Krytykować też trzeba umieć

Założony przez mjetek
strony: 1 2 dalej
mjetek napisał(a):Postanowiłem założyć temat i w jednym temacie zebrać wszystkie wypowiedzi jednego gości na tym forum, który dziś pisał z adresu IP 83.6.147.186Będziecie mogli wyrobić sobie opinię na jego temat.[i]"Zaprawdę powiadam wam:Pycha zawsze kroczy przed upadkiem...""korzystasz z wolnosci na forum tka jak każdy,w d--pie mam co o mnie sądzisz a z providenta na pewno nie korzysta wójt ale wielu jego poddanych korzysta kupując np.leki które się skończyły lub opał bo zima dluższa niż zwykle,lub dziecko na stancje bo studiuje.wójt ze swygo tronu patrzy na nich z pogardą bo korzystaja z providenta  ""oj,wynika wynika,jeden obrazek wart tysiąca słów.lans rodzinnyprzeginasz pałkę a to smieszy niecoojczulek jeden drugi trzeci jako listek figowykto z duchownych następny?ciekaw jestem czy to wójt zaprosil sumpatycznego ojczulka czy sympatyczny ojczulek sie wprosił do wójta.jakie sa koszty kazdej wizyty celebryty i  kto je pokrywa.następne pytania wkrótce {?}{?}{?}""Już śledzisz?Jak już skończysz to pocałuj mnie w d--pę mjetek""a juz myślałem że jesteś ślepy mjetekkomputerów w piekle mam sporo  więc nie prędko mnie POcałujeszszkoda a co cię tak obraziło?coś taki wrażliwy?naczytałes się wierszy najlepszego poety?Widzisz jaki z ciebie za----y demokrata?To jest wolne forum na którym chcesz wprowadzić cenzurę.pytam,co cie obrazilo? calowanie? Zapewniam cie że jak stąd znikniesz to zapanuje kultura wypowiedzi bo to ty podnosisz cisnienie""w bledzie to ty jesteś bo nikt nie podejmie rzeczowej dyskusji dopuki ty tu będziesz,spadaj na mo tam usuwaja niewygodne wpisy tak jak lubisz.wystarczy jeden telefon wójta""abo też moralnością pewnego kacyka co ludzi ma za idiotów i kieruje sie opłacalnością by żyło sie lepiej""mjetek znowu durnia kleisz,temu panu możesz co najwyżej buty wyczyścić""POzamiataj tez POdwórko i POzbieraj bobki,psie""tak ,matolejeszcze cos?""ho ho hosię mjetek oplułco za kretyńska ksywa,sam ją wymyśliłes?co zrobię?pojade jak po psie a także z przyjemnością cie olejęmasz jeszcze jakies pytania?twoich argumentów tez jakos nie widać, same uniki i selekcja odpowiedzispręz sie trochę"[/i]znudziło mi się wszystkich wypisywać, ale jestem pewien, że jeszcze jutro dostarczy nam sporo atrakcji.  

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 14:55
#1
Postanowiłem założyć temat i w jednym temacie zebrać wszystkie wypowiedzi jednego gości na tym forum, który dziś pisał z adresu IP 83.6.147.186Będziecie mogli wyrobić sobie opinię na jego temat.[i]"Zaprawdę powiadam wam:Pycha zawsze kroczy przed upadkiem...""korzystasz z wolnosci na forum tka jak każdy,w d--pie mam co o mnie sądzisz a z providenta na pewno nie korzysta wójt ale wielu jego poddanych korzysta kupując np.leki które się skończyły lub opał bo zima dluższa niż zwykle,lub dziecko na stancje bo studiuje.wójt ze swygo tronu patrzy na nich z pogardą bo korzystaja z providenta  ""oj,wynika wynika,jeden obrazek wart tysiąca słów.lans rodzinnyprzeginasz pałkę a to smieszy niecoojczulek jeden drugi trzeci jako listek figowykto z duchownych następny?ciekaw jestem czy to wójt zaprosil sumpatycznego ojczulka czy sympatyczny ojczulek sie wprosił do wójta.jakie sa koszty kazdej wizyty celebryty i  kto je pokrywa.następne pytania wkrótce {?}{?}{?}""Już śledzisz?Jak już skończysz to pocałuj mnie w d--pę mjetek""a juz myślałem że jesteś ślepy mjetekkomputerów w piekle mam sporo  więc nie prędko mnie POcałujeszszkoda a co cię tak obraziło?coś taki wrażliwy?naczytałes się wierszy najlepszego poety?Widzisz jaki z ciebie za----y demokrata?To jest wolne forum na którym chcesz wprowadzić cenzurę.pytam,co cie obrazilo? calowanie? Zapewniam cie że jak stąd znikniesz to zapanuje kultura wypowiedzi bo to ty podnosisz cisnienie""w bledzie to ty jesteś bo nikt nie podejmie rzeczowej dyskusji dopuki ty tu będziesz,spadaj na mo tam usuwaja niewygodne wpisy tak jak lubisz.wystarczy jeden telefon wójta""abo też moralnością pewnego kacyka co ludzi ma za idiotów i kieruje sie opłacalnością by żyło sie lepiej""mjetek znowu durnia kleisz,temu panu możesz co najwyżej buty wyczyścić""POzamiataj tez POdwórko i POzbieraj bobki,psie""tak ,matolejeszcze cos?""ho ho hosię mjetek oplułco za kretyńska ksywa,sam ją wymyśliłes?co zrobię?pojade jak po psie a także z przyjemnością cie olejęmasz jeszcze jakies pytania?twoich argumentów tez jakos nie widać, same uniki i selekcja odpowiedzispręz sie trochę"[/i]znudziło mi się wszystkich wypisywać, ale jestem pewien, że jeszcze jutro dostarczy nam sporo atrakcji.  
Gość napisał(a):Odczep się od Ostrołęki,dobre?

Gość

18-04-2013, 17:04
#2
Odczep się od Ostrołęki,dobre?
Gość napisał(a):TO CHYBA SAM ŁUKASZENKA PISZE Z BIAŁORUSI :)

Gość

18-04-2013, 17:28
#3
TO CHYBA SAM ŁUKASZENKA PISZE Z BIAŁORUSI :)
Gość napisał(a):ten podany adres ip należy do kancelarii premiera

Gość

18-04-2013, 17:34
#4
ten podany adres ip należy do kancelarii premiera
Gość napisał(a):"Postanowiłem założyć temat i w jednym temacie zebrać wszystkie wypowiedzi jednego gości na tym forum, który dziś pisał z adresu IP 83.6.147.186" zastanawiam się ile czasu potrzeba na zredagowania tak wyczerpującego "sprawozdania" lub "podsumowania". Nie to że długo czytam ale na pewno nie szybciej piszę, więc aby ogarnąć to forum wypowiedzi po dwudniowej nieobecności stwierdzam że to dużo czasu.. właśnie czasu, a czas to pieniądz... zmarnowany czas to zmarnowany pieniądz.. że za swój zmarnowany czas muszę ponieść koszt to wiem.. ale pytam  - kto zapłaci za nie mój zmarnowany czas, no kto? znowu Ja??????

Gość

18-04-2013, 18:45
#5
"Postanowiłem założyć temat i w jednym temacie zebrać wszystkie wypowiedzi jednego gości na tym forum, który dziś pisał z adresu IP 83.6.147.186" zastanawiam się ile czasu potrzeba na zredagowania tak wyczerpującego "sprawozdania" lub "podsumowania". Nie to że długo czytam ale na pewno nie szybciej piszę, więc aby ogarnąć to forum wypowiedzi po dwudniowej nieobecności stwierdzam że to dużo czasu.. właśnie czasu, a czas to pieniądz... zmarnowany czas to zmarnowany pieniądz.. że za swój zmarnowany czas muszę ponieść koszt to wiem.. ale pytam  - kto zapłaci za nie mój zmarnowany czas, no kto? znowu Ja??????
Gość napisał(a):Sztuką nie jest krytyka, a umiejętność bycia krytykowanym. A złotousty mjetek ma z tym widoczne problemy. Mądra władza inicjuje dyskusje aby wsłuchać się w "głos ludu", natomiast władza małych zakompleksionych ludzi walczy ze wszystkimi objawami aktywności obywateli. Taką władzę mieliśmy przez 50 lat i niektóre jej dzieci ideały dyktatu mają tak głęboko w sobie zakorzenione, że chyba nie potrafią dostrzec tego, iż od ponad 20 lat jest w PL budowane społeczeństwo obywatelskie oparte na prawie i na wolności. A w takim demokratycznym społeczeństwie władza ma służyć ludziom, a nie udowadniać swoje racje.

Gość

18-04-2013, 22:56
#6
Sztuką nie jest krytyka, a umiejętność bycia krytykowanym. A złotousty mjetek ma z tym widoczne problemy. Mądra władza inicjuje dyskusje aby wsłuchać się w "głos ludu", natomiast władza małych zakompleksionych ludzi walczy ze wszystkimi objawami aktywności obywateli. Taką władzę mieliśmy przez 50 lat i niektóre jej dzieci ideały dyktatu mają tak głęboko w sobie zakorzenione, że chyba nie potrafią dostrzec tego, iż od ponad 20 lat jest w PL budowane społeczeństwo obywatelskie oparte na prawie i na wolności. A w takim demokratycznym społeczeństwie władza ma służyć ludziom, a nie udowadniać swoje racje.
Gość napisał(a):Folwark zwierzęcy

Gość

19-04-2013, 08:36
#7
Folwark zwierzęcy
mjetek napisał(a):Za mój "stracony czas" ja płacę i mogę sobie czasami pozwolić na taką stratę.Pozwalam sobie na taką stratę z konkretnego powodu.Wiem jak wyglądały rządy w Gminie za poprzedniego wójta.Wiem też, jak wygląda to teraz.Ja odnoszę pozytywne wrażenie.Inni ludzie także wypowiedzieli się w minionych wyborach identycznie.Trzeba wrócić do wyników głosowania. Oczywiście przeciwnicy wójta powiedzą, że "ci głupi i ciemni ludzie POpaprani nie wiedzą jak głosować".Pozwólcie na demokracje. Wybory zweryfikują wszystko.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
19-04-2013, 11:20
#8
Za mój "stracony czas" ja płacę i mogę sobie czasami pozwolić na taką stratę.Pozwalam sobie na taką stratę z konkretnego powodu.Wiem jak wyglądały rządy w Gminie za poprzedniego wójta.Wiem też, jak wygląda to teraz.Ja odnoszę pozytywne wrażenie.Inni ludzie także wypowiedzieli się w minionych wyborach identycznie.Trzeba wrócić do wyników głosowania. Oczywiście przeciwnicy wójta powiedzą, że "ci głupi i ciemni ludzie POpaprani nie wiedzą jak głosować".Pozwólcie na demokracje. Wybory zweryfikują wszystko.
Gość napisał(a):trzeba krytykować wójta za to co zrobił z gospodarką komunalną. jak tak można ludziom polikwidować lewe przyłącza wody?????????tyle lat korzystali z tej wody a tu nagle każe im się płacića wiecie kto miał lewe przyłącza wody?jak wam powiem to popadacie ze śmiechu

Gość

19-04-2013, 11:34
#9
trzeba krytykować wójta za to co zrobił z gospodarką komunalną. jak tak można ludziom polikwidować lewe przyłącza wody?????????tyle lat korzystali z tej wody a tu nagle każe im się płacića wiecie kto miał lewe przyłącza wody?jak wam powiem to popadacie ze śmiechu
Gość napisał(a):[quote=mjetek]Za mój "stracony czas" ja płacę i mogę sobie czasami pozwolić na taką stratę.Pozwalam sobie na taką stratę z konkretnego powodu.Wiem jak wyglądały rządy w Gminie za poprzedniego wójta.Wiem też, jak wygląda to teraz.Ja odnoszę pozytywne wrażenie.Inni ludzie także wypowiedzieli się w minionych wyborach identycznie.Trzeba wrócić do wyników głosowania. Oczywiście przeciwnicy wójta powiedzą, że "ci głupi i ciemni ludzie POpaprani nie wiedzą jak głosować".Pozwólcie na demokracje. Wybory zweryfikują wszystko. [/quote] mjetek cuchniesz hunterem{diabelek}

Gość

19-04-2013, 11:50
#10
[quote=mjetek]Za mój "stracony czas" ja płacę i mogę sobie czasami pozwolić na taką stratę.Pozwalam sobie na taką stratę z konkretnego powodu.Wiem jak wyglądały rządy w Gminie za poprzedniego wójta.Wiem też, jak wygląda to teraz.Ja odnoszę pozytywne wrażenie.Inni ludzie także wypowiedzieli się w minionych wyborach identycznie.Trzeba wrócić do wyników głosowania. Oczywiście przeciwnicy wójta powiedzą, że "ci głupi i ciemni ludzie POpaprani nie wiedzą jak głosować".Pozwólcie na demokracje. Wybory zweryfikują wszystko. [/quote] mjetek cuchniesz hunterem{diabelek}
Gość napisał(a):a wiecie kto miał lewe przyłącza wody?ubaw po pachy, poważnie.

Gość

19-04-2013, 11:59
#11
a wiecie kto miał lewe przyłącza wody?ubaw po pachy, poważnie.
Gość napisał(a):Interesy z wójtem ale jaja!http://www.archiwum.moja-ostroleka.pl/moja-ostroleka-ar tykul-ostroleckie,1291147031,2.html

Gość

19-04-2013, 18:16
#12
Interesy z wójtem ale jaja!http://www.archiwum.moja-ostroleka.pl/moja-ostroleka-ar tykul-ostroleckie,1291147031,2.html
Gość napisał(a):żenujące

Gość

19-04-2013, 21:16
#13
żenujące
Gość napisał(a):wstyd mi za ciebie krzysiek

Gość

19-04-2013, 21:17
#14
wstyd mi za ciebie krzysiek
Gość napisał(a):wstyd mi za ciebie darek

Gość

19-04-2013, 21:39
#15
wstyd mi za ciebie darek
Gość napisał(a):wstyd mi za darka, to facet w masceOd człowieka co się wszystkim nisko kłanianiech nas Bóg ochrania

Gość

19-04-2013, 21:49
#16
wstyd mi za darka, to facet w masceOd człowieka co się wszystkim nisko kłanianiech nas Bóg ochrania
Gość napisał(a):...i bez jaj.Już nam obrzydł do reszty,od tej jego fałszywej uprzejmości to czasem rzygć się chce...  

Gość

20-04-2013, 10:38
#17
...i bez jaj.Już nam obrzydł do reszty,od tej jego fałszywej uprzejmości to czasem rzygć się chce...  
Gość napisał(a):a dlaczego tak cię to boli?może ty nie potrafisz być życzliwy i to dlatego

Gość

20-04-2013, 14:07
#18
a dlaczego tak cię to boli?może ty nie potrafisz być życzliwy i to dlatego
Gość napisał(a):może jesteś przepełniony nienawiścią nie tylko do wójta gminy, ale też do innych osób. jak to z tobą jest "mały człowieku".wierzyć się nie chce, że ktoś normalny może wypisywać takie pełne jadu brednie.to chyba trzeba leczyć

Gość

20-04-2013, 14:13
#19
może jesteś przepełniony nienawiścią nie tylko do wójta gminy, ale też do innych osób. jak to z tobą jest "mały człowieku".wierzyć się nie chce, że ktoś normalny może wypisywać takie pełne jadu brednie.to chyba trzeba leczyć
Gość napisał(a):Nie tylko cenzura ale i przymusowe leczenie jak za BreżniewaTak?.A ile on osób skrzywdził?Ten Wielki człowiek?Niech spojrzy w lustro i bije sie w piersi.TyPOwa arogancja władzy pod maską życzliwości i kultury...

Gość

20-04-2013, 16:23
#20
Nie tylko cenzura ale i przymusowe leczenie jak za BreżniewaTak?.A ile on osób skrzywdził?Ten Wielki człowiek?Niech spojrzy w lustro i bije sie w piersi.TyPOwa arogancja władzy pod maską życzliwości i kultury...

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów