Informacje o leczeniu u p. Suski-Szałkowskiej

Założony przez skiny
strony: 1
skiny napisał(a):Witam. Zastanawiam się nad założeniem stałego aparatu i rozmyślam na p. Suską- Szałkowską, lecz zanim udam się na wizytę chciałabym zadać pare pytań.. Czy u tej Pani można założyć aparat tylko na jeden łuk (górny)? Ile kosztuje aparat? Ile kosztuje jedna wizyta? Co ile należy chodzić na wizyty? No i jaka jest opinia o tym lekarzu?  

skiny

Wpisów: 1
Dołączył: 20.04.2013
20-04-2013, 21:17
#1
Witam. Zastanawiam się nad założeniem stałego aparatu i rozmyślam na p. Suską- Szałkowską, lecz zanim udam się na wizytę chciałabym zadać pare pytań.. Czy u tej Pani można założyć aparat tylko na jeden łuk (górny)? Ile kosztuje aparat? Ile kosztuje jedna wizyta? Co ile należy chodzić na wizyty? No i jaka jest opinia o tym lekarzu?  
Gość napisał(a):tak polecam panią doktor

Gość

21-04-2013, 09:26
#2
tak polecam panią doktor
Gość napisał(a):osobiście do niej chodzę mam aparat na łuku górnym zapłaciłam 1400 zł wizyta kontrolna co 4 tyg.i kosztuję 100 zł  

Gość

21-04-2013, 09:28
#3
osobiście do niej chodzę mam aparat na łuku górnym zapłaciłam 1400 zł wizyta kontrolna co 4 tyg.i kosztuję 100 zł  
Gość napisał(a):[quote=Gość]osobiście do niej chodzę mam aparat na łuku górnym zapłaciłam 1400 zł wizyta kontrolna co 4 tyg.i kosztuję 100 zł  [/quote]  czyli można na jeden łuk tylko? a dolny łuk masz prosty?

Gość

21-04-2013, 18:20
#4
[quote=Gość]osobiście do niej chodzę mam aparat na łuku górnym zapłaciłam 1400 zł wizyta kontrolna co 4 tyg.i kosztuję 100 zł  [/quote]  czyli można na jeden łuk tylko? a dolny łuk masz prosty?

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów