja do niego chodzę, ale nie jestem w ciąży, także nie wiem jak ją prowadzi, wiem że jest dokładny wykonując badanie USG, jedni go chwalą inni nie, mnie odpowiada jest konkretny, rzetelny, bezpośredni ja lubię jak ktoś mówi co i jak a nie owija w bawełnę, odpowiada mnie również to, że nie ogranicza czasu do 15 minutowej wizyty, odpowiada na wszystkie pytania, ja polecam, byłam również u lek. Bucińskiego i lek. Niewińskiego wg mnie Moniński jest lepszy od nich, ale decyzja nalezy do ciebie i chyba nie pracuje w oddziale dlatego może to być niekomfortowe...

Gość

25-04-2013, 09:40
#4
Ja do niego chodzę, ale nie jestem w ciąży, także nie wiem jak ją prowadzi, wiem że jest dokładny wykonując badanie USG, jedni go chwalą inni nie, mnie odpowiada jest konkretny, rzetelny, bezpośredni ja lubię jak ktoś mówi co i jak a nie owija w bawełnę, odpowiada mnie również to, że nie ogranicza czasu do 15 minutowej wizyty, odpowiada na wszystkie pytania, ja polecam, byłam również u lek. Bucińskiego i lek. Niewińskiego wg mnie Moniński jest lepszy od nich, ale decyzja nalezy do ciebie i chyba nie pracuje w oddziale dlatego może to być niekomfortowe...
Gość napisał(a):ple-ple-ple-ple!

Gość

25-04-2013, 11:26
#5
ple-ple-ple-ple!

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów